BU HAFTA BURCUNU NELER BEKLİYOR?

Yazar: Astrolog Filiz Özkol

07.06. 2021

Haziran ayının en önemli olaylarının başında elbette 19 derece ikizlerde gerçekleşecek olan Güneş tutulması olacak. Bir ay boyunca da etkilerini hissettirecek olan bu tutulmaya Merkür retro hareketiyle kavuşarak, Neptün ise sert açısıyla karşılayarak gerçekleşecek.


Uzun süredir üzerinde çalıştığınız iş konusunda temkinli olmalı ve kesinlikle tartışmalardan uzak kalmaya çalışın. Asi davranışlar sizi zor durumda bırakabilir. Çevremizde gelişen olayların etkisinde fazla kalacağız. Bu ay idari konuların gündeme gelmesi söz konusu. Aile büyüklerinin ısrar ettiği konularda anlayışlı davranışlarınız onları hoşnut edecek, daha içten bir şekilde yardımlarını sürdürecekler. Yorulduğunuzu hissettiğiniz anda kendinizi dinlendirin.

KOÇ

Dostlarınız ve çevrenizi sınamak için tam zamanı. 10 Haziranda  Yay burcunda güneş tutulması gerçekleşecek. Her türlü hareketin altında değişik anlamlar arayacak ve tatmin olma duygusu içinde yaşayacaksınız. Siz dengenizin bozulmasından yana değilsiniz. Bazı gizli konuların açığa çıkması çözüm yollarını da beraberinde getirecek. Önemli arkadaşlarınızın destekleri, sizin bilgilerinizle birleşecek ve ortaya yepyeni şekillerde size yeni pozisyon kazandıracak çalışmalar ortaya çıkacaktır. İnsanlar sizden etkilenirken, karşı çıkamıyorlar. Siz özgürlük ve aşk insanısınız. Riskler konusunda temkinli davranmalı ve öfkenizi kontrol etmelisiniz.

BOĞA

10 Haziranda Yay burcunda Güneş tutulması gerçekleşiyor. Yeni ve radikal düşünceler içindesiniz. Sizinle ilgili konuların başkaları tarafından yorum getirilmesine karşısınız. Partnerinizle birlikte vereceğiniz kararlar önemli olacak. Yaşam kalitenizi arttırma konusunda gösterdiğiniz olumlu çaba sonuç veriyor. Üst düzeyde kişilerle görüşmeleriniz olacak ve fikirlerinizi karşı tarafa kabul ettireceksiniz. Aile içinde anlaşmazlık konusu olan ve aslında çok kolaylıkla halledilebilecek konuda detayları konuşacaksınız. Israrcı olmazsanız sorun kalmayacak. Kişisel çabalarınızı işinize rahat bir şekilde aktarabileceksiniz.

İKİZLER

Egonuzu ifade edemediğiniz zaman, huzursuz ve kaprisli oluyorsunuz. Çevrenizde sizi seven arkadaşlarının olumlu destekleri sayesinde, bir çok problemlerinizin üstesinden kolay bir şekilde gelebileceksiniz. 10 Haziranda Yay burcunda Güneş tutulması gerçekleşiyor. Sosyal aktivitenizde canlanma söz konusu. Huzursuz ve alıngan bir ay yaşıyorsunuz. Kendinizi daha kolay ifade etmenin yollarını bulmalısınız. Gücünüzü arttırma yolunda yeni bir döneme giriyorsunuz. Kaygıları bir kenara bırakmalı ve başaracağınız işlerden kaçmamalısınız. Sorumluluklarınızın bilincinde olduğunuz için, çevrenizden gelecek iş tekliflerine karşı hazırlıklı olmalısınız.

YENGEÇ

Yaşamınızı kendi istekleriniz dahilinde yönlendirmek isteyebilir ve bu konuda yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz. Her olayın arkasındaki farklı nedenler ararken, sevdiğiniz kişiyle çatışabilirsiniz, dikkatli olmalısınız. Aşk ve iş hayatınızı karıştırmamalısınız. Karşıt evinizde Plüton Retro yaparken 10 haziranda  Yay burcunda güneş tutulması gerçekleşecek. Eski sorunlarınızı kafanızdan atarak bazı düşüncelerinizi arıtmanın zamanı geldi. Bazı alışkanlıklarınızı aşmanın kolay olmadığının farkındasınız. Geçmişe teslim olmamalısınız. Bu hafta yoğun bir tempo sizi bekliyor. Uykunuza dikkat etmelisiniz.

ASLAN

Bütçenizi aşmama konusunda dikkatli olmalısınız. Bazı karşıt düşüncelere karşı taktikler geliştirmeniz gerekebilir. Titiz çalışmak ve gerekeni en ince ayrıntısına kadar yerine getirmek istiyorsunuz. Partnerinizin fikrini de kulak ardı etmeyin. 10 Haziranda Yay burcunda bir güneş tutulması gerçekleşecek. Aşırı görev düşkünlüğü içerisinde, üstünüze vazife olmayan konularda çaba sarf ederek yoğun bir ay geçirebilirsiniz.

BAŞAK

Bulunduğunuz ortamlarda karşınıza oldukça cazip kişiler çıkacaktır. Her zamanki çekiciliğinizi belirgin bir şekilde ilişkilerinize yansıtacaksınız. Gizli ilişkiler için uygun bir dönem değil. Sürecek bu birliktelikler çok fazla mutluluk vermeyecektir. Özellikle, aynı grupta tanışarak düşünce bazında anlaştığınız kişiyle sizi bir anda saracak duygu dalgalanmaları içine girebilirsiniz, dikkatli olun. 10 Haziranda Yay burcunda güneş tutulması gerçekleşecek. Hafta sonunda romantizm dolu saatler siz bekliyor dikkatli olun aniden aranızda bazı sorunlar çıkabilir.

TERAZİ

Şans ve yükseliş sizden yana.. Derin araştırma gereken konularda kendinizi ispat edeceksiniz. Hafta ortasında sosyal ilişkilerinizin seyrini maddi kazançlara döndürebilirsiniz. Çevrenizdeki olayları lehinize kolayca çevireceksiniz. 10 Haziranda Yay burcunda güneş tutulması gerçekleşecek. Liderlik özellikleriniz ortaya çıkacak. Yaptığınız işlerin size huzur ve güven vereceği günlerdesiniz. Kararsız olduğunuz konuda cesurca başlangıçlar yapabilir, kendinize yakın bulduğunuz kişinin yardımlarını da açıkça isteyebilirsiniz. Artık para biriktirmek isteyeceksiniz ve maddiyata gereken önemi vereceksiniz. Aşk ve iş ilişkilerinizde gücü tercih edeceksiniz.

AKREP

Bu hafta 10 Haziranda Yay burcunda Güneş tutulması gerçekleşecek. Kendinizi şımartın, hayatın zevklerine varın. Artık fiziksel anlamda kendinizi enerjik hissedeceğiniz için, aşk kaçamaklarına da hazırlanmalısınız. Tanıştığınız kişilere dikkat edin. Arkadaşlık ilişkilerinize yargılayıcı bakmamalısınız. Maddi konularda iş imkanlarınız artıyor. Kafanızda şekillendirdiğiniz uzun vadeli isteklerinizi gözden geçirmelisiniz. Sert çıkışlardan uzak kalmalısınız. Sizin için duygusal tatmin çok önemli. Üstelik çevrenizle bütünleşmek sizi farklı kılıyor.

YAY

Tenkit edilmekten nefret ettiğiniz bir gerçek. Ailenizden gelecek olan bu eleştiriler canınızın daha çok sıkılmasına neden olacak. Yapabileceğiniz en güzel şey, sizi mutlu edecek ortamlarda bulunmaktır. 10 Haziranda burcunuzda güneş tutulması gerçekleşiyor. Süregelen bir ilişkiniz varsa, aşkınız testten geçecek… Bu hafta kariyerinizle ilgili yeni bir başlangıç yapmak istiyorsanız, çevrenizi doğru kullanmalısınız. Kırıcı davranmakla bazı fırsatları kaçırabilirsiniz. Tercihleriniz ne olursa olsun, yaşam kaliteniz hep yüksek seyredecek. Çok çalışıyorsunuz, dinlenmeye özen göstermelisiniz.

OĞLAK

Bu hafta planlarınızı uygularken kibar, ince, zarif fakat ısrarcı bir şekilde davranacaksınız. Çevrenizde size karşı çıkanlara da yumuşak bir şekilde karşı koyacaksınız. Aile toplantılarına daha fazla ağırlık vereceksiniz. Aşk ve duygusal ilişkilerinizde seçici ve mükemmeliyetçi olacaksınız. 10 haziranda Güneş tutulması gerçekleşiyor. Bu dönem, alınganlığınız artacak. Çalışma hayatınızı disiplinli götürmeye devam ediyorsunuz. Çevre ilişkilerinizde yaşadığınız sorunların kaynağı, her şeyi çok fazla abartmanızdan ileri geliyor.

KOVA

Güç birliği içinde olacağınız yeni bir dönem sizi bekliyor. Doğru kararlar almak sizin elinizde. İlişkilerinizde karamsarlık yaşamak istemiyorsanız, bu hafta kararlarınız verirken, çevrenizin fikrinizi alamaya dikkat etmelisiniz. 10 Haziranda güneş tutulması gerçekleşiyor. Duygusal yönlerinizi ön plana çıkarmadan, geçmişle ilgili konularınızı yeniden gözden geçirmelisiniz. Maddi fırsatlar arkadaşlarınızın ya da çalıştığınız şirkettin aracılığıyla gelecek. Kariyerinizle ilgili kararlarda daha fazla düşünmek zorunda kalabilirsiniz. Hedefleriniz ile ilgili isteklerinizde değişimleri yapmamalısınız.

BALIK

Dengelerinizi korumak zorunda olduğunuzun farkında olarak, yenilikler ve hedefleriniz doğrultusunda hareket edeceksiniz. Başkalarının değil, sizin ne istediğiniz önemli. 10 Haziranda Güneş tutulması gerçekleşiyor. Yeni projeler, doğrultusunda, farklı organizasyonların ortaya çıkacağı ve kendinizi destekleyen kişilerle bir arada olacağınız günler olacak. Bu sizin için iyi bir avantaj olacak. İlişkilerinizde sezgilerinizin sizi yanıltabileceğini düşünerek olayları doğru algılamaya çalışmalısınız. Fiziksel ve zihinsel aktivitelerinizle dikkat çekeceğiniz bir dönem içindesiniz.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.