HAKKIMIZDA

Favicon8.144x144

Dijital dünyaya yeni bir bebek geldi… ‘Güzellik Yayında’

Hergün bir yenisi açılan moda ve güzellik sitelerinin tam ortasına, sosyal medya’nın like’larıyla beslenen, herkesin her konuda kendini bilirkişi ilan ettiği bir dünyaya doğdu.

Ama farkını hissettirmek için çok beklemeyecek…

‘Güzellik Yayında’; uzun yıllarını dergi sektöründe geçirmiş bir güzellik editörünün yazıları, yorumları ve uygulama videolarıyla güzelik, kişisel bakım ve estetik konularında birikimini, tecrübesini, network’ünü sizlerle paylaştığı bir site olmayı hedefliyor.

Güzellik ve bakım konusunda bir dijital rehber olmayı ve farkını ‘gerçekliği’ ile hissettirmeyi…

GÜZELİK YAYINDA’ yı daha yakından tanıyalım;

EN GÖZDE  : O hafta öne çıkan ve  editör’ün önerdiği yenilikleri bulacaksınız.

VİDEOLAR  : Denediğimiz ürünleri ve gerçek yorumlarımızı, evde yapabileceğiniz güzellik tariflerini ve uygulamalarını, ünlülerle güzellik sohbetleri, bakım ve güzellikle ilgili yeni mekan tanıtımlarını izleyeceksiniz.

AY’IN KLİBİNDE:  Gerçekten uğruna klip çekilmeyi hak eden ürünleri göreceksiniz. Minik hikayeler anlatmaya çalışacağız.

BU AY  : Dergi sektörünün başarılı editörleri güzellik ve bakım rutinlerini kaleme alacaklar. Kimi zaman süpriz bir ürün postalanacak kendilerine ve artısı eksisi anlatacaklar bizlere.

KALEMLER:  Güzellik Yayında’nın sabit yazarları bu bölümde. Profesyonel editör değiller,  zaten bu yüzden seçildiler, kozmetik sevdalısı ve gerçekler. Siz de bize yazmak ister misiniz?  [email protected]‘dan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

DANIŞMANLIK: Gözde Atakoğlu’nun bakım, güzellik ve estetik konularında kişiye özel verdiği danışmanlık hizmeti. Paket programlardan biri belki sizin için.

‘Güzellik Yayında’ yayında kadığı müddetçe bizimle kalmanız dileğiyle…