CİLDE ALTIN DOKUNUŞ

Akıllı ürünleri sevmeyenimiz yoktur, hani şu tek üründe pek çok farklı özelliği barındıran ve farklı kullanım amaçları olan ürünlerden bahsediyorum. Drop By Organics’ e ait Gold Forest isimli ürün de işte tam da bu bahsettiğim konuya mükemmel bir örnek teşkil ediyor.

Hem temizleyici, hem nemlendirici hem de maske olarak kullanabileceğiniz bir ürün. Evet yanlış okumadınız farklı kullanım şekilleriyle 3 farklı ürüne dönüşen bu akıllı kozmetiğe yakından bir bakalım;

Öncelikle içerisinde 24 karat altın parçacıkları olduğunu bir belirtelim, altının cilt üzerinde  oldukça önemli etkileri var. Anti bakteriyal ve anti inflammatuvar yapısıyla cildi iyileştiriyor. Elastikiyet arttırması ve renk açıcı etkisi de öne çıkan özellikleri arasında ve elbette düzenli kullanım sonucu altının saf ışıltısının da ciltte kendini gösterdiği bir gerçek. gelelim diğer içeriklere; mavi papatya yağı, chia, hodan, shea, jojoba, ylang ylang ve ıtır yağları içeren bu ürün gerçek bir nem kaynağı, cildin yapılanmasına ve konfor kazanmasına da yardımcı. Tüm cilt tipleri için ideal, ama elbette nasıl kullandığınızla da ilgili bu durum. Yağlı, akneye yatkın bir cildiniz varsa nemlendirici yerine kullanmanıza çok da gerek yok, temizleyici veya maske olarak iyiliklerinden yararlanabilirsiniz. Gold Forest’i bizzat kullanan ve hayranı olan bir tüketici olarak ise şunu açık yüreklilikle dile getirebilirim, nasıl kullanırsanız kullanın bu ürün, kokusu ve dokusuyla bakımdan gerçekten keyif almanızı sağlıyor.

NASIL KULLANMALI?

3 farklı kullanım şekline sahip demiştik; 

  1. Maske olarak; Göz çevresi hariç tüm yüz ve dekolteye sürüp gece boyu bekletirseniz maske etkisinde yararlanabilirsiniz. Derinlemesine nemlenmek ve yapılanmak isteyen ciltler için ideal olacaktır. Sabah ılık suyla durulayın. Ciltte yarattığı tazelik hissi ve aydınlanmayı seveceğinize eminim.
  2. Temizleyici olarak; Az miktarda ürünü tüm yüz ve dekolteye hafifçe ovalayarak yedirin, dairesel hareketler yaparak mini bir masaj etkisi de yaratabilirsiniz. derin bir temizlik sağlayacaktır, ayrıca sonrasında nemlendirici kullanmak zorunda da kalmayabilirsiniz. Uygulama ardından sıcak havlu yardımıyla cildinizi temizleyin.
  3. Nemlendirici olarak; Özellikle el, ayak ve dirsek bölgeleri gibi kuru veya çatlamış deriye yeterli miktarda uygulanır. Kuru, ince mimik kırışığı olan, nemsiz ciltler yüzlerine de kullanabilir. Özellikle kaya tatil sezonunun yaklaştığı şu dönem, tatil çantasına 3 farklı ürün tıkıştırmak yerine bir adet Gold Forest ile tüm bakımınızı halletmiş olursunuz.

Satın almak için linki tıkla...

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir