ERKEKLERİN SEVMEDİĞİ BİZİM YAPTIĞIMIZ 9 ŞEY

1. KOYU RENK OJE SÜRMEK :

                                             Selena Gomez

Hadi kırmızının yine bir cazibesi var ama bordo, vişne, siyah gibi koyu tonlar,  mavi, yeşil, gri gibi renkler bizlere ne kadar trendy geliyorsa onlara da o kadar itici geliyor. Erkekler ‘çok moda’ kokan ‘en trendy’ olan hiçbir detaydan çok hoşlanmıyor.

 

2. BOTOX,DOLGU VE TÜREVLERİ:

                                       Nicole Kidman

Biz kendimizi iyi hissedebiliriz ama onlar mimiklerin yok oluşundan, dudakların gittikçe kalınlaşmasından pek de haz etmiyorlar. Kızdığımızda ve güldüğümüzde beliren kırışıklıklar anlayacağınız bir tek bize batıyor, onlara değil.

 

3. SIK GİDİLEN KUAFÖR:

Her şeyin aşırısına karşı bir tavırları var erkeklerin. Çok yapılan makyaj, çok yapılı saç, sıkça gidilen kuaför …Dozunda yapıp gözlerine sokmamak lazım.

 

4. YENMİŞ TIRNAKLAR:

                                               Kate Winslet

En dayanamadıkları şeylerin başında geliyor. Her daim ojeli olmamızı istemiyorlar, ama koparılmamış, yenmemiş bakımlı tırnakların ve yumuşak ellerin peşindeler.

 

5. KAŞ DÖVMESİ YAPTIRMAK:

                                         Angelina Jolie

Varsın kaşlarınız az olsun ama dövme olmasın. Far veya kalemle boyamanız bile o yapay görüntüden çok daha iyi onlar için.

 

6. DEVAMLI DİYETTE OLMAK :

                                     Gisele Bündchen

Ağız tadıyla yemek yiyen kadınlara bayılıyorlar. Hatta size bir şeyler denetmek, tattırmak en büyük zevki olabilir.

 

7. ALIŞVERİŞE ÇIKMAK:

                                      Hailey Rhode Bieber

Alışverişe çıkılabilir ama bu aktiviteyi çok uzatmamak gerek. Zira siz karar verirken veya kabinde devamlı bir şeyler denerken beklemekten hiç mi hiç hoşlanmıyorlar.

 

8. YATMADAN YÜZE, BOYUNA KOZMETİKLER SÜRMEK:

Yatmadan önce bakım yapmazsak olmaz ama bazı geceler var ki sizi öptüğünde kozmetikleri yemek istemiyor haklı olarak, öyle gecelere dikkat etsek yeter!

 

9. SİLİKON YAPTIRMAK:

                                                Kate Hudson

Kesinlikle bakıyorlar , fazlasıyla ilgilerini de çekiyor ama yanlarındaki kadında çok tercih ettikleri bir özellik değil. Doğal güzelliğe kesinlikle bizden daha çok önem veriyorlar.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.