JLO BAKIŞI YARATAN EN İYİ 5 MASKARA

NBCUniversal TCA Press Day Winter 2016 at the Langham Huntington Hotel on January 13, 2016 in Pasadena, CA Featuring: Jennifer Lopez Where: Pasadena, California, United States When: 13 Jan 2016 Credit: Nicky Nelson/WENN.com
Credit: Nicky Nelson/WENN.com

 

 

Uzatan, kıvıran, akmayan, hacim katan… Bir maskaradan daha ne isteyebiliriz ki!

Jennifer Lopez  gibi bakabilelim  yeter.

 

Yazarımız Lian Penso, neredeyse tüm kadınların derdi olan “ The it mascara” nın peşine düştü, farklı farklı denemeleri oldu bakalım hangileri bu listeye girebildi.

M.A.C INSTACURL LASH 105 TL

Kirpikleri hem dolgun hem de kıvrık gösterebilen, ayarlanabilir kavisli fırçaya sahip. Bu aynı zamanda topaklanma yapmadan sürülebilmesini sağlıyor. Ayrıca çok hızlı kuruyup göz altlarıma bulaşmamasından ötürü de ayrıca sevdim.

 

YVES ROCHER SEXY PULP 67,90 TL

Hem hesaplı hem de oldukça etkili bir maskara. Brezilya palmiyesi balmumu, akasya reçinesi ve pirinç reçinesi gibi enterasan içeriklerle her kullanışta kirpikleri besliyor ayrıca hacim yaratmayı da başarıyor. Bir diğer içeriği olan yatıştırıcı etkili Peygamber çiçeği suyu ise maskarayı, hassas göz bölgesinde hiçbir tahriş yaratmadan gönül rahatlığıyla kullanmamızı sağlıyor.

LANCOME MONSIEUR BIG 135 TL

Adı üzerinde büyüten bir etkiye sahip diyebilirim, ik sürüşte etkilendim. Bakışlarım açıldı ve gözlerim büyüdü çünkü tek hamlede, tek katta bile kirpikleri yukarı doğru ayrıştırarak uzatma gibi bir özelliğe sahip.

 

L’OREAL PARIS PARADISE EXTATIC 57 TL

Blogger ve vlogger dünyasında sık sık karşıma çıkan bu maskaraya ilk yaklaşımım “ Nesi bu kadar özel?” şeklinde oldu. Paradise Extatic kirpiklere hacim veriyor, uzatıyor. Ama asıl alamet-i-farikası içeriğindeki hint ve argan yağları. Bu besleyici formül oldukça kremsi ve rahat uygulanabilir bir yapıya sahip. Yani kat kat uygulasan da topaklanma yapmıyor. Fiyat performansı açısından en memnun kaldığım maskara diyebilirim.

MAYBELLINE -LASH SENSATIONAL FUN EFFECT 43 TL

Çok kısa sürede hazırlanmanız gerektiğinde en hızlı sonucu veren maskara diyebilirim. En güzel özelliklerinde biri de gün içerisinde gerçekten akmadan bulaşmadan günü tamamlamanızı sağlıyor. Yelpaze etkili fırçası bakışları gerçek anlamda büyütüyor çünkü en kısa kirpikleri bile boyayabiliyor.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.