KASIMDA AŞK BAŞKADIR

Kasım, kışın ilk ayı… Hırkaların  omuza atıldığı, battaniyelerin çıktığı ve sıcak içecekler içmekten daha çok keyif aldığımız bu ay dışarısı soğuk ama içimiz ısınsın diyoruz. Nasıl mı? Aşkı tazeleyerek…

Hazırlayan: Gizem Şakar

DOĞANIN TADINI ÇIKARIN

Günlük yaşam koşturmacası içinde ihtiyacını en fazla hissettiğiniz şey, sevgiliniz ya da eşiniz ile baş başa zaman geçirmek. Gündelik strese  ve karmaşaya bir mola vermek için başbaşa yürüyüşe çıkmayı deneyin. İster sohbet edin ister sessizliği paylaşın, konuşmak için sıkmayın kendinizi unutmayın ki hayattaki en zor şey aslında biriyle sessizliği paylaşmaktır.

BERABER YEMEK YAPIN

Kalbe giden yol mideden geçer diye boşuna dememişler. Evde keyifle, beraber hazırlanan bir akşam yemeği gibisi yoktur. Önce beraber ne yapacağınıza karar verin. Daha sonra yapacağınız yemek için beraber alışveriş yapın ve işe koyulun. Hatta dünya mutfağından farklı bir şeyler deneyimlemek unutulmaz bir anı olacaktır. Başarısız mı oldunuz, her zaman pizza söyleyebilirsiniz…

nomeatathlete.com

PİJAMA- TERLİK- NETFLİX

Hava kötüyse, hafta sonu evde oturup yan yana uzanarak, beraber dizi maratonuna katılmak gibisi yoktur.  Dizinize eşlik eden abur cuburları da unutmayın.  Sadece size özel bir gün planlayın, telefonları bir kenara bırakın.

GEÇMİŞİNİZİ HATIRLAYIN

Partnerinizle beraber geçen yıllarınızı birlikte değerlendirin. Eski tatil fotoğraflarınıza bakın, ilk buluşmanızı, ilk dansınızı ya da birlikte yaşadığınız komik  ve eğlenceli anılarınızı hatırlayın ve her biriniz kendi hatırladığı şeklini diğerine anlatsın. Bu arada beğendiğiniz fotoğraflarınızı bastırıp albüm hazırlamak da bu anıları hatırlamanıza yardımcı olacaktır. Anılar telefonlarda kalmasınlar!

KAMPA GİDİN

Kış tüm gücüyle bastırmadan kamp yapmak için son ay Kasım.  İnsanların şehre döndüğü her yerin daha sessiz ve sakin olduğu harika bir dönem. Doğanın eşsiz renklerini görmek ve muhteşem bir manzarada kamp yaparak doğanın tadını çıkarmak farklı bir macera olacaktır.

Bu arada kamp fikrini seviyor ama gerçekleştirmek konusunda tereddütler yaşıyorsanız, o halde  konforlu kamp konseptli, İğneada’da bulunan Longosphere Glamping’e gitmek iyi bir fikir olabilir.  
www.longosphere.com

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.