MASKENİ TAK, KEYFİNE BAK

Modern kadın zamanla yarışıyor. Hem kariyerini yapmalı, hem aileye koşmalı, hem sosyal yaşamda aktif bulunmalı hem de tüm bunları yaparken bakımlı olmalı. O yüzden pratik ve hızlı sonuç alabileceği akıllı bakımların peşinden gidiyor. Son dönemin yükselen yıldızı da 15 dakikalık sıkıştırılmış bakım sağlayan maskeler.

 

Neutrogena’nın pratik, hızlı ve etkili maskeleri bu alanda listenin ilk sıralarında ,neden mi? çünkü;

  1. Hidrojel denen materyalden oluşan maskeler, cildi ikinci bir cilt gibi sararak, kağıt maskeler gibi kayma, yırtılma gibi dertlerinden çok uzak. Yüze yapışıyor ve siz çıkarmak isteyene kadar da öyle kalıyor.
  2. 30 ml şişede bulunan seruma eşdeğer içeriğe sahip, yani bir maske uygulaması ile full şişe serumu yüzünüze sürmüşsünüz efekti oluşuyor.
  3. Cilde 15 dakikada 1 aylık serum bakımının etkisini gösterebiliyor.

4. Yüzün üst ve alt bölümü olmak üzere iki farklı maskeyle yüzün kontürlerine uygulama kolaylığı sağlıyor.

5. Uygulama sırasında ve sonrasında ferahlık hissi yaratıyor, hatta bu hissi maskeyi dolapta bekleterek arttırabilirsiniz. Bu arada yazın güneş sonrasını için de ideal bir bakım altını çizelim.

6. Tüm bu özelliklerine ek olarak fiyatı da gayet makul. 14.50 TL olarak satışa sunuluyor

7. Nemlendirici, canlandırıcı, kırışıklık karşıtı çeşitleri ile beraber, uygulamadan sonra yıkanan kil maskesi formları da mevcut.

8. Sürekli nemli, yumuşak ve canlı bir cilt için, farklı cilt yapılarına özel, yüzde kalabilen ya da isteğe göre yıkanabilen krem veya kil içeriklere sahipler.

9. Bu krem ve kil içerikli maskeler minik ambalajları ile çantada kolayca taşınabilme özelliğine sahip. Ayrıca seyahatlere giderken ve tatilde kullanmak için de aklınızda olsun!

Her derde deva…

NEM VEREN

Hydro Boost: Hyalüronik asit içerikli Hydro Boost yoğun nemlendirici hidrojel ve aynı zamanda krem maske nemi gün boyu cildinize hapsetmeyi hedef alıyor.

DETOKS YAPAN

Purifying Boost: Deniz yosunu özlü detoks etkili hidrojel arındırıcı maske ve mineral içerikli kil maskesi cildi arındırmak ve temizlemekle görevli.

KIRIŞIKLIKLARLA SAVAŞAN

Ageless Boost: Adenozin içerikli kırışıklık karşıtı hidrojel gençlik maskesi ve krem maske ince çizgilerin görünümünü azaltarak cildi pürüzsüzleştirmek üzere çalışıyor.

CANLANDIRAN

Radiance Boost: B3 vitamini içeren canlandırıcı hidrojel ışıltı maskesi ve krem maske cilde yoğun bir şekilde nem vererek, aydınlık ve ışıltılı bir etki yaratmaya yardımcı.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.