TATİL’E GÖTÜRÜLMESİ GEREKEN 5 ÜRÜN

Tatil öncesi bir klasiktir, alışverişe çıkılır. Bu seneki tatil çantanıza girmesi gereken 5 özel ürünle tanışın lütfen

 

SHISEIDO/ WETFORCE ULTIMATE SUN PROTECTION LOTION SPF50

Ne kadar akıllıca!. Klasik güneş korumalı ürünler suya girdiğimizde nolur, etkileri azalır, oysa Shiseido Wet Force ile tam tersi koruma etkisi suda daha da etken hale geliyor. Bence bu yazın ve diğer tüm yazların ideal ürünü. Artık çantadan çıkmaz. Hatta her ne kadar büyükler için olsa da  sudan çıkmak bilmeyen çocuklara bile kullanılabilir.

0730852114845

CAUDALIE/ VINOPERFECT RADIANCE SERUM

Kim ne derse desin güneş leke yapıyor. Her yıl güneş bize yüzünü gösterdikçe yüzümüze yeni lekeler ekliyor. Çil severim ama 2 çil birleşip leke yapınca hiç hoş olmuyor. Leke karşıtı koruma yapan güneş bakım ürünleri mevcut, ama ben gerçek anlamda leke tedavisi yapan bir serumu güneş kremim altına sürmeyi ve güneşe çıkmayı tercih ediyorum. Size de aynısını öneririm. Favorim mi? Elbette yüksek orada viniferine içeren Caudalie Vinoperfect serum. Bu viniferine denilen madde C vitamininden 62 kat daha güçlü bir vitamin, eşit bir renk, kaliteli bir bronzluk için güneş kreminiz altına bir deneyin derim.

10306558-1340982778-43923

AVEDA HAIR&BODY SHAMPOO

Bir başka tatil çantasında muhakkak bulunması gereken ürün de Aveda’nın saç ve vücut şampuanı. Bu ikisi birarada ürünle  saç ve vücut için ayrı ayrı ürünler taşımak zorunda kalmıyorsunuz, tatil’e götürmek için ideal. Ayrıca saçın, vücudun tüm gün maruz kaldığı klor ve tuzu, ciltten, saçtan arındırmaya yardımcı.  Tatil zamanı hergün birkaç defa sürülen güneş korumalı kremler ve saça sıkılan UV filtreli spreyler bizi korumak için belli oranda kimyasal içerirler, günş sonrası ciltten ve saçtan temizlenmeleri gerekir, her akşam duş almak zorunda kalındığından seçtiğimiz şampuan ve duş jelinin nemlendirici özelliği olmasına dikkat edin.

DP07107_r3ESTHEDERM/ADAPTASUN FACE

Hassas ciltlerin güneşe adaptasyonuna yardımcı süper bir ürün. Güneşten koruyor ama bunu UV filtresi ile değil cildin bağışıklılığını dayanıklılığını arttırarak yapıyor. İçeriside UV in Cellium denilen özel bir teknoloji bulunuyor, pigmentler bu teknoloji sayesinde kendini güneşe hazırlıyor. Benim geçtiğimiz yaz ilk kez denediğim ve kendisine hayran kaldığım bu ürün, her çantada bulunmalı. Adaptasun ile aldığınız karamel tonunun keyfine bakarken aklınıza ben geleyim.
ADAPTASUN-PIEL-SENSIBLE-DOS-SOLES-INSTITUT-ESTHEDERM-400x400

TABIA/KAYISI DAMLASI
İçerisinde soğuk sıkım kayısı çekirdeği yağı bulunan bu kapsüller, sağlıklı ve uzun süren bir bronzluk sağlıyor desem. Evet yanlış okumadınız, kayısının içerisinde yer alan yoğun a vitamini bronzluğu uzatacak, e vitamini ise güneşin ciltte yarattığı serbest radikallerle savaşacak. İster koruma faktörlü güneş kreminiz üzerine, ister akşam duş sonrası temiz cilde. Her ikisi de etkili ve faydalı, denendi, onaylandı…

KayısıDamlası_600

 

More from Gözde Atakoğlu
NUMEROLOJİYE İNANIR MISINIZ?
Numeroloji uzmanı Özge Önel’in ‘Evrenin Matematiği’ isimli hesabını uzun zamandır takipteyiz. Yaptığı...
Read More
Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir