GÜZELLİK YAYINDA ÖNERDİ, ÜNLÜLER KULLANDI

Yazlık güzellik sorunlarından yola çıkarak ünlü isimlere bu yaz plaj çantalarının vazgeçilmezi olacak ürünü önerdik, onlar da kullandılar…

 

AYŞE KUCUROĞLU:

Beyaz tenin savunucu olan Kucuroğlu, güneşte kalmıyor ve bronzlaşmıyor. Kendisine o yüzden yaşlanma karşıtı bakım yapan ve güneşe karşı yoğun bir koruma sağlayan ama aynı zamanda konforlu bir dokuya sahip olan Lierac Sunific Premium’u önerdim, paylaştığı instagram karesinde güneşe seslenen Kucuroğlu, seçiminden memnun kaldığını belirtmiş.

IMG-20150614-WA0002

 

PINAR TEZCAN:

Sağlıklı bir bronzluk ve parlak bir ten isteyen Tezcan için de önerim yine Lierac’tan yana oldu. Sunific Premium’u bu sefer bronzlaşmak için kullandı. Konforlu dokusu, keyif veren kokusu ve güven veren içeriği ile güneşe teslim olabilirsiniz. Karamel bir ton aldığını söyleyen Tezcan da aynısını yapmışa benziyor.

Screenshot_2015-06-19-19-16-50

 

 

 

 

1ef0c-sunific_premium_spf30_lierac
Lierac Sunific Premium’u neden önerdim? Yazın güneşin etkisiyle cilt yaşlanmamız hız kazanıyor . Spf 30 koruma faktörlü ama aynı zamanda nemlendirici bir bakım kremi tatdında ve etkisinde olan Sunific Premium güneş altında bakımlı kalmak ve tenini gerçek anlamda korumak isteyenlere önerilebilir.

 

CEYLAN ÇAPA: Uzun, parlak ve sağlıklı saçlarını korumak isteyen Çapa içinse 70’li yıllardan beri kadınlar tarafından tercih edilen ilk koruma etkili saç spreyi ünvanına sahip marka olan PhytoPlage’ı önerdim. Hafif yapısı, mis gibi kokusu ve UV filtreli yapısıyla aslında her çantada olması gereken ürünlerin başında geliyor.

Screenshot_2015-06-19-19-17-24

 

 

phytoplage-478x1024
Phytoplage’ı neden önerdim? Boyalı ve boyasız olsun saçlar yazın kum, tuz, sıcak ve rüzgarın etkisiyle nemini kaybeder ve güçsüzleşir, şekle girmesi zorlaşır, taranmaz aynı zamanda tuz, klor ve güneşle rengi değişir, özellikle de koyu renk saçlar için bu bir kabustur, sarışınlarında balyajları yeşerir, matlaşır. İşte bu yüzden güneş altında hem renk hem de saçın yapısını koruyan bir sprey kullanmakta fayda var.

 

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.