SÜPER GÜÇLERİMİZ

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü nedeniyle bu dünyayı gerçek anlamda döndüren biz kadınların güçlerimizi astrolojik olarak nereden aldığımıza bakalım mı?

Yazar: Melis Yamanlar @mire.melo 


Kadın olarak  süper güçlerimizi oluşturan birçok özelliğimiz var elbette, haritamızda birden fazla göstergeye bakarak hangi alanlardaki özelliklerimizden süper güçlerimizin ortaya çıktığını derin bir analiz ile görüyoruz! 

Bugün kısaca haritalarımızdaki en önemli güç göstergesi olan Mars’ımıza bakarak süper güçlerimizi keşfediyoruz!

Mars’ın burçlara göre en olumlu özelliklerini ortaya koyarak süper güçlerimizi oluşturuyoruz…

Haritanızda Mars’ınızın konumunu bilmiyorsanız öğrenmeniz çok kolay www.astro.com ‘da bir hesap açarak doğum haritanıza ücretsiz şekilde ulaşabilir oradan bakabilirsiniz veya www.cafeastrology.com’da Mars dönemleri ile ilgili de bilgiyi de bulabilirsiniz.

Şimdi bakalım Mars’a göre süper güçlerimiz nedir?

Mars’ı Koç’ta olanlar, sizin süper gücünüz açık yüreklilik  ve dürüstlüktür.  Gözü pek Mars Koç kadını olarak sizi gerçekler de asla korkutmaz ve bireyselliğinizi belli ederek, ayaklarınızın üstünde durarak özgür bir hayat yaşarsınız. Sizi yıldıracak hiçbir güç yoktur bu dünyada! Kafanıza taktığınızı gerçekleştirmek için dağları aşarsınız! Dürüstlük, cesaret, asilik sizin süper güçlerinizdir!

Mars’ı Boğa’da olanlar, sizin süper gücünüz sabır, sakinlik ve dinginliktir. İstediğinizi adınız kadar iyi bilir, asla yolunuzdan şaşmaz, yavaş kararlı kendinden emin bir şekilde yürürsünüz. Önünüze gelen her engeli aşarsınız, azimli olmak doğanızda vardır. Kararlı yapınızla sessiz sakin bir şekilde istediklerinize bir bir kavuşursunuz. Sebat, sabır, dinginlik ve gerektiğinde yakıp yıkan bir öfke sizin süper güçlerinizdir!

Mars’ı İkizler’de olanlar, sizin süper gücünüz hız, zeka ve çabuk kavramaktır. Birden fazla konuyu aynı anda düşünür, çözüm bulur, hızlıca hareket eder diğerleri işin daha başlangıcında iken siz çat diye son noktayı koyarsınız. Ayrıca çenenizle halledemeyeceğiniz, konuşarak çözemeyeceğiniz hiçbir şey yoktur bu hayatta. Tüm savaşları sadece konuşarak bile kazanırsınız.Kimse sizinle bir tartışmadan galip çıkamaz. Tatlı dil, dinamik zihin yapısı ve hız sizin süper güçlerinizdir!

Mars’ı Yengeç’te olanlar, sizin süper gücünüz şefkat, merhamet ve anaçlıktır. Kimsenin göremediğini görür, kimsenin anlayamadığını anlarsınız, sezgileriniz çok güçlüdür. Herkesi güvende hissetirmeyi bilirsiniz. Kimseyi terk etmezsiniz. Sevgi ve şefkatle sevdiklerinize sahip çıkarsınız.  Merhametiniz, anaçlığınız ve sezgileriniz sizin süper güçlerinizdir!

Mars’ı Aslan’da olanlar, sizin süper gücünüz cesaretiniz, iradeniz ve dayanıklılığınızdır. Yüksek enerji ile asla pes etmezsiniz. Sevmenin ve mücadele etmenin hakkını verirsiniz. Dürüstlük ve adalet duygusu ile hareket eder, kraliçe olmanın tüm sorumluluğunu üstünüzde taşırsınız. Cesaretiniz, riskleri korkusuzca alabilmeniz  ve hayata meydan okumanız sizin süper güçlerinizdir!

Mars’ı Başak’ta olanlar, sizin süper gücünüz analitik zekanız, strateji oluşturma kabiliyetiniz her işin altından kalkma gücünüzdür! Kimsenin beceremediğini halleder, kimsenin düşünemediği detayları düşürsünüz. Fayda üretmekte, sevdiklerinize hizmet etmekte üstünüze yoktur. Baskı altında bile en doğru kararları alan sizsiniz!  Zekanız, üstün kabiliyetleriniz, üretme becerileriniz sizin süper güçlerinizdir! 

Mars’ı Terazi’de olanlar, sizin süper gücünüz denge, uyum,adalet duygunuzdur! Kimse sizin kadar aksiyonlarında adil, barışçı dengeli ve diplomatik olamaz. İkili ilişkilerde ortaklıklarda dengeyi, sevgi iletişimini orta yolu bulmak istersiniz.  Hayatınızdaki insanları mutlu etmek onların mutluluğundan sizde mutlu olmak istersiniz. Paylaşma ve bütünleşme sizin aksiyonlarızdaki en önemli içgüdülerinizdir. Uyumlu kişiliğiniz,adalet duygunuz ve barışçıl yaklaşımlarınız sizin süper güçlerinizdir! 

Mars’ ı Akrep’te olanlar, sizin süper gücünüz karşı koyulmaz iradeniz, kendinden emin halleriniz ve cesaretinizdir! Ser verip sır vermeyen doğanız ile en iradeli, güçlü disiplinli kadınlardan birisiniz. Hep ya da hiç mantığı ile hareket eder, sevgisini de tutkusunu da en yoğun şekilde gösterensiniz..  Vazgeçmeyen ruhunuz, derin sevme gücünüz ve tutkulu halleriniz sizin süper güçlerinizdir! 

Mars’ı Yay’da olanlar, sizin süper gücünüz cesaretiniz, sıcak yüreğiniz,neşenizdir!  Atılganlığınızla kimsenin cesaret edemediğini yapar, açıksözlülüğünüzle kimsenin diyemediğini çat diye söylersiniz.  Hareketliliğiniz ve enerjiniz efsanevidir, içinizde bin Kaplan gücü vardır. Sevdikleriniz için yapamayacağınız şey yoktur.  İdealist, espirili, açıksözlü, iyimser ve neşeli doğanız ile insanları mıknatıs gibi kendinize çekersiniz. Korku bilmeyen ruhunuz, dürüstlüğünüz ve yaşama duyduğunuz aşk sizin süper güçlerinizdir! 

Mars’ı Oğlak’ta olanlar ,sizin süper gücünüz yıkılmaz iradeniz, inadınız, amaçlarınıza duyduğunuz tutkudur! Arzu ettiğiniz her şeye karşı gösterdiğiniz azim, kararlılık ve disiplin taktire şayandır. Herkesin pes ettiği noktada bile inatla devam eder, gücünüzün son damlasına kadar harcarsınız. Vazgeçmek, yılmak sizin kitabınızda asla yazmaz. Hedefe kitlenmiş bir roket gibisiniz. Hedeftekilerin vay haline. İradeniz, azminiz, pratikliğiniz ve yüksek kontrol gücünüz sizin süper güçlerinizdir!

Mars’ı Kova’da olanlar, sizin süper gücünüz orijinalliğiniz, zekanız ve bireyselliğinize sahip çıkmanızdır!  Özgürlüğün kitabını yazacak kadar aksiyonlarında hayata bakış açısında orijinal, eşşiz, türünün tek örneğisiniz. Kimse sizin gibi olamaz, kimse sizin düşündüğünüzü düşünemez ve farklılığını sizin kadar rahat ortaya koyamaz.  Atak kişiliğiniz, idealistliğiniz, isyankarlığınız ve kendinize has olmanız sizin süper güçlerinizdir!

Mars’ı Balık’ta olanlar, sizin süper gücünüz sezgileriniz, empati yeteneğiniz ve yaratıcılığınızdır! İdealist ve hümanist yaklaşımlarınızla insanları en doğru şekilde anlamak istersiniz. Toleransınız ve bağışlama kabiliyetiniz yüksektir. Ruhsal bir savaşçısınız! Sezgilerinizle insanları anlar, onlara sevgi ve merhametle yaklaşır dertlerine derman olmak istersiniz. Empati yeteneğiniz, duyguları çok iyi dile getirmeniz ve merhametli olmanız sizin süper güçlerinizdir!

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.