Pastel Beauty Talks X Güzellik Yayında; “Değişen Güzellik ve Estetik Kavramı”

Güzellik Yayında olarak, her birimizin kozmetik algısında bir yerde mutlaka var olmuş olan PASTEL ile başlattığımız “Beauty Talks” serisini sizlere duyurmuştuk. Bu özel etkinliklerin ikincisi de yine Güzellik Yayında’nın ışıl ışıl kış bahçesinde, kendi alanının sevilen isimlerinin katılımı ile gerçekleşti. Gerçekleştirdiğimiz ikinci Pastel Beauty Talks X Güzellik Yayında’nın konuşmacı konuğu Dr. Onur Çukurluoğlu oldu. Gözde Atakoğlu moderatörlüğünde gerçekleşen sohbette, yıllar içerisinde değişen güzellik ve estetik algısı konuşuldu, Dr.Onur Çukurluoğlu, eşsiz deneyimlerini ve bilgilerini katılımcılarla paylaşırken, konukların tüm sorularını yanıtladı. Bu sohbetin biz kadınlar için ne kadar doyurucu olduğunuz tahmin ettiğinizden eminiz.

Bu özel günde bir araya gelmemize vesile olan ürün de Pastel’in “Plump Up” dolgunlaştırıcı dudak parlatıcısı olunca ürünün denenmesi, katılımcıların Plump Up’ın etkisini görünce ortaya çıkardığı sinerji, doğal olarak dolgun dudak figürleri ile süslenmiş olan ortam ve Juno Catering tarafından hazırlanan nefis atıştırmalıklar ile Dr. Onur Çukurluoğlu’nun anlattıkları, önerileri ve katılımcıların enerjisi ile oldukça keyifli bir etkinlik geçirildi.

Buradan yola çıkıp sizlere Plum Up‘tan da bahsetmek isteriz. Etkisini tüm Beuaty Talks katılımcıları olarak birbirimizin üzerinde gördüğümüz bu dudak dolgunlaştıran parlatıcı, dudakları içerisindeki nane ve baharatların etkisi ile uyarıyor ve kullandıktan sonra bir-iki saat boyunca süren bir dolgun dudak etkisi yaşatıyor. Parlatıcıyı yeniledikçe etkiyi devam ettirmek mümkün elbette. Çok tatlı dört renk alternatifi de olan bu innovatif ürün herkesin hayranlığını fazlasıyla kazandı.

Plump Up ile tanışmaya gelenler arasında Gözde Atakoğlu, Jenia Pinto ve Dr. Onur Çukurluoğlu’nun yanı sıra; Gizem Hatipoğlu, Başak Boztepe, Şebnem Burcuoğlu, Carolin Almozlino, Buse Turan, Selin Erkmen, Tülin Kermen, Eda Şentürk, Deniz Çakmakcı, Özra Sarıçiçek ve Hilal Uğur vardı.

Pastel Kozmetik içn uzun yıllar aradan sonra bir ilk olan “Pastel Kozmetik Beauty Talks X Güzellik Yayında” serisinden “güzel” haberler vermeye devam edeceğiz.

Siz de dolgun dudaklara sahip olmak isterseniz Plump Up’ı deneyin, seveceksiniz…

Sevgilerimizle,

More from Deniz Çakmakçı
Sağlık Trendleri İle Yenilenmenin Zamanı
Wellness konusuna ilgili misiniz? O zaman bu yazı sizin için. Bir yılı...
Read More
Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir