Grundig’in İlk Deneyim Mağazası Kesinlikle Görülmeli!

Türkiye’de sürdürülebilirlik alanında geniş çapta iletişim yapan ilk marka olan Grundig, gıda israfından iklim krizine, denizlerde plastiksiz yaşama kadar birçok konuda toplumda bilinç yaratmayı amaç edinmiş öncü bir iletişim yürütüyor.

Bu konudaki ilk deneyim mağazasını da Cumhuriyet’in 100. yıldönümünde tüketicileriyle buluşturdu. İstanbul Marmara Park AVM’deki MediaMarkt içinde açılan Grundig mağazası, markanın sürdürülebilirlik odaklı yaklaşımını deneyim alanına da taşıyor.

Grundig’in deneyim alanında sepet kısmı deniz kabuğu bazlı bioplastik kullanılarak üretilen bulaşık makinesi gibi çevre dostu ürün ve teknolojileri yer alıyor. Ayrıca mağazanın logosu da Arçelik Back2Life atölyesinde atık malzemelerin ileri dönüştürülmesiyle oluşturuldu. Anlayacağınız mağazadaki tüm detaylar geri dönüşüm konusundaki farkındalığı arttırmak için tasarlanmış.

Ev elektroniği kategorisinde en geniş ürün yelpazesine sahip olan Grundig, 2017 yılında başlattığı “Ruhun Doysun” projesiyle sürdürülebilir bir yaşam tarzını en doğru ve güçlü şekilde bizlerle buluşturan marka olmuştu.

MediaMarkt Lighthouse Grundig mağazasında, tüketiciler, Grundig’in doğaya saygılı yenilikçi ürün ve teknolojilerini Ar-Ge sürecinden başlayarak tanıma ve deneme fırsatı buluyorlar, ne diyelim bu mağaza kesinlikle görülmeye değer…

More from Gözde Atakoğlu
HAYAT KURTARAN 10 GÜZELLİK HİLESİ
KEMİKLERİNİ BELİRGİNLEŞTİR DAHA İNCE GÖRÜN Koyu renkte mat bronz pudrayı kemiklerin altına...
Read More
Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir