LOUBOUTIN’İN RUJLARIYLA TANIŞIN…

Les Ottomans Oteli’nin Hürrem Sultan süiti’nde, Christian Louboutin’in ruj koleksiyonu ile tanıştık. Öncelikle L’Appart PR’a buldukları mekan ve sunum için kocaman tebrikler. Dünya genelinde bu lansmanı gerçekleştirmesine izin verilen 4. ülke olduğumuzu eklemek istiyorum.

Hürrem Sultan süiti, Louboutin’in Babil mimarisinden ve Orta Doğu’nun Art Deco detaylarından esinlendiği koleksiyonuna yakışır bir seçim olmuş. Boğaz manzaralı odada, biraz Osmanlı, az biraz Fransız, çokca mistik aynı zamanda modern bir hava yakalanmıştı.

 

30162-louboutin_lipsticks.jpg.660x0_q80_crop-scale_upscale

Gelelim koleksiyona…

Koleksiyonda 38 adet ruj rengi var. Kırmızı tonlarındaki rujlar , kırmızı tabanlı siyah klasik Louboutin stilettolarına gönderme yaparak siyah ambalajda satışa sunuluyor, diğer tüm renkler ise gold ambalajda . Bu arada ambalaj dediğim şey aslında bir sanat eseri, hatta bir nevi mücevher. Kutu içerisinden çıkan saten kurdela ile boynunuzda aksesuar gibi taşıyabilirsiniz. Louboutin’in kozmetik tasarımlarında stilettonın topuğuna, şehvete ve erotizme gönderme yapan sivri uç detayına ojelerinden dolayı zaten aşinaydık, rujları da aynı sivriliğe sahip. Balık kuyruğu ya da kurşun formu gibi yorumlayabileceğimiz uzun koni biçimindeler.

PhotoGrid_1442476055615

Rujlar, İpek saten, kadife mat ve yarı parlak olmak üzere 3 farklı dokuya sahipler. İpek satenler kolay sürümlü ve tam kapatıcılık sağlıyor, kadife matlar yumuşak mat bitişe sahipken yarı parlaklar, ışıltılı az renkli bir görünüm bırakıyor dudaklarda.

1-gozdelouboutin
Dolma kalem formunda dudak kalemleri aynı benim yaptığım gibi, saç aksesuarı gibi topuzunuzu tutturmak için de kullanılabilir

Bu arada koleksiyon da ayrıca 6 adet dudak kalemi de bulunuyor, sivri , dolma kalem formundaki kalemlerin renkleri her ruja uyabilecek , farklı dudak renkleri düşünülerek yaratılmış ara ve doğal tonlara sahip. Rujları aksesuar gibi kullanırken bu özellik kalemler için de düşünülmüş. sivri uçlu kalemler gelişi güzel yapılmış topuzları tutturmak için biçilmiş kaftan.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.