BANGKOK ESİNTİLİ BİR MAKYAJ KOLEKSİYONU

Artistry Studio, her yeni koleksiyonunda makyaj çantanıza girecek temel kozmetikleri dünyanın farklı şehirlerinden ilham alarak yaratıyor.  New York , Paris’ten sonra şimdi de ilhamı Bangkok’tan geliyor.  ‘Bangkok Edition’ isimli koleksiyon, renkli pazarlardan tutun altın tapınaklara, Tayland’ın egzotik yemeklerinden, farklı modasına, aktif gece hayatına hatta parlak çiçeklerine ve renklerine kadar pekçok detaydan esinlenerek yaratılmış.

 Gelelim koleksiyona; 

On-TheGo Palette; 

Makyaj paletinin solunda  3 adet far bulunuyor.  Kaş altına gelecek kemik rengi , gölgelendirme için koyu kahve vegöz kapağını renklendirmek için de somon renge yer verilmiş. Sağ tarafında ise allık ve highlighter var.  Hepsini bir arada bulacağınız yüz paleti bize göre tam da çantaya atmalık. Hatta tatile götürmelik. 

Mascara Base Primer; 

Kirpiklerde ekstra hacim ve yoğunluk vermek isteyenler için ideal. Maskaradan önce bu  bazı sürmek maskaranın daha uzun süre dayanmasını da sağlıyor.   

2-In-1 Matte Lip Crayon; 

Renkleri Bangkok sokaklarındaki pazarlardan ilham alınarak yaratılmış dudak kalemleri, saatlerce kalıcı kadife mat bir yapıya sahip. 5 renkten oluşuyor: RoseRubySpicedSunsetFuchsia. Bu rujun kalem formda olması dudak kalemi gibi kullanılmasını ve dudak çerçevesini ortaya çıkartmakta da kolaylık sağlıyor.  

Face & Body Shimmer Gel; 

Vücut ve dekolte için tasarlanmış likit aydınlatıcıyı yüzünüzde de kullanabilirsiniz. Gül rengi tonmunda ama altın yansımaları olan parlatklık veren jel, tüm ten tonlarına uyum sağlıyor. İçerisinde bulunan simli yapı ışık oyunları yaparak cilde parlaklık veriyor. Az bir miktar kullanmak yeterli olacaktır. Bizce gece makyajına ve özellikle de bronz tene ekstra yakışacaktır.

Kajal Eyeliner;

Markanın kalem formunda bir diğer ürünü de kajal eyeliner. Hem eyeliner hem de göz farı olarak kullanılabilir.  Yeşil ve mor renkli alternatifleri var.  Bu ürün gün boyu kullanım kolaylığı sağlıyor ve kesinlikle gözlerden waterproof temizleyici ile çıkarmak gerekiyor.

Shimmering Cream Eye Shadow;

Bangkok’un tapınaklarından ve saraylarından ilham alınarak oluşturalan farların 3 rengi var. Gold crush, Smoky nights, Silver violet. Yumuşak ve kolay sürülebilen krem ​​farlarla hem gün boyu hem de bütün gece göz alıcı ve ışıltılı bir makyaj oluşturmak mümkün.

Amway’in makyaj line’ı olan Artistry Studio’nun bu keyifli ürünlerini www.amway.com.tr . adresinden satın alabilirsiniz.

 

 

Yetkili

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.