ERKEKLER İÇİN DOĞRU HEDİYE NASIL SEÇİLİR?

Birçoğumuz erkeklere hediye alırken zorlanıyor. Aslında o kadar karmaşık bir mesele değil.  Sadece dikkat etmek gereken belli başlı püf noktaları var, hazırsanız sizin için listeledik!

ZEVK ALANLARINI İYİ DÜŞÜNÜN;

Erkekleri en heyecanlandıran hediyelerin başında, yapmayı sevdikleri uğraşlardan, günlük rutinlerinden veya hobilerinden esinlenmek gerekiyor. Kolaya kaçmayın ve biraz yaratıcı düşünmeye odaklanın. Örneğin, sabah kahvesi içmeden güne başlamayan bir erkeğe kahve makinası veya bir kupa alabilirsiniz.

Boyner De Longhi Kahve Makinası 635 TL

 

 

HER GÜN KULLANABİLECEĞİ BİR HEDİYE SEÇİN;

Erkekler, her an kullanabilecekleri ya da göz önünde bulunan hediyeleri daha fazla seviyor. Dolayısıyla hediye seçiminde, hediyenin kullanışlı ya da her an ulaşılabilir olması çok önemli. Bunu dikkate alarak seçeceğiniz hediye, aldığınız erkeğe her an sizi anımsatabilir. Örneğin saat, bileklik ya da ofiste masasına koyabileceği özel bir obje buna uygun bir hediye olabilir.

Tchibo – Deri Çanta 399,00 TL

 

 

HEDİYENİZİ KİŞİSELLEŞTİRİN;

Hediyenize işlenecek bir isim, baş harfleri veya özel bir kelime hem hediyenize anlam katacak hem de hediyeyi anında kişiselleştirecektir. Defter, kalem, ajanda gibi kırtasiye ürünleri satan Chapters markası ile erkek arkadaşınıza onun baş harfi veya isminin yazılı olacağı özel bir hediye verebilirsiniz.

Chapters Pocket Planner Black Tarihli – 219.90TL

 

RİSK ALMAK İSTEMEYENLER İÇİN;

-Parfüm;  Babalara, kayınpederlere alınabilecek en garanti hediyedir. Ayrıca kullandığı parfümü bildiğiniz erkek arkadaşa da alınacak iyi hediye seçeneklerin başında gelir parfüm. Hem cazibeli hem de klasik bir hediye olarak işinizi kolaylaştıracaktır.

 

 

 

 

 

TOM FORD Ombre Leather Eau De Parfum 50ML 665 TL

-Traş bakım seti; Bakımına meraklı aynı zamanda klasik zevkleri olan erkekler için ideal bir hediye olacaktır.

 

Ducati by Arzum Race Erkek Bakım Seti Fiyat: 449,90 TL

YAŞ ALMAYA BAŞLAYANLARA;

Yavaş yavaş yaşı ile ilgili şakalar yapmaya başladıysa, sizin kremlerinizi kullanıyorsa belki de ona kendisine ait bir cilt bakım seti hediye etmenin vakti gelmiştir.  Anti-Aging etkili cilt bakım seti içerisinde göz çevresi kremi, nemlendirici krem ve hem saça hem vücuda kullanabileceği çok amaçlı bir duş jeli bulunuyor, pratik ve etkili bir hediye seçeneği.

                                                                                                                                            Nuxe Men Excellence Hediye Seti 210 TL

 

KALİTE SEVENLERE;

Az ama öz eşyası vardır, miktar değil kalite yani aldığınız hediyenin materyali onun için önemlidir, kalite iyi olunca hem aldığı hediyeyi uzun yıllar da kullanabilir, deri bir eldiven, yün bir atkı veya kaşmir şık bir süveter alabilirsiniz.

Massimo Dutti Two Tone Check Textured Scarf 100% wool – 349,00 TL

 

ÇOCUK RUHUNU KAYBETMEYENLERE;

Yaşa bakmaksınızın erkeğe alınabilecek en güzel hediyelerin başını oyuncaklar çeker. Onlara yaptıkları iş veya meraklı oldukları alanla ilgili bir maket alabilirsiniz.

Maketistan – Fiesler 156 Storch Lastik Uçak Kiti 373.51TL

 

aklınızda olsun…..

Her hoşlandığı şeyi bilemezsiniz. Daha fazla bilgi edinmek için bazı temel araştırmalar yapabilirsiniz. Nasıl mı? Tabiki gizli kapaklı sorular sorarak, aldığınız cevaplarla neye ihtiyacı var, nesi yok anlayabilirsiniz.  Zevkinize aykırı da olsa, onun ne sevdiğini esas alın. Böylelikle daha güvenli bir seçim yapabilirsiniz ve onun gereksinimini karşılamış olursunuz.

Mango – Kontrast desenli kazak 269,00 TL

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.