Eczacı koleksiyonunu neden bu kadar sevdik?

Atelier Rebul, yeni koleksiyonunda eczacılığın geleneksel yöntemlerini, şifalı bitkilerini modern yaklaşımlarla harmanlayarak karşımıza Eczacı Koleksiyonunu çıkarıyor. Koleksiyonu sevmek için bir dolu nedenimiz var!

 

Eczacı koleksiyonu,  yüzde 100 doğal kokusundan, sağlıklı içeriklerine, cilde olan faydalarından tutun ortaya çıkış hikayesine kadar her anlamda oldukça özel bir koleksiyon.

Marka, ilk kez kendi dna’sından yani eczacı genlerinden yardım almış. Hatta koleksiyonun adı da işte bu yüzden Eczacı Koleksiyonu. Öyle ki ürünlerin yaradılışında eczacılığın geleneksel havan ve tokmaklı yöntemleri, yine eski dönem eczacıların kullandığı şifalı bitkiler  ve elbette modern ve bilimsel yaklaşımlar bir arada harmanlanarak kullanılmış.

Bu sağlığı destekleyen koleksiyondaki ürünlerin hedefi ise modern hayatın, getirisi olan hava kirliliği, stres, radyasyon gibi negatif etkileri azaltmayı hedeflemek, bütünsel sağlığın önemli bir parçası olmak.

Yeri gelmişken  nedir bu bütünsel sağlık; 

Sağlıklı bir hayat  sadece yediğimiz, içtiğimiz ile sınırlı değil. Yüzümüze sürdüğümüz kremin, sıktığımız parfümün de güvenilir içeriklerden oluşması çok çok önemli. Hatta sadece tenimize değen kozmetikler de değil, arabada evde kokladığımız  ambiyans kokularının da aynı şekilde sağlıklı içerikler ile yaratılmaları gerekli.

Sağlık konusu önceliğiniz ise kendinizi ve tüm ailenizi , buna bebeğiniz de dahil, güvenle teslim edebileceğiniz Eczacı koleksiyonunda 14 ürün bulunuyor…

Neler var neler;

Öncelikle koleksiyonda 2 farklı koku ailesi var. Misket limonu, fesleğen, paçuli saf uçucu yağlarından elde edilmiş yüzde 100 doğal kokuya sahip Herbal serisi ve yine yüzde 100 doğal kokuya sahip, lavanta ve nane uçucu yağları içeren De-Stress serisi. Her iki koku ailesinde de vücut yağı, oda spreyi, araba spreyi, el ve vücut kremi, geleneksel sabun ve doğal deodorantı bulunuyor. 

Herbal serisi, enerji veren özelliğinden dolayı sabah saatleri için önerilirken gün sonunda 

modern hayatın getirisi olan yorgunluğu ve stresi atmayı, uykuya daha kolay dalmayı kolaylaştıran De-Stress serisini tercih edebilirsiniz.

Vücut yağı, üzüm çekirdeği, buğday tohumu, avokado, hindistan cevizi yağları gibi en üst kalitede bitkisel yağlar içeriyor. %100 doğal, besleyici ve  hafif yapılı vücut yağı ipeksi bir doku yaratırken  sprey formuyla pratik bir kullanım sunuyor. 

 Herbal Vücut yağı 119,90 TL

 

  Alüminyum tuzu içermeyen deodorant, çinko risinoleat ile gözenekleri tıkamadan, cildin doğal yollardan nefes almasını sağlıyor. Yüzde 96 doğal deodorantı, ergenlik çağındaki gençler ve en hassas ciltler bile rahatlıkla kullanabilir.

Herbal Deodorant 79,90 TL

 

Gerçek pre-probiyotik içeren el ve vücut losyonunu tüm aile gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. İçerisinde hindistancevizi ve shea gibi değerli yağlar bulunuyor.

De-Stress El ve vücut losyonu 89,90 TL

 

Koleksiyonun geleneksel sabunu 7’den 70’şe kullanılabilir, içerisinde hindistancevizi suyu ve saf uçucu yağlar bulunuyor. Sülfat, sentetik parfüm ve renklendirici içermiyor. 

De-Stress Traditional Soap geleneksel sabun 119,90 TL

 

NE KOKLUYORSAN O’SUN!

Günün her anı, kapalı ortamlarda  sentetik kokulara maruz kalmak uzun vadede sağlığımız için büyük bir tehlike. İşte koleksiyonun oda ve araba kokuları bu anlamda oldukça büyük bir açığı kapatıyor. Zira ilk kez araba için üretilmiş bir koku spreyi görüyoruz. Hem de yüzde 100 doğal uçucu yağlardan elde edilmiş kokuya sahip.

Trafikte stresle baş etmenin en iyi yolu, koleksiyonun De-Stress araba spreyi. Sentetik parfüm, mineral yağ, paraben, fitalat, suni renklendirici, silikon içermediğinin altını çizelim.

De-Stress araba spreyi 69,90 TL

 

PEKİ YA CİLT İÇİN…

Koleksiyonun cilt bakımı da bir harika. Nemlendirici krem ve süt serumu yüzde 95 üzerinde doğal içeriklere sahipler. İçlerinde canlı ve yararlı bakteriler yani probiyotikler hem de onları besleyen prebiyotikler bulunuyor. Cildin doğal florasını kuvvetlendirirken cildin nem seviyesini  ve  hava kirliliği, stres gibi dış etkenlere karşı cildin koruyucu bariyerini yenilikçi probiyotik teknolojisi ile koruyorlar.

    

Nemlendirici ve bakım serumu en hassas, kızarık ve nemsiz ciltte dahi doğal içerikleri sayesinde yüksek performans sağlıyor. 

Pre ve Probiyotikli nemlendirici krem  199,90 TL

Pre ve Probiyotikli süt serumu  239,90 TL

 

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir