CİLDİN YENİ KORUMASI

Hayatımızı ele geçirmiş dijital mavi ışığın yıpratıcı etkisinden, çevresel kirlilikten, yaşadığımız stresten ve elbette yeni çağın büyük derdi uykusuzluktan cildimizi korumanın en doğru ve etkili içeriği; antioksidanlar. Şimdi sizi öyle bir ürünle tanıştıracağım ki, cildinizi sizden bile çok düşünüyor…

EDİTÖR: GÖZDE ATAKOĞLU

Elimizden telefon düşmüyor, dizi izlemeden vakit geçmiyor, bilgisayar işimiz, okulumuz
hatta sosyalleştiğimiz yer olmuş, anlayacağınız tamamen mavi ışığın etkisi altındayız. Özellikle de gözlerimiz ve en büyük organımız olan cildimiz. Hatta teknoloji yüzünden yaşlanıyoruz desek yalan olmaz. Sadece bununla da sınırlı değil, şehir hayatının getirisi olan çevresel kirlilik hat safhada, iklimler değişiyor cildimiz buna ayak uydurmaya çalışıyor, bir de elbette yaşadığımız stres ve strese bağlı gelişen uykusuzluk herşeyin üzerine tuz, biber ekiyor. Tüm saydığımız bu olumsuz faktörler cildin erken yaşlanmasına, cilt dengesinin kaybolmasına, cildin kendini onarma kabiliyetinin azalmasına sebep olurlar. Sonuç olarak da çok daha sağlıksız, nemsiz ve donuk bir cilt görünümüyle karşı karşıya kalıyoruz ve cildimizde hassasiyet oluşuyor, bu da bir dolu sıkıntıyı beraberinde getiriyor. Anlayacağınız yediğimiz içtiğimize ne kadar dikkat edersek edelim aslında cildi dışarıdan bir kalkan gibi koruyacak, besleyecek ürünler kullanmaya çok ihtiyacımız var. İşte Darphin’in Intral Daily Rescue isimli serumu tam da burada sahneye giriyor çünkü tüm bu sıkıntılara tek tek çare oluyor….

Kimsin sen Intral Daily Rescue?

Öncelikle tüm cilt tiplerine uygun bir serumdan bahsediyoruz. O yüzden gönül rahatlığı ile yaşınız kaç olursa olsun, ihtiyaç duyan herkes kullanabilir. Ciltte ağırlık yaratmayan bir dokuya ve etkiye sahip. Tüm hayatımız bağışıklık kuvvetlendirme olduğu şu dönem aslında Intral serumun yaptığı da kısaca cildin bağışıklılığını, bariyerini kuvvetlendirmeye ve nemlendirmeye yönelik çalışması.


Peki bunu nasıl yapıyor? İçerisindeki yoğun antioksidanlarla. Bilinen en güçlü antioksidanlardan olan üzüm çekirdeği ekstresi resveratrol ana içeriklerinden biri, ayrıca cildin bağışıklılığını kuvvetlendirmeye yarayan probiyotiklerle zenginleştirilmiş. Papatya, alıç, şakayık gibi botanik içerikleri sayesinde de muhteşem bir kokuya sahip. Bu arada yüzde 91 oranında doğal içeriklere sahip olduğunun altını çizelim, alın size gönül rahatlığıyla kullanmanız için bir diğer neden.

NASIL KULLANILMALI?

DARPHİN Intral Daily Rescue serum

Intral Daily Rescue kurtarıcı bir bakım sunuyor. Nasıl kullanacağınıza gelirsek, sabah-akşam temiz cilde öncelikle bu serumu uyguluyoruz, etkisini artırmak için sabah üzerine Intral serisine ait SPF 50 güneş koruma faktörlü hafif yapıda Environmental nemlendirici kremi sürebilirsiniz, akşam yatmadan da üzerine Darphin’in o meşhur aromatik bakım yağlarından birini cildinize günün yorgunluğunu alacak bir masajla uygularsanız, ertesi güne ışıl ışıl uyanmak garanti derim.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.