İYİ ŞANS GETİREN BİR HEDİYEYE NE DERSİNİZ?

Atelier Rebul’un her yıl heyecanla beklenen, yılbaşına özel sınırlı sayıda ürettiği Ev Parfüm Koleksiyonu Apple & Cinnamon, tarçının baharatlı kokusunu elmanın tazeliği ile buluşturuyor, sıcak notaları evlere sıcacık bir kış atmosferi sunuyor.  Özel bir hediye arayışında olanların ilk tercihi olan mum ve çubuklu oda parfümünden oluşan bu özel koleksiyonu, sevdiklerinizin baş harfini taşıyan, kişiselleştirilmiş hediye kutularında hazırlatabilirsiniz.

YENİ YILDA SİZİ YENİLEYECEK MİSTİK BİR RİTÜEL

Atelier Rebul’un bu yeni seti sayesinde yeni yılda Pala Santo ağacının gizemli ve mucizevi kokusuyla tanışıyoruz. İyileştirici ve arındırıcı etkisi olduğuna inanılan Güney Amerika sahillerine özgü Pala Santo ağacının limon ve çam karışımı özel kokusu, insanı koklar koklamaz mistik bir yolculuğa çıkarıyor. Negatif enerjileri temizleyecek, ruhunuzu iyileştirecek ve iyi şans getirecek bu özel kokulu set, sevdikleriniz için harika bir hediye olacaktır. Yok kendim kullanacağım diyorsanız o halde kokusu kadar görüntüsüyle de Yılbaşı dekorasyonunuza çok yakışacağını belirtelim.

Aşk, sağlık ve mutluluğu simgeyelen üç tütsü çubuğu, kalbinde yaşam çiçeğini taşıyan, başlangıçların temsilcisi yeni ay formundaki dekoratif tütsülüğü ile bu set, kesinlikle bir hediyeden daha fazlası, bir ritüel…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.