Kasım Ayında Burçları Neler Bekliyor?

Ünlü astrolog Filiz Özkol her ay olduğu gibi bu ay da Kasım ayında burçları ile ilgili beklentilerini Güzellik Yayında için yazdı. Tutkulu akreplerin ayı, diğer burçlar için neler getiriyor okumaya hazır mısınız?

Ayrıca Filiz Özkol’un akrep burcunu detaylı yorumladığı yazısını da buradan okuyabilirsiniz.

Koç

Koç Burcu Özellikleri! Koç Burcunun Rakipsiz Olduğunu Kanıtlayan 17  Özelliği | ForumMevsim - Türkiye'nin Lider Chat Sohbet Odaları Forum Sitesi

23 Kasım’a kadar Jüpiter bilinçaltınızda retro yapıyor.  Bu da demek oluyor ki uzun süredir sürüncemede bekleyen işleriniz, aldığınız güçlü kozmik etkilerle değişecek. Yaratıcılığınız ortaya koyacak her türlü çalışmaya açıksınız. Neptün ve Jüpiter 12.evde enerjisini yeterince gösteremeyebilir ve siz güvensizlik duygularınız yüzünden başkalarından onay bekleyebilirsiniz. Hızlı gerçekleştirilebilecek idealler peşinde olabilirsiniz. Düşüncelerinizi hayata geçirirken geçmişteki hataları yapmamalısınız. Fikirlerinizi beğenmeyenlere ani tepkiler vermeyin. Aşırı hassas bir yapıda olduğunuz bu günlerde olayları çok yönlü irdelemeye gayret edin. Kendinizi mutlaka karşınızdaki kişinin yerine koymaya çalışın. 8 Kasım’daki ay tutulması finans evinizde dolunayla birlikte gerçekleşiyor. Akıllıca adımlar atmalı ve hata yapmamalısınız. Eski unuttuğunuz bir çok iş teklifi tekrar karşınız çıkıyor. Bu ay yeme ve içme konusunda aşırıya kaçmamalısınız.

Alçak gönüllü olmak bilginin süsüdür. (Peyami Sefa)

Boğa

Boğa Burcu Özellikleri: Boğa burcu kadını ve erkeğinin tüm özellikleri |  Uplifers

Aşk yaşamınızda karşılıklı etkileşimler konusunda derin algılamalar içinde olacak, her şeyi olduğundan farklı yönleriyle değerlendireceksiniz. Düşüncelerinizde yoğun bir karmaşa meydana gelecek. Aklınızın karışması sizi yanlış ilişkilere sürükleyebilir. Aşırıya kaçmamaya özen göstermelisiniz. Bu dönem Venüs –Merkür  birleşimi fikirlerinizde karışıklıklara neden olabilir. Çevrenizde bulunan kişilerin düşünceleri, o an içinde bulunduğunuz yoğun duygular nedeniyle sizin için önemli olabilir. Sizin için uygun olup olmadığını değerlendirmeden, yanlış rotada yanlış bir özgüven artışı içinde hatalar yapabilirsiniz. Bu dönemde ani başlayan geçici aşk ilişkilerine karşı tedbirli olmalısınız. Sadece keyifli günler geçirirken, bu beraberliklerinizden çok şey beklememelisiniz. Aşk yaşamınızda görmezlikten geldiğiniz konular sorun haline gelebilir. Geçmişte yaşadığınız bir ilişkinin tekrar gündeme gelmesi söz konusu. Önceki zamanlarda verdiğiniz kararları uygulama olanağı bulacaksınız. Birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda kuracağınız diyaloglar çok önemli. Baskıcı davranmak istemiyorsunuz fakat olayların boyutları sizin davranış biçiminizi olumsuz etkileyebiliyor. Kişisel ilişkilerinizde karşı tarafın sorunlarını olay haline getirmez ve kişisel olarak algılamazsanız, her şey daha iyi olacak. Arkadaşlarınızla birlikte ideallerinizi gerçekleştirecek seyahatler yapabilirsiniz. Duygusal takıntılardan uzak kalmanız gereken bir aydasınız. Eskiye olan özleminiz artıyor. El becerilerinizle uğraşmak sizi stresli iş ortamlarından uzaklaştıracaktır

Gururunu herşeyin üstünde tutan hiçbir zaman olgunlaşamaz. (George Fuller)

İkizler

Géminis gemelar imágenes de stock de arte vectorial | Depositphotos

Bu ay işbirlikleri sizin için çok önemli. 25 Ekim’de güneş tutulması  çalışma evinizde gerçekleşmişti. 16 Kasım’a kadar merkür, venüs ve mars birlikte çalışma evinizde hareket edecekler. hareket edecekler. Birlikte çalıştığınız kişilerin uyum içinde olmaları sizin de motivasyonunuzu artıracak. Gereksiz cesaret gösterilerine kapılmayın. Takdir gören kişisel çabalarınız sizi motive etse bile tam olarak beklentilerinizin yanıtını bulamayabilirsiniz. Bu ay daha esnek olmalı, eksik kalan işlerinizi tamamlamalı, yeni fırsatlar yaratma yerine eskileri akıllıca değerlendirmelisiniz. İletişim, haberleşme, detaylı işler, hatalar, ihmaller ve unutkanlık artacaktır. Bu dönemde günlük iş akışınızı rölantide götürmeniz durum değerlendirmelerini daha net yapmanızı sağlayacak ve daha hesaplı davranarak içinden çıkılmaz sorunları çözeceksiniz. Hırslarınızı yaşama geçirirken gereğinde hırçın ve kavgacı bir tutum sergileyebilirsiniz. Üstlerinizle tartışabilirsiniz. Fakat hak ettiğiniz ödülü kendi gücünüzle almayı başaracaksınız. 8 Kasım’da ay tutulması 12. ruhsal evinizde gerçekleşiyor. Olayları akışına bırakmak sizin için daha emniyetli olacaktır. Tutulmalar sizi gerçeklerle yüz yüze getirebilir ve alışık olmadığınız durumlar yüzünden kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz. Alışkanlıklarını sevenler için zor bir dönem. 18 Kasım’dan sonra Mars retro yapmaya devam ederken, Merkür ve Venüs’le birlikte hareket edecek. Bu sayede siz girdiğiniz ortamlarda karşı cinsin ilgisini üzerinize çekeceksiniz. Çalışkanlığınızı ve aktivitelerinizi çevreniz gönülden destekliyor. Verdiğiniz sözleri yerine getirme konusunda oldukça hassas davranacaksınız.

Geride kalan kalbinizse mutlaka geri dönersiniz. (Marc Levy)

Yengeç

Yengeç burcu vektörler | Yengeç burcu vektör çizimler, vektörel grafik |  Depositphotos

Ayın ilk on beş günü muhteşem aşk dolu günler sizi bekliyor.  Merkür ve venüs akrep burcunda birlikte hareket ediyor daha sonra da yay burcuna geçerek sizin enerjinizi ve özgürlük duygunuzu artırıyor. Sosyal yaşamınızda da oldukça romantik davranacaksınız. Bulunduğunuz ortamlarda karşı cinsin ilgisini çekeceksiniz. Mars ikizlerde retro hareketini yapıyor. Yani; yeni ve eski dostların bir araya gelmesi size keyifli saatler yaşatacak. Beklentilerinizin kısa sürede gerçekleşmesi için sabırlı bir yapı sergiliyor, duygusal ve kişisel değerlerinize sahip çıkmayı seviyorsunuz. Ne istediğinizi biliyor ve çevrenizden etkilenmeden kişisel hareket ediyorsunuz. Başkalarının değil, sizin ne istediğiniz önemli. İlişkilerinizi önemsiyor olmanız sorumluluklarınızın artmasına neden olsa da bu sizi farklı bir potaya koyuyor. Yakın akrabalarınız arasında gizli övgülere hedef olacaksınız. Duygusal sezgilerinizde artış var. Tanışacağınız yeni insanlar size cazip gelse de temkinli olmalısınız. 8 Kasım’da yenilikler eviniz olan boğada ay tutulması gerçekleşiyor. Bu ay iş disipliniz mükemmel bir şekilde kendini gösterecek. Kariyerinizi güçlendirmek için dışarıdan yardım almanız gereken uygun aylardan birindesiniz. Sağlığınızda herhangi bir olumsuzluk görülmüyor. Rutin kontrolleriniz yaptırmalı, spora daha fazla zaman ayırmalısınız.

İnsan kaybedene kadar neye sahip olduğunu anlayamaz. (Anonim)

Aslan

Sticker Masters Aslan Burcu Sticker Fiyatı - Taksit Seçenekleri

8 Kasım’da kariyer evinizde uranüs ay düğümü ve ay tutulması cümbüşü yaşayacaksınız. Yaratıcılığınızı ortaya koyacak her türlü çalışmaya açıksınız. Yakın çevrenizde sizinle aynı düşünceye sahip kişilerin enerjisinden faydalanabilirsiniz. Fakat bu tür çalışmalarda ısrarcı tutum izlememeye çalışın aksi taktirde sorunlar yaşayabilirsiniz. Çevrenizde oldukça cazibeli bir hava estireceksiniz. Akıcı konuşmalarınızla bulunacağınız ortamlarda sözcülük yapabilir ve hakkınızı aramanız gereken konularda ağırlığınız koyabilirsiniz. Çalışkanlığınızı ve aktivitelerinizi çevreniz gönülden destekliyor. Verdiğiniz sözleri yerine getirme konusunda oldukça hassas davranacaksınız. İş hayatınızda sürpriz yükselişler ve transferler söz konusu olacak. Bazı aslanların sansasyonel ilişkileri olabilir. İkna kabiliyetiniz oldukça yüksek seyrediyor. Hayal gücünüzü istediğiniz koşulları oluşturmak için kullanabilirsiniz. Pratik davranışlarınızla birçok kişinin önüne geçerken, kişisel ilişkilerinizde rekabet ortamı yaratacaksınız. Aceleci tavırlarınız yüzünden zarar görmek istemiyorsanız dikkatli olmalısınız. 16 Kasım’a kadar merkür ve venüs aile ve yuva evinizde ilerliyor. Aile bağlarının ne kadar önemli olduğunu hissedeceksiniz. Bu konuda kendinizi daha rahat ifade edeceksiniz. Sorunları çözme yönünde yol gösterici bir rol alacak, ailece ortak düşünceleriniz doğrultusunda kenetlenerek problemlerinizin üzerine gideceksiniz. Yakın dostlarınızla yoğun ilişkiler yaşayacaksınız. Sizden yaşça küçük kişilerle aranızda işbirlikleri ve ortak çalışmaların da gündeme gelmesiyle yoğun bir tempo söz konusu olacak. Kendiniz ile ilgili yetersiz gördüğünüz konuları tekrar ele alırken, daha disiplinli olmak zorundasınız.

İnsanları inandıkları şeyden vazgeçirmek onları bir şeye inandırmaktan daha zordur. (Hz.Muhammed)

Başak

Jüpiter ve neptün karşıt finans evinizde güneşle birlikte uyumlu açı içindeler.  Bu demek oluyor ki kazançlarınızda istediğiniz şartların gündeme gelmesi ve görüşeceğiniz kişilerin vereceği destekler sizi tatmin etmeyebilir. Maddi konularla ilgili düşünceleriniz bir çok aktivitenin önüne geçebilir. Yaptığınız işlerle yetinmiyor, karakteriniz gereği sıra dışı işler yapmaktan hoşlanıyorsunuz. Yoğun enerjiniz sizi yorgun ve keyifsiz yapabilir. İş ilişkilerinizde yaratıcı yönlerinizi çevrenizle paylaşmak istediğinizde yalnız kaldığınızı görebilirsiniz. Zamanlama konusunda ölçülü olmalısınız. Hayal gücünüz mükemmel çalışıyor. 16 Kasım’a kadar venüs ve güneş iletişim evinizde birlikte hareket edecekler. Kendinizi ve çevrenizi sorguluyor ve detaylardan yola çıkarak kafanızda en mükemmel tabloyu oluşturmaya çalışıyorsunuz. Bu dönem değişik fırsatların kombinasyonu karşısında karar verme güçlükleri yaşayabilirsiniz. Her an kendinizi mutlu edecek işler buluyor ve ilgi odağı oluyorsunuz. Fakat sizi takip etmekte zorlanıyorlar. Geçmiş tecrübelerinizi yaşama başarı ile geçireceksiniz. Sevdiklerinizi korumak adına fazla sorumluluk alıyorsunuz. Geçmiş olaylarla ilgili sorgulamalar geçirebilirsiniz. 8 Kasım dolunayla birlikte 9.eviniz olan boğada bir ay tutulması gerçekleşiyor. Yurt dışından gelen eğitim ve iş tekliflerini kabul edebilirsiniz. Şimdiye kadar fark etmediğiniz detaylar önem kazanacak, ilişkinizi ve kendinizi sorgulayacaksınız. Hedefleriniz ile ilgili isteklerinizde değişimler yapabilirsiniz. Daha az yemek yemeli ve spor yapmalısınız. Cildinize özen göstermeli, uyku düzeninizi sağlamalısınız.

Hayatı seviyorsanız zamanı boşa harcamayın çünkü zaman hayatın ta kendisidir. (Konfüçyus)

Terazi

TERAZİ | ASTROHERMETİK - "Yukarıda Ne Varsa, Aşağıda da Aynısı Vardır"

Bu ay para gezegeniniz size istediğiniz desteği vermeye başlıyor. 16 Kasım’a kadar güneş, merkür, venüs finans evinizde ilerliyor. İkili ilişkilerinizde size para kazandıracak aktivitelerin içinde olacaksınız. Sezgileriniz çok önemli. İş yerinizdeki yorucu çalışmalarınız nedeniyle oluşan stresli anlarınızda, bulunduğunuz ortamdan uzaklaşın. Size o an için çözümsüz gibi görünen işlerinizin, aslında o kadar karmaşık olmadığını görecek ve çıkış yollarını çok kolay bulacaksınız. Kariyer yolunda attığınız adımlar, ilerisi için sağlam yapı taşlarını oluşturacak. Sosyal hayatınıza verdiğiniz değer iş hayatınızı da olumlu etkileyecek.  Sizi eğlendirecek, oyalayacak ve gücünüzü ortaya çıkaracak işlerin altına imza atacaksınız. 8 Kasım’da karşıt finans evinizde ay tutulması gerçekleşiyor ve ilginç durumlar ortaya çıkıyor. Bu ay başkalarının paralarını yönetme konusunda başarılı olacaksınız. Fakat tüm bunları yaparken, onların fikirlerini almayı ihmal etmemelisiniz. Para, eşinizin desteği sayesinde gelecektir. İş ilişkilerini de etkileyen bazı görüşmelerinizde pürüzler çıkabilir, beklemediğiniz gelişmeler sizi mutsuz edebilir. 23 Kasım’dan sonra güneş yay burcunda ilerlemeye başlayacak. Bu dönem üst seviyelerde bir aşka hazır olun. Önünüze çok güzel ve ilginç fırsat çıkacak. Neptün sağlık konusunda güzellikler gösteriyor. Duygusal konularda hırçın yönleriniz sizi gergin yapabilir. Her şeye rağmen terazileri güzel bir ay bekliyor.

Gerçek aşk’ı biIen kaIp bir damIa suya biIe hürmetle bakar. (Mevlana)

Akrep

Akrep Burcu Özellikleri: Akrep burcu kadını ve erkeğinin tüm özellikleri |  Uplifers

12 Kasım’a kadar merkür ve güneş kişisel evinizde ilerleyecek. Bazılarınız aşk ve dostluk duygularını karmaşık bir şekilde sergilediği için bu karşısınızdaki kişinin de duygularında karışıklığa neden olacaktır. Fakat kıskançlık duygularınızın da sizi saracağını düşünerek, bu tür zararlı duygulardan kendinizi korumaya çalışmalısınız. Enerjinizi ve hırslarınızı arkadaşlarınızla birleştirirken; sert ilişkiler yerine, uyum içinde hareket edeceksiniz. Bazılarınız derin dostlukların temelini atacaklar. Fikir alışverişinde bulunacağınız topluluk ve arkadaş grupları içinde olmayı arzulayacaksınız. Kıskançlık duygularınıza hakim olmanız gerektiğini de unutmamalısınız. Sosyal ve aile ilişkilerinizin iç içe yürüdüğü bir ay olacak. Kişiselliğiniz güçlenirken, liderlik özellikleriniz ön plana çıkacak. Köklü kararlar alabilirsiniz. Kendinizi geliştirirken etrafınıza da örnek olacaksınız. İnatçı tavırlarınızın ardındaki nedenler anlaşılmasa da, size daha sonra hak vereceklerdir. Yapacağınız tek şey; sabrınızı ön plana çıkartmak olmalıdır. Bu ay değer yargılarınızı gözden geçirip, kendinizi yeniden yapılandıracaksınız. Huzursuzluğunuzu yenmelisiniz. Kazançlar konusunda biraz zorlanacaksınız. İş yerinde çalışanlar arasında bazı değişimler söz konusu. Çevrenizdeki kişilerin sorunları sizin de başınızı ağrıtabilir. Yine bu dönemde imzalamanız gereken işlemlere dikkat etmelisiniz. Her türlü riskten ve spekülasyondan uzak kalmalısınız. Sağlığınız ve enerjiniz bu ay iyi görülüyor.

Akılla çözülmeyen bir çok şey vardır ki ancak kalple çözülebilir. (A.Vient)

Yay

Yay Burcunun Olumlu Ve Olumsuz Özellikleri | Binkelam

Bu ay sosyalliği ve yalnızlığı bir arada yaşamak istiyorsunuz. Bu iki duyguyu aynı anda yaşamanız sizi gergin yapabilir. Sezgisel yeteneğiniz güçlenecek ve olaylara farklı bir boyuttan bakacaksınız. Yine gizli yeteneklerinizi kullanabilme özelliğiniz belirginleşecek. Fakat siz mistik yönlerinizden çok, idealizm konusunda kendinizi sorgulayacak, yaşamla ilgili pratik düşünceler içinde olacaksınız.18 Kasım’dan sonra merkür ve venüs kişisel evinizde ilerliyor. 23 Kasım’da ise güneş kişisel evinizde ilerlemeye başlıyor. Bu da gösteriyor ki, bu ay duygularınız çok ön planda olacak. Kendinizi daha çok beğeneceksiniz. Enerjinizi odaklayacağınız konuları iyi belirleyecek ve başlangıçlar konusunda oldukça cesaretli davranacaksınız. İstekleriniz konusunda hırsınızı ve gücünüzü birleştirmek için enerjinizi yoğunlaştırmış durumdasınız. 8 Kasım’da ay tutulması çalışma evinizde gerçekleşiyor. Yaptığınız işi severek yapacak, enerjik ruh halinizi istediğiniz yönde kullanabileceksiniz. Özgüveniniz sayesinde başarılı olacaksınız. Altından kalkamayacağınız konulardan uzak kalmalısınız. Bu ay, sağlığınızla ilgili önemli bir sorun olmamasına rağmen değişen hava koşulları karın bölgenizde ağrılara neden olacaktır. Ayaklarınızı üşütmemeli, kendinize dikkat etmelisiniz.

Sevdiğin kadar sevilirsin. (Can Yücel )

Oğlak

16 Kasım’a kadar venüs, güneş ve merkür yenilikler iletişim evinizde bulunacak. Sizle aynı düşünceye sahip kişilerle ortak işbirlikleri ve entelektüel çalışmalarda bulunacaksınız. Maceracı yapınızın ön plana çıkmasından hoşnut kalacaksınız. Katılacağınız grup toplantılarında fikirlerinden etkileneceğiniz kişilerle tanışacaksınız. Bazıları, sizin için önemli kişiler sınıfına girecek ve isteklerinizi onlarla birlikte gerçekleştirme imkanı bulacaksınız. İş ilişkilerinizde yaşayacağınız canlanmalara ve alacağınız tekliflere karşı hazırlıklı olun. Aşk ve iş ilişkilerinizde gücü tercih edeceğiniz için, bu tür ortamlarda bulunmaya dikkat edeceksiniz. Ayın ilk günlerinde daha çok sosyal yönleriniz atakta. Karşılaştığınız her kişi farklı bir biçimde sizden etkilenecek. İsteklerinizi gerçekleştirme konusunda akıllı ve hızlı davranacaksınız. Aktif ve hızlı çalışan beyniniz, karşınıza çıkacak fırsatları kullanma konusunda tüm yeteneklerini ortaya koyacak. 8 Kasım’da geçekleşecek ay tutulması sayesinde aşk enerjiniz yükseliyor. Dengeli yaşamın önemini biliyorsunuz. Bu ay kendinizi bir kontrolden geçirebilirsiniz. Kan tahlillerini yaptırmalı ve kolesterol seviyenizi düşürmelisiniz. Artık enerjinizi doğru alanlarda kullanmayı öğrenmelisiniz.  

