SEZONUN EN İYİ NEMLENDİRİCİ KREMLERİ

 

Hava sıcaklarken, yüze ağırlık yapmayacak ama nem verecek, parlatmayacak ama konforlu bırakacak, hem güneşten koruyacak hem de cildin bariyerini kuvvetlendirecek, bir dolu isteğimize cevap verecek en yeni ve etkili nemlendiricileri sizin için listeledik. İllaki biri sizin için.

 

SISLEY BLACK ROSE SKIN INFUSION NEMLENDİRİCİ KREM:

İlk dokunuşta krem bazlı ama elinizin ısısıyla bir anda su bazlı oluveren bir nemlendiriciden bahsediyoruz. Her cilt tipi için uygun. Kullanıcı yaşı olarak da 35 + desek yanlış olmaz zira anti aging konusunda da oldukça başarılı bir krem. Gelelim kremin güzelliklerine, yağlı bir cildiniz varsa bile keyifle kullanabilirsiniz, parlama, ağırlık yapmayacaktır, çünkü dokusu inanılmaz hafif .  Kuru bir cildiniz varsa da hafif gelmeyecektir çünkü içeriği ile yoğun nem verme özelliğine sahip. Sıcak dönemde kullanmak için ideal. Bu arada siyah gül içeriği ile cildin pürüzsüz bir dokuya sahip olmasına, hibiscus ekstratı ile de cildin aydınlık bir etki kazanmasına , mayıs gülü, shea ve kamelya yağları ile de yumuşamasına yardımcı. Ve tabiki bu süper kokulu çiçeklere sahip bir kremin nasıl kokabileceğini size bırakıyoruz.

SHISEIDO ESSENTIAL ENERGY DAY CREAM SPF 20

Harika bir günlük nemlendiriciden bahsediyoruz. Cilde sürüldüğü anda konforlu bırakacak bir dokuya sahip, eğer yağlı bir cildiniz varsa jel kıvamlı olanını kullanmanızı öneririz çünkü bu ağır gelecektir. SPF 20 koruma faktörlü olan versiyonu, bu dönem için biçilmiş kaftan zira içerisinde bahar alerjilerine karşı cildi savunacak bir anti polen koruyucusu bile mevcut. Peki bu kremi bu kadar özel yapan nedir? Uzakdoğu kozmetik laboratuvarlarına ait olmasının dışında cildin enerjisini yükseltmeye odaklanması diyebiliriz. içerisinde bulunan ashitaba özü, Japonya’da bulunan bir bitki. Hücredeki mitokondriyi korumak ve kuvvetlendirmeye yardımcı bu sayede cilt için enerji üretimini sağlıyor, bir diğer içerik Citrus unshiu , limon familyasından stresi azaltmakla görevli ve  Assam çayı da duyuları uyandırmakla. Anlayacağınız nemli, kendiden ışıltılı, enerjisi yüksek bu yüzden de yaşlanma etkilerine karşı kendi kendini koruyan konforlu bir ciltten bahsediyoruz.

CAUDALIE PREMIER CRU THE RICH CREAM NEMLENDİRİCİ 

Kuru ciltlerin yeni nesil creme de la creme ‘i ile tanışmaya hazır mısınız? Başlangıç yaşına  30+ diyebilirim çünkü 30 larınızın başında bile olsanız kuru cildi çok erkenden anti-aging olarak korumak kollamak gerekir. The rich cream adı üzerinde her anlamda zengin bir krem. Nemse nem, konforsa konfor , yaşlanma karşıtı bakımsa ala’sını veriyor. Yoğun bir kırışıklık bakımı yapıyor, düzenli kullanım sonucu kullanıcı deneklerden yüzde 78’i çizgilerin dolduğunu belirtmiş. Kremin içerisinde Caudalie’nin patentli içeriği, yaşlanma karşıtı bakımda önemli bir antioksian, polifenoller ve üzüm çekirdeğinden elde edilen resveratrol var, mikro hyalüronik asitler ise cildi neme doyurmakla görevli. Kremin bir diğer önemli içeriği ve özelliği de lekeleri hedef alıyor. Bunu da yine asma yapraklardan elde edilen viniferin ile yapıyor. Tüm gün size konfor sağlayacak harika nemlendiriciyi buldunuz diye düşünün.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.