Önce İç Güzellik!

Evet, içinin dışına yansımasıdır güzellik. Bu öylesine bir laf değil, zira ne yiyorsak o’yuz. İç organlarımız da ne kadar sağlıklıysa o kadar sağlıklıyız, bu kadar basit!.

Büyüleyici Altaussee kasabasında bulunan, bağırsak sağlığına odaklanan detoks merkezi Mayrlife bu yıl gidilecekler listenize işte tam da bu yüzden eklenmeli! Zira bu merkezde yeniden doğuyorsunuz desek yanlış olmaz, çünkü Avusturya Alpleri’nin nefes kesen manzarası eşliğinde, Dr. FX Mayr’ın geliştirdiği Mayr yöntemiyle bağırsak sağlığınıza yeniden kavuşuyoruz.

Özellikle de bağırsakların ikinci beyin olduğunu, sağlıklı bağırsak sistemine sahip bir bireyin gerçekten sağlıklı kabul edildiğini düşünürsek.

Temizleme, canlandırma ve stabilizasyon olmak üzere üç aşamaya dayanan Mayr yöntemi prensibiyle hareket eden otelde kişiye özel programlar oluşturuluyor. Yani herkes buarada kendi bağırsak sağlığına ve durumuna göre özel ve biricik bir uygulama alıyor.

Her konuğa, bireysel sağlık hedeflerine ulaşmaları için kişiselleştirilmiş bir terapi programı sunan otelde biyolojik yaşlanmayı yavaşlatma hedefiyle yaşam tarzı optimizasyonu çalışılıyor, yani zaman bu otelde yavaşlatılıyor. Çıktığınızda girdiğinizden daha iyi hissetmeniz garanti ediliyor. Otelin sağlık konseptinin temel direği olan mutfağında her misafirin metabolizmasına ve olası intoleranslarına göre kişiye özel bir beslenme planı sunulması elzem, bu sayede beslenmenize yönelik bir çok yeni metot ve öneriyi de hayatınıza katabiliyor, yaşam şeklinizi iyileştirebiliyorsunuz.

Bu merkezde öğreneceğiniz ilk şey, yavaş yemek. Tamamen yemeğe odaklanılabilmesi için restoranda cep telefonu kullanımına dahi izin verilmiyor. Bu huzur ve sağlıklı yaşam vahasında gençleşmek ve rahatlamak garanti. Kendinize yeni yılda gerçekten bir iyilik yapmak peşindeyseniz, yenilenmek ve hayat tarzınızı da değiştirmek istiyorsanız , bundan iyisi olamaz.

MAYRLIFE merkezini @mayrlife_official adresinden takip edebilirsiniz….

More from Gözde Atakoğlu
BAĞ BOZUMU
Gerçek şarapta gizlidir, ve belki de orada kalması daha iyidir. İlk şarap...
Read More
Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir