Yazdan Önce Tazelenmek İçin Bu Kamp İdeal!

Yaza girmeden, tatil dönemi başlamadan önce biraz daha kendime dönmek, bedenimle ilgilenmek kısacası kışın rehavetinden, ağırlığından kurtulmak iyi geliyor. Birkaç yıldır bunu kendi başıma yapmaya çalışıyorum, kıştan kalan rutinlerimi değiştirerek beslenmeme, hareketlerime dikkat ederek… Bu sene bu arınmayı D Resort Göcek’te diyetisyen Müge Bozok’un kampında gerçekleştireceğim. 1-4 Haziran arası gerçekleşek olan Retreat Yourself/ Sağlıkla Kal kampında ruhen ve bedenen arınmak, iyi hissetmek ve İstanbul’a yenilenerek dönmemiz için her şey düşünülmüş.

Bedenimizi ve ruhumuzu yaza hazırlamak, sağlıklı yaşama adım atmak ve kendimizi kelimenin tam anlamıyla iyi hissetmek için peşimizde sürüklediğimiz rutinleri değiştirmek gerekiyor, bunu yapmak kolay değil ancak konusunun uzmanı isimlerin eşliğinde en doğru adreste yapmak gerçekten işimizi kolaylaştırıyor. Dediğim gibi bu sene bu yaza hazırlanma konusunu uzman bir isimle, özel bir programla, şahane bir mekanda gerçekleştirme şansım olacak.

D-Resort’u bilmeyenler için kısaca bir özetleyecek olursam; Göcek’in eşsiz doğasında geniş bir alanda yer alan, 187 çeşit bitkiye ev sahipliği yapan yemyeşil bahçeleri, gurme restoranları, D-SPA’sı, D-Gym spor merkezi ve mimarisiyle butik otel anlayışını farklı bir boyuta taşıyan D-Resort Göcek, iyi bir tatilin yanı sıra ‘İyi Yaşam’ için de düşünülecek bir adres.

Peki ya bu Retreat Yourself kampı nasıl bir kamp diye sorarsanız; onu da şöyle özetleyeyim…

D-Resort Göcek’in eşsiz doğasında keyifli yürüyüşler yapacağız, Yin yoga ve pilates çalışmalarıyla bedenimizi keşfedecek, Deniz Ayda ile mandala çalışmasında ruhumuzu dinlendirecek,konsantrasyon üzerine çalışacak ve en merak ettiğim Can Dedeoğlu ile yapacağımız ses banyosunda şifalı titreşimler ile frekansımızı yükselteceğiz.

Elbette tüm bunların yanı sıra D-Spa’nın huzurlu atmosferinde bakımlarla vücudumuzu bakıma alırken ruhumuzu da şımartacağız.

Kamp süresince misafirleri yol haritalarına göre kalori hesaplı günlük sağlıklı ana öğünler, ara atıştırmalıklar, detox içecekleri, doğa aktiviteleri, probiyotik takviyeleri, şifalı bitkiler ve sürpriz atölyelerin de yer aldığı dolu dolu bir program bekliyor. Gerçekten kendine bir iyilik yapmak isteyenlere duyurulur, hala vakit var!

Kamp sonrası izlenimlerimi de bir başka yazı da size aktaracağım, meraklı, heyecanlı ve kendime bu kadar güzel bir şey verdiğim için mutluyum…

More from Gözde Atakoğlu
ISKALADIĞIMIZ LEZZETLER…
Gözümüzün önünde olmalarına rağmen görmediğimiz, alıp ne yapacağımızı bilmediğimiz, tatmaktan çekindiğimiz ya...
Read More
Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir