ÇANTAMDAKİ KUAFÖR

Tatil çantası hazırlamayı sever misiniz? Kılık kıyafet ayrı derttir, ayakkabı, aksesuar ayrı… Hele en son hazırlanan bakım çantasına ne demeli?  Artık ne akıl kalır ne istek.. Ne varsa elinize geçen koyarsınız, ya o da lazım olursa diye … Ne kadar zahmetli bir iştir di mi? Ancak yeni çıkan, küçük, akıllı ve pratik ürünlerle bu sıkıcı iş bir keyfe dönüştü diyebiliriz. En azından benim için artık öyle.

Tatil bakım çantama en son eklenen ve en sevdiğim Braun’un Style&Go ürünleri. Minnacık, pratik ve gerçekten kullanışlılar.

Braun_Style_&_Go

 

Braun Style&Go fön makinesi daha önce örneklerini gördüğümüz ebatlarda ama iyonik teknolojisiyle hızlı ve etkili bir kurutma ve şekillendirme sağlıyor. Minnacık olduğu için elde tutup saçı fönlemek de ayrıca kolay.

120203136-2-braun_hd350_style_go_sac_kurutma_makinesi

 

 

 

 

ph-satin-hair-1-style-and-go-straightener-feat-st-100-x-cdn-en-1

Serinin diğer ürünü ise mini düzleştirici. Daha önce hiç bu kadar küçüğünü görmediğinize eminim. El kadar, seramik kaplı uçlarıyla güvenli, ebatı yüzünden de süper rahat. Ben ki düzleştirici ürün kullanamam bunu en yapamam diyen bile yapar, hatta gözü kapalı yapar. Çantamda artık bir kuaför var..

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir