BU HAFTA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

 15.09.2021

Disiplinli hareket etmeliyiz

Özgün ve orijinal duygular aynı paralellikte olan düşüncelerle bağdaşacaktır. Bilinçaltı gerekli disiplini sağlayacak ve çözümü zor olan konuların sabırlı bir şekilde irdelenmesi, olayların alt yapısını oluşturacak ve korkular, farklı bir uyarıyı da beraberinde getirecektir. Aşk ilişkilerimizde çevreye kayıtsız kalamayacağımız bir hafta. Yeteneklerimiz konusunda, kendimize şans vermeliyiz.. Seyahatler ve gezi programları gündeme gelecek.

KOÇ

Israrcı olacaksınız

Psikolojik analiz ve sezgisel yeteneklerin artmasıyla başarılı kompozisyonlar ortaya çıkacak. Aslan burcunda ilerleyen Güneş’ten alacağınız etkiyle, düşüncelerinizde ısrarcı bir tutum içinde olabilir, partnerinizi bıktırabilirsiniz. Merkür ve Mars iş hayatınızla ilgili çalışma disiplininizi arttırıyor. Hafta ortasında karşıt burcunuzda ilerleyecek olan Venüs aşk ve ilişkiler evinize uyum bir hava estirecek.. Karşılıklı enerji alış verişi içinde ilerleyeceksiniz.

BOĞA

Mantığınıza güvenin

Mesleki yaşamınıza verdiğiniz önem içerisinde, aile bireylerine de zaman ayırıp, ısrarlı taleplerine kulak vermelisiniz. Bu konuda, spekülatif duyumlardan daha çok kendi sezgilerinize güvenin. Ani yükselişler ve sorumluluk artışı karşısında bocalayabilirsiniz. Uğraşı verdiğiniz konularla ilgili öne çıkma telaşı içindesiniz. Duygusal bir şekilde işinize sarılacak ve çevrenize kendinizi sevdireceksiniz. İsteklerinizde ileriye yönelik bir artış gözlenecektir.

İKİZLER

Hırslarınız ön planda

Zihinsel performansınızda bir artış olacak. Öğrenme kabiliyetinizin çok yüksek olmasından dolayı, bir çok konuda aynı anda aktivite göstereceksiniz. Enerjinizi odaklayacağınız konuları iyi belirleyecek ve oldukça cesaretli davranacaksınız. İstekleriniz konusunda hırsınızı ve gücünüzü birleştirmek için enerjinizi yoğunlaştırmış durumdasınız. Entelektüel arkadaşlarınızla yaptığınız ortak çalışmalar ses getirecek. Gelecekteki ortamınızın ilk adımlarını oluşturacaksınız.

YENGEÇ

Kurallarınız önemli

İş yaşantınızda kurallı hareket edecek ve başarınızı garantileyeceksiniz. Arkadaşlarınızla yaptığınız ortak çalışmalar ses getirecek. Gelecekteki ortamınızın ilk adımlarını oluşturacaksınız. Yabancı ülkelerle yapacağınız seyahatler önemli olacak. Eski bir arkadaş özel duyguları körükleyebilir. İlişkilerinizi sorgulayarak bazı kararlar alabilirsiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerden disiplinli bir çalışma bekliyorsunuz. Kıskançlık duygularınıza hakim olmalısınız.

ASLAN

Yeni başlangıçlardasınız

Sakin fakat inatçı bir kişilik içinde olduğunuz için, bu dönem dostlarınıza karşı ilginç ama sorunlu olabilirsiniz. Rutinleşmiş bazı şartların değiştiğini gözleyeceksiniz. Yaşamınızda etkisi uzun sürecek başlangıçlar için önemli  bir dönem. Yaşamınızla ilgili oluşumları izlerken, gelecekteki yaşam dilimlerini bir film gibi görebileceksiniz. Akıllı insanlar dikkatinizi çekiyor. Birçoğunuz, yurt dışı avantajlarını kullanacaklar.. İlişkilerinizde tatlı bir yaklaşım söz konusu.

BAŞAK

Yaşam felsefeniz değişiyor

Kariyerinizle birlikte paylaşacağınız bir aşk sizi mutlu edecek. Başladığınız bir işte; bir anda dikkat çekici hale gelmeniz  yeni iş çevresinde sizi mutlu edecek bir aşk buluşmasını da tetikleyecek… Akıllıca adımlar atmalı ve hata yapmamalısınız. Yaşam felsefesi ile ilgili değişen düşüncelere sahip olacaksınız. Kendinizle ilgili yetersiz gördüğünüz konuları tekrar ele almak zorundasınız.  Hafta ortasında Venüs para evinize geçerek harcama içgüdülerinizi körüklüyor.

