PARDON, PARFÜMÜNÜZ NEDİR?

Şık, zarif ve zamansız bir marka Jo Malone London ve istisnasız farklı notalarla bezeli her kokusu da ayrı güzel. Koklamaya doyamadığımız English Pear and Freesia kuşkusuz yeni mevsime çok yakışacak ve yine herkes dönüp ne sürdüğünüzü soracak!

2010 yılında Jo Malone London’a ait English Pear and Freesia parfümünün dünya lansmanına katılmıştım. Londra’da çok şık bir villanın arka bahçesinde, İngilizler’e yakışan bir zarafet ve şıklığın hakim olduğu bir lansmandı. Frezyanın büyüleyici kokusuna eşlik eden mekanın her köşesinde sepet sepet sulu King William
armutların dolu olduğu bir lansman… Şimdi yıllar sonra markanın bu güçlü, kült parfümü yeni tasarımı ve yenilenen koleksiyonu ile yine karşımızda, anlatması da en az koklaması kadar keyifli benim için.

Jo Malone London’ın bu tatlı favorilerinden olan koku, ilhamını altın güneş ışığıyla yıkanan meyve bahçelerinden alıyor. Masum, parlak ve koklamalara doyamadığımız beyaz frezyalarla, olgun, sulu ve gerçekten yemelere doyamadığımız tatlı armutların birlikteliğine sahip.

Parfümün alt notalarında aynı zamanda da kehribar, paçuli ve ağaç notaları mevcut. İlk etapta tende armut ve frezyanın yarattığı tatlı çiçek kokusu birkaç saniye içerisinde alttan alta paçuli ve ağaç notalarının çekiciliğine bırakıyor yerini.

Koleksiyonda ne var ne yok?

Koleksiyonda zarif ve oluklu cam tasarıma sahip English Pear & Freesia Cologne ve mumlarının yanı sıra, ekstra büyük 500 ml vücut & el yıkama jeli bulunuyor. İçeriğinde çayır köpüğü tohumu bulunan bu banyo özü, zarif ambalaj tasarımı ile banyonuzda şık bir dekor, özel içeriği ile cildi nazikçe temizleyip yumuşatan bir kozmetik, elbette eşsiz kokusuyla da ruhunuzu rahatlatan bir yardımcıya dönüşüyor.

English Pear&Freesia’nın özel koleksiyonuna
Eylül 2021’den itibaren Jo Malone London
mağazalarından, beymen.com.tr’den
ve sephora.com.tr’ den ulaşabilirsiniz.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.