MİMOZA KOKAN HEDİYELER!

Kutlanmasına karşı olduğum Kadınlar Günü  madem kutlanıyor o halde hakkını vermek lazım.  Günün çiçeği mimoza ise gelin hem mimoza içeren hem de farklı işlere yarayan hediye seçeneklerine bir göz atın.

PARFÜM: GUERLAIN/ AQUA ALLEGORIA TIARE MIMOSA: Beyaz çiçekler, musk, hafif citrus tazeliği… hem tatlı hem de pudramsı, oldukça kadınsı, özellikle beyaz tenli birilerine düşünebilirsiniz. Yakışacaktır.MUM: DYPTIQUE MIMOSA :Fransız Riviera’sına gönderme yapan bir koku. Mis gibi mimozalar ve rahatlayan siz… BAKIM KREMİ: ORIGINS STARTING OVER : Ana içeriği mimoza olan bir bakım kremi, anlayacağınız bu mis kokulu sarışın kızlar aynı zamanda yaşlanma karşıtı bakım da sunuyor. Naturel kolajeni destekliyor. Ama bu marka Türkiye’de yok ki demeyin, az biraz bekleyin, çok yakında … KİTAP:  MİMOZALAR VE LOR PEYNİRİ: Edwina Sponza’nın kaleme aldığı harika bir yemek kitabı. Verilen öneriler ve tarifler yemek yapmayı keyifli bir hobiye dönüştürüyor. Sıcak, samimi ve keyifli.

 

VÜCUT KREMİ: JO MALONE MIMOSA& CARDAMOM : Yoğun, zengin kokulu vücut kremi öyle kuvvetli ki ekstra parfüm kullamanıza bile gerek kalmıyor. Mimoza ve kakula başrolde, tonkafasulyesi ve sandalağacı da yardımcı oyuncular. Mis gibi dediklerinden… Kremin aynı orjinal kokuya sahip parfümü olduğunu da ekleyelim.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.