IRINA SHAYK’IN GÜZELLİK SIRLARI

Geçtiğimiz hafta 35 yaşına basan Irina Shayk’ın yakın zamanda yaptığı bir söyleşide güzellik sırlarını öğrendik, bakın neler yapıyormuş?

1. Asla fondöten kullanmayan İrina, sadece kapatıcı kullanarak yorgunluk belirtilerini kapadığını söylüyor. Favori kapatıcı markası ise Marc Jacobs. Biraz göz altlarına biraz da cildindeki lekelerin üzerine uyguladığını söylüyor. Makyaj da bir diğer favori ürünü de aydınlatıcı, onda da seçimi yine Marc Jacobs 

Marc Jacobs Glow Away Dewy Coconut aydınlatıcı
Marc Jacobs Accomplice kapatıcı stik 

2. Çekimlerde genelde dünyaca ünlü makyaj artisti Pat McGrath ile çalışırken kırmızı hali zamanları Tatyana Makarova ile çalıştığını söylüyor. En son Yunanistan Vogue kapak çekimini Makarova ile çalıştığını ekliyor. Harika bir kapaktı, görmüş müydünüz?

3. Asla aynı kremi kullanmıyor. Yenilerini denemeye bayılıyor. Aynı ürünü sürekli kullanmanın cilde iyi gelmediğini, cildin alıştığını düşünüyor. Haksız da sayılmaz! Yazları sadece serum kullanırken, kışın bakım rutinine nemlendirici krem de ekliyor. Mimi Luzan ve Barbara Stum ürünlerine bayılıyor. Spf yani güneş korumayı ise toz formda hem yazın hem de kışın kullanıyor. Mimi Luzan’ın altın maskesinden gerçekten çok memnun olmuş olacak ki  her fırsatta paylaşıyor!

4. Saç stilisti Harry Josh ile çalışıyor, aslında sıcak kahve renkli, omuz hizası saçlarını çok sık değiştiren biri değil , 2019’da Bradley Cooper ile katıldığı son kırmızı halı olan Oscar gecesinde mükemmel bir bob modelle görmüştük kendisini… Hatırladınız mı?

5. İrina ciddi bir Facegym yani yüz jimnastiği uygulayıcısı. Kızıyla yaşadığı New York’ta vakit buldukça Facegym’e gittiğini söylüyor. Keşke burada da bir şubesi açılsa!

6. Hayatında hiç diyet yapmadığını söyleyerek bizi sinir etmeyi başaran İrina, genetik olarak şanslı olduğunun her fırsatta altını çiziyor ve düzenli olarak Pilates yaptığını söylüyor. (Neyse en azından pilateste o da herkesler gibi terliyor ,diyerek avunuyoruz…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.