ANNESİNİN İZİNDEN…

Lila Grace Moss, gelmiş geçmiş en ünlü mankenlerden olan annesi Kate Moss gibi 18 yaşında Miuccia Prada’nın podyumunda ilk defilesine çıktı.

Armut dibine düşer dedikleri gibi, Lila Grace Moss annesinden izinden adım adım gidiyor. Ve geçtiğimiz günlerde Miuccia Prada’nın İlkbahar-Yaz 2021 defilesinde ilk kez podyuma çıktı. Kate Moss’un kurduğu manken ajansının kuşkusuz en önemli isimlerinden biri Lila Grace, annesinin izinden ilerlemeyi seçti ve küçük yaşta İtalyan Vogue, V magazine ve babası Jefferson Hack’in kurucu ortağı olduğu Dazed dergilerinin kapak kızı ayrıca Marc Jacobs Beauty ve Miu Miu’nun da kampanya yüzü oldu. 

Paris moda haftasında Prada’nın dijital defilesinde açılışı yapan Lila Grace, tıpkı annesi gibi ilk defilesini 18 yaşında deneyimledi.Kate Moss da 1992 yılında ilk kez Dolce&Gabbana için çıkmıştı podyuma.

29 Eylül’de 18 yaşına basan Lila Grace’e annesi Kate Moss, doğum günü hediyesi olarak aynı kendisinin o yaşlarda kullandığı gibi beyaz renkli  bir Mini Cooper araba aldı.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.