ŞEHRİN ORTASINDA AYRICALIKLI BİR BAKIM

Swissôtel The Bosphorus içerisinde yer alan Purovel Spa’da yepyeni bir bakımla tanıştık. Gün içerisinde şehrin yoğun temposundan kaçıp hem spa’da tazelenmek hem de bu yeni yaşlanma karşıtı bakım ARL Facial uygulaması yaptırabilirsiniz.

Peki ama bu ARL Facial nasıl bir uygulama?

Türkiye’de sadece Swissotel-Purovel spa’da bulunuyor. Bu cihaz ‘’Lifting’’  ve ‘’Deep Clean’’  olmak üzere  iki farklı başlığa sahip. Biri germe ve toparlama diğeri de derin temizlikten sorumlu. Cilt üzerinden çubuklar yardımıyla elektrik akımı verilerek yapılan bir işlem.
Düzenli kullanım sonucu cerrahi işleme gerek kalmadan hızlıca ve ağrısız sızısız yaşlanma karşıtı bakım sunuyor.

Aromatherapy Associates markasının deneyimli uzmanı Monica Fonseca bu özel bakımı bakalım nasıl anlatıyor;

ARL Facial, kas elastikiyetini geliştirirken cilt parlaklığını arttırıyor, cildi canlandırıyor ve daha derinlemesine bir cilt temizliği sağlıyor. Aynı zamanda kabarcık ve sivilce benzeri cilt problemlerinin azalmasına ve şişkinliğin giderilmesine yardımcı olarak gelişmiş bir tedavi uyguluyor. ARL Facial cilt bakım cihazı, vücudunun herhangi bir yerinde metal olan kişilere hiçbir şekilde uygulanmazken botox bulunan kişilerde ilk 1 ay yapılamıyor. 60 ve 90 dakika olmak üzere iki farklı çeşidi bulunan uygulama, 35 yaş ve üstüne öneriliyor. Fakat cildinde kırışıklığı çok olan kişiler için daha erken yaşta da bu işlem yapılabiliyor.’

ARL Facial uygulaması, sezonuna ve gününe göre 519-719 TL arasında fiyat değişikliği gösteriyor. Ne diyelim yeni sezon başlamışken kışın ağırlığından kurtulmak ve yeni mevsime hazılanmak için deneyimleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

More from Gözde Atakoğlu
MODA 101: BABET
Babetler moda dünyasının sevdiği , beğendiği az sayıda topuksuz ayakkabı modelinden biri....
Read More
Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir