Vakko İmzalı Bir Spa Deneyimine Ne Dersiniz?

Tabii ki de evet!!! Hem de şehrin göbeğinde… Ulaşımı rahat, girdisi çıktısı pratik ve uygulanan bakımlar tek kelimeyle şahane bir spa’dan bahsediyorum. Nişantaşı Abdi İpekçi caddesi üzerinde bulunan Vakko Otel otelin içerisinde yer alan The Sanitas Spa &Welness’tan.

Günlük rutinin yoğun temposundan uzaklaşarak kendine vakit ayırmak ve yenilenmek isteyenlerin bayılacağı, İstanbul’un gerçek anlamda merkezine konumlanmış bir day spa burası. Her şey çok butik, bir buhar odası, bir mini sauna, dinlenme alanı, masaj odası bulunan The Sanitas’ın alameti farikası uygulanan bakımlar ve gerçek anlamda profesyonel terapistler. Yok böyle bir şey, Tayland’lı Nadia’yı herkese öneriyorum zira Thai, sıcak taş, refleksoloji karışımı kendi imza masajlarını yaratmışlar.

Bu farklı aromatik yağlarla yapılan Sanitas Signature SPA terapi masajının yanı sıra, aromatik yağlarla ruhsal ve fiziksel rahatlamayı sağlayan aromaterapi masajı, kan dolaşımını hızlandıran spor masajı, ayaklarda yer alan ve iç organlarınıza karşılık gelen belli noktalara özel bir teknik kullanılarak yapılan refleksoloji masajı, tatlı badem yağı, palmiye yağı ve 24 ayar altın parçacıklarının eşsiz bir kombinasyonundan oluşan yağ ile yapılan özel altın masajı ve lenf dolaşım sistemini hızlandıran manuel lenf drenaj masajı gibi özel masajlar da SPA menüsünde yer alan diğer bakımlar… 

Bu arada The Sanitas’ın hemen içerisinde bulunan Technogym ekipmanlarıyla donatılmış Vakkorama GYM de oldukça şık ve butik bir ortam yaratılmış.

Özel eğitmen ile birebir çalışabilme ve odaya pilates için özel bir alet olan reformer getirilerek pilates yapabilme olanağı tanınan bu butik gym’de ayrıca misafirler, Technogym kiti üzerinde bulunan QR kodunu okutarak sanal eğitmen ile çalışabilme imkânı da bulabiliyorlar. Vakkorama GYM’e Vakko Hotel & Residence’da konaklayan misafirlerin yanı sıra dışarıdan sınırlı sayıda üyelik de alınabiliyor.

Anlayacağınız Vakko kalitesini spa ve spor’da da hissettiğiniz şahane bir yer burası…. Çıkışta Vakko L’Atelier’in leziz tatlı menüsünden bir keyif kaçamağı yapmak ise yine sizin keyfinize kalmış…

(Vakko Hotel & Residence çatısı altında ayrıcalıklı hizmet sunan The Sanitas Spa & Wellness’da 8’li, 10’lu, 12’li masaj paketleri ile Vakkorama GYM’de aylık, 3 aylık, 6 aylık ve yıllık üyelik seçenekleri bulunuyor.) Daha detaylı bilgi almak için tıklayın.

More from Gözde Atakoğlu
Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir