GÜZELLİK ÖNEMLİ; İŞTE LED TABANLI GÜZELLİK ÜRÜNLERİ

LED TABANLI GÜZELLİK ÜRÜNLERİ-01

İnsanın aynaya baktığında kendisini iyi hissetmesi önemli. Bu sebeple bakım rutinleri, insanın kendini sevmesine, iyi hissetmesine yardımcı oluyor. Cilt tipine göre bakım rutini oluşturmak ise elzem, hem sağlıklı bir ten yaratmak hem de yaşlanma karşıtı bakım yapmak adına önemli bir role sahip. Teknoloji bu kadar gelişmişken bakım konusunda sunduğu nimetlerden neden yararlanmayalım ki?

Güzellik teknolojileri günümüzde gerçekten de önemli şekilde yükselmeye başladı. Peki neyi, neden, nasıl kullanmalı? Hazırladığım bu listede bakımımızda bize faydası olacak ürünleri bulacaksınız;

İşte LED tabanlı güzellik ürünleri

Siyah noktalarınız mı var?

Onlara elveda demek için Schulzz’un farklı başlıklara sahip siyah nokta temizleme cihazını deneyebilirsiniz.

Ürünün farklı başlıkları sayesinde yüzünüzün hassasiyetine göre farklı bölgelerine farklı şekillerde uygulayabilirsiniz. Ürünün Türkiye’deki fiyat etiketinde 450 TL ile 350 TL arasında bir rakam yer alıyor.

Cildimizi siyah noktalardan arındırdık, peki masaj yapsak nasıl olur?

Foreo Luna Yüz Temizleme ve Sıkılaştırıcı Masaj Cihazı

Foreo güzellik teknolojilerinde gerçekten de lider isimler arasında yer alıyor. Foreo Luna serisi ile yüz temizleme ve sıkılaştırıcı etkiye sahip masaj cihazıyla birlikte adından söz ettiriyor.

Kadınların kurtarıcı bakım ürünleri arasında yerini alan Luna serisi ise farklı yüz tiplerine göre değişen sonic titreşim ayarıyla kadınların bir numaralı temizleme cihazı oldu. Foreo Luna 3 ülkemizde 1.799 TL’ye satılıyor. Biraz önce de bahsettiğimiz gibi farklı yüz tiplerine uyumlu üç modeli mevcut.

Foreo Ufo ile farklı bir maske deneyimi

Foreo’nun yeni piyasaya sürdüğü Ufo Akıllı Maske Terapisi Cihazı ise üzerine konulan kağıt maskesi ile hem cilde ihtiyacı olan bakımı veriyor hem de bu bakımı size led terapi yaparak uyguluyor. Mobil uygulamasıyla birlikte entegre çalışan ve sizi yönlendiren bu minik akıllı cihaz, birkaç dakikada hem rahatlamanızı hem de cilt bakımınızı yapmanızı sağlıyor.

Dünyanın ilk akıllı maske terapi cihazına imza atan Foreo Ufo’nun kullanımı gerçekten de çok basit. Sizi yönlendiren uygulaması sayesinde kolayca alışabileceğiz bu ürünün yaklaşık 1.599 TL’lik bir fiyatı bulunuyor.

Mezoterapiye başlamak için bir bahane: Jewval Yüz Güzellik Makinesi 

Jewval yüz güzellik makinesi karşımıza mezoterapi yöntemini uygulamak için farklı bir yol olarak çıkıyor. Mezoterapi led ışık terapisi ultrasonik titreşim sağlayan bu ürünün farklı başlıkları olduğunun altını çizeyim. . Ürünün yaklaşık fiyatı: 1.000- 1.400 TL.

Yüz bakımını yaptık peki tüyler ne alemde? Vücudun tamamı için evde uygulanabilen lazer epilasyonu

Burada karşımıza birçok marka çıkıyor. En çok ismini duyuran ve başarılı sonuç vermesiyle bu listeye dahil olan Philips Lumea, lazer epilasyonu eve taşımanıza yardımcı olan bir ürün. İstenmeyen tüylerle başı dertte olanlar ve bunlardan uzun vadeli olarak kurtulmak isteyenler için Philips Lumea başarılı bir alternatif, evde epilasyoın yapmanın rahatlığı da elbette bir başka.

Yalnızca yüz tüyleri için değil, kol tüyleri, bacak ve özel bölge gibi birçok yerde kullanılan bu ürünün yaklaşık 3.500- 2.800 TL gibi bir fiyatı bulunuyor.

Teknolojiye göz kırpalım; Xiaomi LED Aydınlatmalı Dokunmatik Ekranlı Ayna

Her şey artık dokunmatik ekranlara kavuşurken kullanacağımız ayna neden akıllanmasın? Teknoloji devi Xiaomi ürün gamının çeşitliliği ile karşımıza şimdi de LED aydınlatmalı ve dokunmatik ekranlı bir ayna ile çıkıyor. Ayna ülkemizde de kolaylıkla satın alınabiliyor. Ürünün fiyatı: 319 TL

Written By
More from Nilay Kamu
AH SEN NE GÜZEL BİR ŞEYSİN! SAMSUNG GALAXY Z FLİP
Samsung’un piyasaya sürdüğü Galaxy Z Flip katlanabilir yapısıyla dikkatleri çekiyor. Telefon birbirinden...
Read More
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir