DOUTZEN’İN İZİNDE…

Ben sarışın seven bir insanım, Kim Basinger’dan Heidi Klum’a, Grace Kelly’den Gwyneth Paltrow’a…Ve son dönemde en beğendiğim sarışın, Victoria’s Secret’in melek yüzlü meleği Doutzen Kroes..

Kendisinin ‘güzellik tarzını’ pek beğeniyorum. Güzellik tarzı ne mi? Saçını toplayışı, makyajı, saç kesimi, kullandığı ruj renkleri.. gibi güzellik ve bakıma dair ne varsa seçtiği, o kişinin güzellik tarzını oluşturuyor. Doutzen’inkini de, instagram sağolsun, gayet yakından takipteyim, bakın kendisinden beğendiğim, sizin için derlediğim birkaç güzellik enstantanesi…

 

Doutzen-Kroes-Classic-Bun-HairstyleTEPE TOPUZ: Kötü saç günü kurtarıcısı bu model, özellikle kilo aldığını, gıdısının çıktığını düşünenlere ya da yuvarlak yüz hatları olup da biraz daha kemikli görünmek isteyenlere önerilebilir. Aynı zamanda bakışlara canlılık kazandırmak amaçlı da bu saç modeli çok işe yarar, iyice gererseniz kaşlara mini bir lifting yapmış olursunuz.

 

 

 

doutzenkroesgtlMAKYAJ YOK: Makyajsız yaşayabilme lüksüne sahip olmak için cildinize çok iyi bakmalısınız. Gece temizliği ardından yapılandırıcı serumu, sabah ise yine temizleyip nemlendirici ve koruma sürmeyi düzenli bir şekilde yerine getirin. Güzel bir cilt en iyi makyajdır. Hem ayrıca arada bir makyaj yapmayın ki yaptığınızda fark yaratın. Makyajsız olabilmek özgüven gerektirir ve özgüven kadına, makyajdan daha fazla çekicilik katar.

 

 

 

PhotoGrid_1417516863822YA DUDAK YA GÖZ : Gündelik hayatta olsun gece davet için olsun ne kadar az makyaj yaparsanız o kadar hoş olacağınızı garanti ediyorum, inanmazsanız Doutzen’e bakın. Dudaklarını yoğun boyadığında gözleri, gözlerine kuyruk çektiğinde dudakları geri planda kalmayı biliyor.

 

 

 

PhotoGrid_1417517570060KAŞLARA DİKKAT! Kaşlar, yüzdeki ifadeyi anında değiştirir. Kaşlarınızın rengi, ne saç renginiz kadar açık olmalı ne de saç renginizden bariz koyu. Saçın dip rengiyle aynı olması idealdir. Doutzen’in de her türlü kaş rengini denediğini ama şimdiki resimlerinde kararını doğal saç rengiyle uyumlu bir tonda vermiş, olduğunu görüyoruz.

 

 

 

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir