Jennifer Aniston’ın Ünlü Salatası

jennifer aniston salatası
jennifer aniston salatası

Birkaç zamandır sosyal medyada ünlü oyuncu Jennifer Aniston’ın salatası diye bir haber dolanıp duruyor. Nedir bu salata, niye bir anda bu kadar ünlü oldu diye merak etmekte haklısınız, aslına bakarsanız bu salatanın bu kadar ünlenmesindeki asıl neden Jennifer Aniston’ın Friends’te oynarken 10 yıl boyunca istisnasız her gün bu salatayı yemiş olması.

Friends’teki rol arkadaşı aynı zamanda gerçek hayattaki en yakın arkadaşlarından Courtney Cox’ın 2010 yılında Los Angeles Time’a verdiği bir röportajda ilk kez bu salata mevzusu ortaya çıkıyor, Cox’un dediğine göre Friends’in çekimleri sürerken 10 yıl boyunca her öğlen Lisa Kudrow, Jennifer Aniston ve kendisinin Cobb salad dedikleri bu salatayı yediklerini söylüyor. Hem de sitcomun devam ettiği 10 yıl boyunca her gün.

Salatanın orjinalinde hiçbir besin değer olmayan göbek salata kullanıldığını söylüyor Aniston yıllar sonra Allure’a verdiği bir diğer videolu röportajda. Aynı röportajda şunu da öğreniyoruz ki Aniston’ın orjinal salatasında sosyal medyada gezinen kinoa, fıstık, beyaz peynir gibi içerikler yok. Orjinal ‘Cobb’ salatası (yandaki gibi) domates, nohut, çıtır domuz pastırması, salam parmesan ve tavuk gibi zengin bir protein içerikten oluşuyormuş.

More from Gözde Atakoğlu
GRACE’İN GÜZELLİK SIRLARI
Efsane zarafeti, dillere destan güzelliği ile Monaco Prensesi Grace Kelly  yaşasaydı bugün...
Read More
Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir