Flormar’ın Doğaya ve Dünyaya Saygılı “Vegan” Koleksiyonu Green Up İle Tanıştık!

green up kolaksiyonundaki doğaya saygılı vegan kozmetik ürüneri

Kozmetik dünyasında dünyaya dolayısıyla yaşamlarımıza pozitif katkı sunmak için çalışan markalar her zaman favorimiz. Güzellik Yayında olarak bu anlamda çok özel bir çalışma yürüten Flormar‘ın yeni “vegan” koleksiyonu Green Up’ın tanıtım davetine ev sahipliği yapmak bizi çok mutlu etti.

Güzellik alanındaki yenilikleriyle tüm dünyada kadınların ilham kaynağı olmayı başaran, özel koleksiyonlarıyla da hayranlık uyandıran Flormar’ın doğadan aldığı ilhamla ortaya çıkarttığı Green Up, Flormar’ın renkli kozmetikteki tecrübesi ile doğaya ve dünyaya olan saygılı duruşunu birleştiren şahane bir koleksiyon. Makyaj serisi %97’ye varan oranda, oje serisi ise %80’e varan oranda doğal kaynaklı içeriklerden oluşturulmuş.

Dokuz farklı kategoride ürünün yer aldığı Green Up koleksiyonunun en önemli özelliği elbette “vegan” oluşu. Bu anlamda koleksiyonun “globallabel” damgası taşıdığının altını çizelim.

Bu açıdan baktığımızda Flormar green up koleksiyonuna tam anlamıyla “doğadan gelen güzellik” diyebiliriz.

Davet böyle anlamlı ve özel bir koleksiyon için olunca Güzellik Yayında kış bahçesi doğadan ilham alan bir konsept ile sade-şık bir şekilde düzenlendi. Davetlilerimizin ürünleri detaylı inceleyebilmesi için ürünlerin sergilendiği bir alan kuruldu. Sağlıklı atıştırmalıklarla dolu bir catering köşesi hazırlandı. Flormar İletişim Müdürü Gökçen Akyol Yamaner ve Güzellik Yayında Genel Yayın Yönetmeni Gözde Atakoğlu’nun hoşgeldiniz konuşması ile başlayan davette katılımcılar Flormar Green Up koleksiyonunda yer alan ürünlere büyük ilgi gösterdiler.

Flormar Global İletişim ve Kreatif Müdürü Gökçen Akyol Yamaner ve ekibinin, Güzellik Yayında Genel Yayın Yönetmeni Gözde Atakoğlu ile birlikte davetlilerle tek tek ilgilenerek koleksiyona dair detaylı bilgileri sıcak ve samimi bir şekilde aktardığı davette Green Up koleksiyonu ile tanışmaya gelenler arasında Pınar Tezcan Özçapkın, Pınar Hotiç, Batya Kebudi, Carolin Almozlino, Hamiyet Akpınar, Esra Türker, Simla Canpolat, Yonca Ergüner, Eda Şentürk, Tülin Kermen, Gül Çital, Deniz Tokgöz (@bugünnelerizledim), Serra Şenol (@birdakika), Lale Danışman (Milliyet), Deniz Çakmakcı (@onbesdakika), Özge Zeki(@happyfashionandfood), Tülin Açıkbaş (@iyininpesinde), Bihter Ayyıldız(@plummemagcom), Niran Hürel, Ceyda Sinağ (@bollove_beauty), Gizem Erbirer, Pelin Hasçalık, Gözde Eyibilir, Gökçe Ateş, Sinem Kın (Hello), Nilgün Yıldız (Elele), Deran Çetinsaraç (Formsante), Güzide Yülek (@luksvehesapli) gibi çok değerli isimler vardı.

Flormar Green Up koleksiyonunu, tüm Flormar ve Watsons mağazaları ile birlikte flormar.com.tr’den de satın alabilirsiniz.

Instagram: @flormarturkiye

More from Deniz Çakmakçı
Erken Evre Meme Kanseri Hakkında Merak Edilen 7 Soru
Meme kanseri dünyada kadınlarda görülen kanserlerde ilk sırada yer alıyor. Ülkemizde de...
Read More
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir