OCAKTA DOĞAN YAKIŞIKLILAR

Ocak ayında doğan ünlü erkeklerden kısa bir liste hazırladık, Bradley Cooper’dan tutun Patrick Dempsey’e uzanan bu yakışıklı liste, oğlak erkeklerinin de güvenilir, çalışkan ama bir o kadar da köşeli ve sıkıcı karakterlerine ayna tutuyor.

Bradley Cooper , 1975 yılı doğumlu başarılı aktör, 5 Ocak’ta yani bugün 46 yaşına basıyor. Kendisi ile ilgili diyebileceğimiz daha gençken çok daha fit ve kendine bakıyor oluşu. Ayrıca ne yapsın etsin asla sinek kaydı traş olmasın.

Eddie Redmayne; 6 Ocak’ta 39 yaşına basacak olan Redmayne, oldukça başarılı bir aktör Belki alışagelmiş erkeksi yakışıklı klasmanında değil ancak bakışları ve zarif aksanı pek çoklarının kalbini çalıyor. 

Nicolas Cage 7 Ocak’ta 57 yaşına basacak olan Cage,  bir dönemin oldukça ünlü ve beğenilen aktörleri arasında yer alıyordu. 

Orlando Bloom, 13 Ocak’ta 44 yaşına basacak olan İngiliz aktör, Lord Of The Rings ve Karayip Korsanları’nda kalplerimizi çalmıştı.Şimdilerde onu o kadar beğeniyor muyuz? Tartışılır! Ne demişler bir kadın bir adamı vezir de eder rezil de… (Katy Perry kulakların çınlasın!) 

Patrick Dempsey, şu listenin yaş aldıkça cazibesi artan tek adamı sensin Patrick. 13 Ocak’ta 55 yaşını kutluyor oluşun ve o gülüşünle hala yüreklerimizi hoplatıyor oluşun inanılmaz. 

Liam Hemsworth, inanılmaz iyi bir fiziğe sahip olan Hemsworth (bir de kardeşi var, o da öyle) 13 Ocak’ta 33 yaşına girecek. Herşey iyi hoş da yıllarca Miley Cyrus ile evli kalmasından dolayı hakkında şüphelerimiz var. 

Jim Carey, 17 Ocak’ta 59 yaşına basacak olan aktör mimik yapmadan düzgün durabilirse aslında ne kadar düzgün yüz hatlarına sahip olduğu çıkıyor meydana, ve doğruya doğru yüzünden gözünden çok güldürebilen bir erkek olarak bu listede yerini alıyor.

Christian Bale; bu yıl 30 Ocak’ta 47 yaşına giriyor. Bakın bir anda hava nasıl değişti. Çünkü Bale Ocak’ta doğan bir ünlü olmasına rağmen Oğlak değil bir Kova burcu. Kova burcu erkeğinin o yaramaz enerjisi, özgür ruhu nasıl da kendini belli ediyor değil mi?

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.