HEM İÇ HEM SÜR

2014-12-10-20-26-02.pngYaklaşık 3 ay önce tanıştığım Tabia ürünleriyle ilgili anlatacaklarım var sizlere… Doğada var olanı doğallığı bozulmadan kullanma lüksünü yaşatan bir marka Tabia, deneyimlerimi anlatayım kararı siz verin…

Kışın benim bağışıklık sistemime bir haller oluyor. Yazın güneşle, denizle, keyifle gayet iyiyim ..Ne zamanki hava soğuyor ben uykulara doyamayan, yorgun bir insan haline dönüşüyorum. Bunun nedeni vücudumda demir eksikliği bulunması, kocaman biftekler, düzenli yumurta ve yeşillik tüketen biri olmadığım için takviye almam şart oluyor. Bu yıl demir hapının yanı sıra beni biraz daha güçlendirecek doğal gıda takviyeleri de kullandım, Tabia işte böyle girdi hayatıma…

Çevresel etkilerin insan vücüdunda yarattığı yıpranmaları en aza indirgemek , önlemek için yaratılan Tabia ürünleri, aslında şehirde yaşayan herkesin elinin altında olması gereken ürünler . Ben bağışıklılığım güçlensin diye Buğday Ruşeymi Yağı, antioksidan zengini Nar Çekirdeği Yağı ve yine vücut direncini ve hücre onarımını destekleyen Çörek Otu Yağı içerek kendimi bakıma aldım. Hap yutamayan biri olarak bu yağ tabletlerini ağzımda patlatarak içiyorum.

Peki bu yağlar neden bu kadar özel? Çünkü kimyasal çözücü ve alkol kullanılmadan CO2 Ekstraksiyon yöntemi ile tam saflıkla elde ediliyor. Anlayacağınız hiçbir katkı maddesine maruz kalmadan hiçbir şekilde yağını elde edemeyeceğiniz bitkilerin yağını içiyorsunuz.

Vee cilt bakımı için de aynı yağlardan faydalanabiliyorsunuz. Ben Nar Damlası isimli nar çekirdeği yağını kullandım, neredeyse bitmek üzere, her akşam temiz cilde uygulayarak cilt elastikiyetini kuvvetlendiren bu ürün, özellikle kış aylarında cildi korumak amaçlı kullanılmalı.

Tabia ürünlerini www.tabiashop.com adresinden bulabilirsiniz, uygun fiyatlı bu doğal yağlar cilt ve metabolizmanız üzerinde etki gösteriyor. Ve ‘En Gözde’ olmayı hak ediyor.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.