Her korkan kaçmaz, ama her kaçan, korkaktır. (Özdemir Asaf)

Kova

kova burcunun özellikleri nelerdir - ❤️ Ne90

Mesleğiniz ve kariyerinizle ilgili güçlü etkiler alındasınız. İşle ilgili hedeflerinizi büyük bir hırsla takip edeceksiniz. Olaylara günlük yaşantınızdaki küçük dengeleri bozmayacak şekilde duygusal olarak yaklaşacaksınız. Güneş size güç ve sabır verecek. Bu özelliğiniz bazıları için olumsuz bir tablo gibi algılanabilir fakat siz kendi doğrularınıza o kadar inanan bir kişisiniz ki, bazı çevrelerden tepki alabilirsiniz. Hiçbir şeye aldırmaz görünecek ve bildiklerinizden ödün vermeyeceksiniz. Manevi hazlar sağlayacağınız işler yapacak ve zevk alacaksınız. Fakat tüm bunları yaparken, maddi konularda tatmin sağlamanız şart. Olaylara sadece duygusal açıdan yaklaşmayacaksınız. 8 Kasım’daki Ay tutulması ailevi durumları etkiliyor.  Bazı gizli konuların açığa çıkması çözüm yollarını da beraberinde getirecek. Eski hatalarınızın tekrar sizi rahatsız etmesini engellemek sizin elinizde. Riskler konusunda temkinli davranmalı ve öfkenizi kontrol etmelisiniz. Yeteneklerinizi baskı altında tutmadan, yapmanız gereken hamleleri akıllıca yapmalısınız. Bu ay mars aşk ve sosyal evinizde geri gitmeye devam edecek. Plüton 12. evinizde gizli duyguları tetikliyor. Risk almamaya ve temkinli olmaya özen göstermelisiniz. Yarım kalan işlerinizi tamamlamak için en uygun dönemlerden biri. Katılacağınız grup yemeklerinde kontrolü elden bırakmayın. Yolculuklarda dikkatli olmalı ve kazalara karşı temkinli hareket etmelisiniz.

Kapımıza değil kalbimize vuran buyursun. (Şemsi Tebrizi)

Balık

Haftanın Konuğu | Balık Burcu Kadını | • Mizantrop •

8 Kasım’da iletişim eviniz de ay tutulması gerçekleşecek. Güneş ve venüs de karşıt evinizde olacaklar. Bunlar da demek oluyor ki sosyal ilişkileriniz ve yaratıcılığınız ön plana çıkacak, enerjik işler ortaya koyacaksınız. Yeniliklere açık bir dönemdesiniz. Fakat yine de dikkatli olmalısınız. Tutulma, yaptığınız çalışmalarda üstün bir gayret sarf etmenizi isteyecektir. Şimdiye kadar göstermediğiniz çabayı göstereceksiniz. Belki de şimdiye kadar başarılı olmak için bu kadar çalışmamıştınız. Fakat, bu dönemde kozmik güçler sizi desteklemeye devam edecek ve zorluklar karşısında güçlenmenizi sağlayacak. Sosyal hayatınız, yeni tanışacağınız kişilerle renklenirken, bir çok değişik ve ilginç fikir üretecek, kendinizi üretken hissedeceksiniz. Bu tutulmaların yaşantınıza getireceği değişimler, aslında arzu ettiğiniz halde cesaret edemediğiniz şeyler. Sizin başaramadığınız her şeyi kozmik güçler size sunacak. Sizin için güven duygusunun önemli olduğu bir ay. Meslek yaşantınızı sorgularken karşınıza çıkan ve gözünüzden kaçan fırsatları tekrar değerlendireceksiniz. Şartlarınızı yeniden gözden geçireceksiniz. 18 Kasım’dan sonra merkür ve venüs kariyer evinizde olacak. 23 Kasım’da ise yeni ay kariyer evinize eşlik edecek. Zihinsel performansınızda bir artış olacak. İş başarınız yükseliyor. Özgürce karar vermek istiyorsunuz. İletişim konusunda iyisiniz ve kendinizi çok iyi ifade edebileceğiniz bir dönemdesiniz. Eğitim ve öğretim konularında başarılı günlere giriyorsunuz. Ay içinde, sağlık sorununuz görünmemesine rağmen yaşadığınız yoğun duygular yüzünden strese bağlı tansiyon değişimleri yaşayabilirsiniz

Bazı insanlardan birkaç tane olmalı, bazılarından ise hiç (Anonim)

More from Deniz Çakmakçı
Bebeklerde Ek Gıdaya Geçiş Döneminde Kaçınmak Gereken Besinler Neler?
Biliyorsunuz ki bebeklerin sağlıklı ve düzenli beslenmesi gelişimleri için oldukça önemli. Bebeklerin...
Read More
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.