ÜNLÜLERİN GÜZELLİK SIRLARI

DIANE KRUGER

CİLT

Güne 5 yıldır Fransız eczanelerinde bulunan Uriage markasının yüz yıkama jeli ile başlıyor. Daha sonra Kiehl’s markasının  mavi  renkli toniğini kullanıyor. Cildini nemlendirmek için  Chanel’in Hydra Beauty serumu favori ürünü. Cildine peeling yapmak için ise  olmazsa olmaz ürünü Sılky Purifying markasının pudra bazlı peelingi. Her  zaman güneş kremi kullandığını söyleyen Kruger, genellikle Chanel’in 50 faktörlük güneş kremini tercih ediyor. Avrupa kültüründe yetişmiş biri olarak cilt bakımı felsefesi ne kadar az makyaj yaparsan  o kadar iyisin. Bronzlaşmaktan hoşlanmıyor. Kaşlarını çok nadir aldığını söylüyor.

MAKYAJ

Cildinin durumuna bağlı olarak kendini eğer güzel bir günde hissediyorsa sadece göz altlarına ve lekelerine Cle De Peau  markasının kapatıcısını kullanıyor. Eğer gününde değil ise  cildine bb krem uyguluyor. Fransız filmlerindeki sadeliğe nazaran Amerikan filmlerinde sivilcelerini kapatmak için  daha fazla makyaj uygulandığını söylüyor.  Makyajında kaşlarına çok önem veriyor  ve gün içinde kaşlarını mutlaka boyuyor. Bunun için kalem kullanıyor. Kaşlarını yapıyorsa yüz makyajına gerek duymuyor. Gece makyajında gözlerinde siyah kalemi beğenmiyor. Bu yüzden koyu kahverengi kedi göz eyeliner  ve kahverengi maskara kullanıyor.Her zaman kırmızı mat renkli ruj kullanıyor. Mac Ruby Woo ve Nars’ın çeşitli kırmızı tonları favorisi.

KOKU

Uzun süre aynı kokuyu kullanıyor. 5 yıl boyunca parfümü Burrberry Scent idi. 6 yıldır da daha önce  markanın da yüzü olduğu Calvin Klein Beauty…

SAÇ 

Saçlarının renginin doğal bir sarı ancak çok tatlı bir sarı olmadığını bu yüzden de  daha önce ışıltı yaptırdığını söylüyor.  Saçları uzadıkça dip rengi daha koyu renk gelmeye başlamış. Eskiden bundan hoşlanmayan Kruger artık bunu beğendiğini söylüyor. Genellikle David Mallett’in ürünleri kullanıyor. Özellikle onarıcı maskesi favorisi.  Christophe Robin markasının gül  şampuanını , saç uçları için ise aynı markanın  saç yağını kullanıyor. Saçlarına şekil vermek için ise Ouai markasının kuru şampuanı ve saç spreyini tercih ediyor ve  kokusunu çok seviyor. Saç bakımında bir diğer beğendiği marka ise Oribe.

DIET VE FITNESS

Her şeyi yediğini söyleyen Kruger, abur cubur sevmiyor. Gerektiğinden daha fazla egzersiz yapıyor ve bunun için spor salonuna gidiyor. Bisiklet sürüyor ve yürüyüş yapıyor. Ancak egzersiz yaptığından dolayı haftada 2-3 gün bunları yapabiliyor. Günde bir buçuk saat egzersiz yapıyor. Paris’in spor yapmak için uygun bir şehir olmadığını söylüyor.

AYRICA

Thai masajı yaptırıyor ve bunun ona enerji verdiğini söylüyor.

FAVORİ ÜRÜNLERİ

1-SENSAI SILK PEELING POWDER

2-CHANEL HYDRA BEAUTY SERUM

3-URIAGE CLEANSING MAKEUP REMOVER SERUM

4-DAVID MALLETT MASK NO1

5-CHANEL UV ESSENTIAL SUNSCREEN

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir