YENİ YIL DİLEK LİSTESİ

Yeni yıl herkesin bir dilek listesi olmalı, çünkü yazarak ve yüksek sesle söyleyerek dileklerimizin gerçekleşmesi için daha büyük bir enerji açığa çıkar. Güzellik Yayında kadrosu bu yıl ki dileklerini sıralıyor…

Yeni yıl yeni kararlar ve yeni amaçlar. Bu yeni seneden kendime sağlık, huzur, mutluluk, başarı, para sıralamamdan sonra başka neler isterim neler diye sorduğumda işte cevaplarım;

 

  • Madem kış geldi o zaman en pofuduk en rahat montun içinde kaybolmak istek listemin başında. Rahat bir kış beni bekliyor! Bu sene nude tonlarını birleştirip oversize bir pofuduk montla sokaklarda görünmez olmak istiyorum!

 

  • Bu kış koyu renk giymek istemiyorum. Pembe pastel tonlarında bir bere pozitif enerjimi yükseltecek istek listemde yerini aldı.

 

  • Yeni senede gezmek, daha çok görmek istiyorum. Seyahat listemin başında Myanmar geliyor. Mistik tapınakları, doğasıyla beni son zamanlarda kendine çeken yerlerin başında.

  • Havaların soğuması önemli değil ben yeni senede de gözlerimi aydınlık tutacak tonlardan gideceğim. Pembe, mor ve tonları farlar yeni senenin kozmetik alışverişinde sepetimde! NARS Thessalonique Duo Eyeshadow ise paletler arasında favorilerim.
    HyperFocal: 0

 

  • Yeni yılda saçlarımı uzatmak ve örgülerimi bir şal ile süslemek istiyorum. Halka küpeler ile eşleştireceğim şallı örgü favori saç modellerim arasında.

  • Yeni yılla birlikte cildime daha iyi bakmak istiyorum, aklımda Foreo’nun H2 Overdose maskesini denemek var. Hyalüronik asit içeren bu maske kuruyan cilde yüksek doz nemlendirme sağlayıp sağlıklı bir ışıltı veriyormu, tam istediğim olabilir.

 

 

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir