TEST ETTİK: JOWAE – CREME RICHE HYDRATANTE KREM

 Bir Fransa & Kore işbirliği ürünü olan Jowaé markası, cildi günlük hayatın sebep olabileceği zararlara karşı koruma, ona ideal dengesini kazandırma hedefleri ve bitkisel içerikleriyle dikkat çekiyor. Tüm ürünleri, Kore’nin doğasından elde edilen “Lumiphénol” (sukulent benzeri, her koşulda yaşamaya devam edebilen bitkilerden elde edilen antioksidan bir içerik) ve Sakura bitki suyu içeriyor ve cilde ışıltı katarak yaşlanmaya karşı etki etmeyi hedefliyor.

Ben Jowaé’nin yoğun nemlendirici yüz kremini denedim. Kuru ve hassas ciltlere yönelik geliştirilmiş olan bu krem yoğun yapısıyla çok kuru ciltleri dahi mutlu edecek bir konfor sağlıyor. Eğer karma veya yağlı bir cilt yapısına sahipseniz, bu krem size fazla gelecektir.

Sadece bir kaç günlük düzenli kullanım sonucunda, iddia ettiği gibi cildimde anında bir aydınlık etkisi yarattığını söyleyebilirim. Ayrıca yüzümdeki ince çizgiler, sağladığı yoğun nem sayesinde görünmez hale geldi bile! Karma bir cilt tipim olduğu için ben bu kremi kışın en soğuk ve kuru aylarında memnuniyetle kullanabilirim diye düşünüyorum. Nem oranı yüksek aylarda ince yapılı, neredeyse jelimsi cilt bakım ürünlerini tercih ediyorum.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.