TERAZİ

Cazibeniz tavan yapıyor

Aşk ve uyumluluk konusunda, kendinizi baskı altında tutmanız mümkün. Beğendiğiniz kişiye karşı duygularınızı gizleyeceksiniz. Çünkü kırılmaktan korkuyorsunuz. Aslında, kişileri gözünüzde büyütmenin bir anlamı yok. Siz, karşınızdaki kişiye olan hayranlığınızı fazla abartabilirsiniz. Venüs hafta ortası burcunuza geçiyor. Retro Plüton’a dikkat. Platonik duygular için ideal bir dönem Eski bir olayın tekrar gündeme gelmesiyle ilişkiniz yeni bir boyut kazanacaktır.

AKREP

Sürprizlere hazır olun

Sosyal ilişkilerinizdeki gelişmeler, ilginç ve hoş günler geçireceğiniz eğlenceli anlara neden olacak ve akıllı kişilerle birlikte olmanın motivasyonunu yaşayacaksınız. Yenilik taraflısı bir yapıya sahip olmanız nedeniyle, içinizdeki kıpırtıların arttığını göreceksiniz. Sürpriz aşklara hazırlıklı olun. Sosyal yaşantınızda kişisel cazibenizin artmasından faydalanabilirsiniz. Mars çevresel ilişkilerde enerjinizin yükselmesine neden oluyor. Hedeflerinize ulaşıyorsunuz. 

YAY

Ayrıntılar önemli

Size para kazandıracak kaynaklarınızı araştırmalısınız. Eski bilgileriniz gözden geçirmeli ve kısa vadeli yollarda çıkacak aksiliklere hazırlıklı olmalısınız. Bunun içinde yol rotanızı, en ince ayrıntılara kadar gözden geçirmeli ve gerekli değişiklikleri hemen uygulamalısınız. Gayrimenkul edinmek isteyenler, bu düşlerini gerçekleştirecekler. Uzun süredir bütçenize uygun bir ev arıyorsanız, yine bu günlerde arzularınıza kavuşabilirsiniz. Ailenizden bu konuda yardım görebilirsiniz.

OĞLAK

Nostalji duygular içindesiniz

Kafanızın bir kenarında beklettiğiniz olayları yeniden başlatacaksınız. Gücünüzü ispat etmenin ve yaşam sınavlarınızdan geçirmek için uygun bir dönem. Kozmik etki, istekleriniz doğrultusunda size destek veriyor. Nostaljik hisler içinde olacaksınız. Dostlarınızla birlikte eski günlerinizi konuşabilirsiniz. Aşk hayatınıza aileniz yorum getirebilir. Sosyal hayatınızdaki özgürlüğünüzü istediğiniz gibi yaşayamayacaksınız. Kısa yolculuklarınız gündeme gelebilir.

KOVA

Güçlü ve kararlısınız

Jüpiter ve Satürn eski konuları tekrar karşınıza çıkaracak. Çalışmalarınızı ve hareketlerinizi dikkatli bir şekilde değerlendirmelisiniz. Zararlı konumlardan kendinizi korumalısınız. Kişiliğinizle ilgili değişimlerin farkında olmanız, sizi daha olumlu bir kişilik yapacaktır. Aileniz için çok şey yapmak isteyeceksiniz. Güçlü, ve kararlısınız. Disiplinli ve kuralcı yönlerinizin geliştiğini göreceksiniz. Zihinsel anlamda potansiyeliniz güçlenecek ve sorumluluk duygunuz artacak.

BALIK

Arka planda kalmayın 

Yıllardır emek verdiğiniz ve sabırla çalıştığınız konulardan bir anda vazgeçebilirsiniz. Beklediğiniz fırsatların karşınıza çıktığını veya birtakım hukuksal konularının sonuçlandığını göreceksiniz. Gücünüzün yavaşladığını hissederek, kendinizi geri plana çekme ihtiyacı duyabilirsiniz. Ev ve aile ile ilgili ekstra sorumluluklar alacağınızı gösteriyor. Evrensel enerjinin size vereceği görevlere hazır olacaksınız. Güçlü sezgileriniz işinizle ilgili konularda belirgin etkiler verecek.

Written By
More from Beril Yilmaz
BİTKİ ÇAYLARININ YÜZÜ
Türk Fitoterapi Derneği Başkanı Prof. Dr. Ekrem Sezik, bitki çaylarının sağlığa faydalarını...
Read More
Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir