Haberiniz Olsun!

En yeni haberlere, en son trendlere hızlıca bir göz atalım mı?

Yenilenen Watsons Cevahir Mağazasında Kendinizi Kaybedeceksiniz!

Watsons, Cevahir AVM’deki mağazasını yeni jenerasyon mağaza konsepti ile yeniledi. Yeni mağaza konseptinde neler var neler… Watsons’ın alameti farikalarından olan K-Beauty ürünleri, serumlar ve trend ürünler “Trends Wall” gibi özel alanlarda ön plana çıkarıldı. Mağaza içinde verilen cilt analizi, makyaj uygulama gibi hizmetlerin yanı sıra Watsons deneyimini ve uzmanlığını tüketicilerle paylaşmak üzere oluşturulan Beauty Talks alanında her hafta düzenli olarak tüketiciler için güzellik ve kişisel bakım eğitimleri düzenlenecek. Ayrıca kasa sırası beklemek istemeyen müşteriler için mağaza içine ekspres kasalar yerleştirildiğinin de müjdesini verelim.

Anadolu Efes, Kurumsal Kıyafetlerinde Sürdürülebilir Modayı Tercih Ediyor!

Anadolu Efes, sürdürülebilirliği temelinde tutan bir kuruluş. Yeni kurumsal kıyafetlerinin tasarım ve üretimine de bu bakış açısıyla yarattılar. Yeni kıyafetlerinde Gamze Saraçoğlu ve tekstilde sürdürülebilirlik anlayışıyla üretim yapan Tekstar‘ın imzası var.

Koleksiyonun üretiminde 2 ton geri dönüştürülmüş elyaf malzeme tercih edildi. Uluslararası yenilenebilir enerji I-REC sertifikası kullanılarak ise üretimde yüzde 92 daha az karbon ayak izi oluşması sağlandı. Ayrıca koleksiyondaki ürünlerin sevkiyatı da FSC sertifikalı tedarikçilerden alınan yüzde 100 geri dönüştürülmüş karton kolilerle gerçekleşti. 40 parçadan oluşan 4 mevsim koleksiyonun üretimiyle, Sinop’ta kadın emeğinin ve kadınların iş hayatına katılımı da desteklediklerini belirtmeden olmaz.

Clinique’ten İkonik Almost Lipstick, Black Honey!

Kendisine has rengi ve dokusuyla “Kendi dudak renginin daha iyisi” görünümü sunan Black Honey’nin yakışmadığı dudak yok diyebiliriz. Z Jenerasyonu arasında viral hale gelen ve TikTok’ta 50 milyondan fazla görüntülenme alan Black Honey’nin aslında çok eski bir ruj olduğunu ve disko dönemlerinde doğduğunu biliyor muydunuz?

1971’de, disko ateşinin her yeri kasıp kavurduğu dönemde yaratılan Black Honey, 1989 yılında şu anki haliyle  Almost Lipstick, Black Honey isimi ile tekrar lanse edildi. Parlatıcı ve ruj arasında bir geçiş olan Almost Lipstick, Black Honey, şimdilerde ilk kez keşfeden Z kuşağı ve yirmili yaşlarında gençler ile tekrar süper popüler dönemini yaşıyor.

Kiko Milano’ya tebrik&kutlama…

Kiko Milano’ya bir kutlama ve bir de tebrik gönderiyoruz.

Kiko Milano en çok sevilen çift taraflı ruju Unlimited Double Touch’ın 10. yaşınını kutluyor.  Bulaşmayan yapısı ve 12 saate varan kalıcılığı ile tam bir ikonik ürün olan Unlimited Double Touch ile daha nice senelere…

Bu arada geçtiğimiz haftalarda Sağlık Bakanlığı Türkiye’den 371 kozmetik ürününü denetledi. Denetlenen ürünlerin 302’si ne yazık ki sağlığa uygunsuz çıktı. KİKO MİLANO‘nun hiçbir ürününün bu listede yer almadığını özellikle belirtmek isteriz. Ne diyelim Tebrikler Kiko Milano…

Alışveriş yaparken bir uzman fikrine mi ihtiyaç duyuyorsunuz?

Size profesyonel alışveriş danışmanlığı konusunda hizmet verecek bir “shopping service” önerimiz var: Personal Uniques.

Aradığınız ama bir türlü bulamadığınız bir ürünün bulunması veya butikten alınmasına yardımcı olunması gibi özel hizmet veren firma belli bir komisyonla çalışıyor. İşin daha da hoş kısmı ise alınan her hizmet karşılığında make a wish derneğinde bağışta bulunulması.

Merak edenler için instagram edresini buraya bırakıyoruz:

@personaluniques

Kusursuz Sarı Saçların Sırrı: Cool Glow Cleanser…

Boyalı saç gerçekten özen ister, ancak doğru ürünlerle rengi uzun süre canlı ve parlak kalabilir. Daha az kuaföre taşınırsınız. Boyalı saçların doğal ışıltısını artırmak ve bakımını sağlamak üzere AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT tarafından özel olarak yeni bir şampuan geliştirildi; Cool Glow Cleanser. Yeni ürün, markanın çok sevilen premium, vegan (The Vegan Society™ tescilli) ve Peta sertifikalı “Glow” serisi ürünleri arasına katıldı. Cool Glow Cleanser, hurma ve tarçın çiçeği notaları ile birlikte baharat ve kuru meyvelerin uyumunu yansıtan muhteşem “Glow” kokusunu da saçlara taşıyor.

Authentic Beauty Concept Cool Glow Cleanser’ın satış fiyatı 469TL

More from Deniz Çakmakçı
Kasım Ayında Burçları Neler Bekliyor?
Ünlü astrolog Filiz Özkol her ay olduğu gibi bu ay da Kasım...
Read More
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir