ÖZLEM SÜER DEFİLE MAKYAJINI İNCELEDİK…

Mercedes Benz Fashion Week Istanbul kapsamında gerçekleşen Özlem Süer’in yeni koleksiyonunu sunduğu defilesinde var ama yok efektli makyaj dikkatimizi çekti. Tamamen NARS ürünleri ile yapılan makyajda sadece 8 ürün kullanılmış. Defilede kadının kendi doğal güzelliğini ön plana çıkardığı, makyajı sadece kendi doğallığını parlatması için bir araç olarak kullandığı, kendini değiştirmediği ve cesaretle kendi kişiliği koruduğu bir makyaj uygulaması yapılmış.  

 

 

ÜRÜNLER

Dudaklarda en doğalından bir renk ve görünüm için her dudak rengine uyumlu bir kalem ruj tercih edilmiş. Kalem rujlar hem dudak çerçevesini belirlemek hem de dudağın geneline renk vermek için ideal.

                                   NARSNatural Bettina

Yumuşak sürümlü bir göz kalemi, hafifçe dağıtılarak kirpik diplerine geçilmeli, bu daha derin bakışlar ve yoğun kirpikler yaratacaktır.

      NARS          Black Moon

Dayanıklı ve özel fırçasıyla en küçük kirpikleri bile kavrayarak boyayan bir maskara tercih edilmiş. Maskara tek hamlede sürülürse  bakışlara doğal bir görünüm kazandırır, birkaç kez üst üste sürülen maskara efekti, kirpikleri kuru gösterebilir ve boyalı olduğunu bağırır.

 

            NARS – Climax Mascara

Ten renginde bir kapatıcı varla yok arası makyajın olmazsa olmazıdır. Işık toplaması için bir ton açık da olabilir ama asla koyu olamaz.

                               NARS – Raidant Cream Concealer

Fondötende de ten rengiyle aynı tonu bulmalısınız. Açık veya koyu doğallığı anında yok eder. Fondöten ciltte ağırlık yaratmasın derseniz nemlendirici sonrası çok az miktarda uygulamanız yeterlidir.

 

 

 

 

               NARS                              Natural Radiant Long       Wear Foundation

Gölgelendirme doğru yapılırsa ten ürününe bile ihtiyacınız kalmaz. Elmacık kemikleri altına koyu üstüne aydınlatıcı, hepsi bu…

                          NARS – Capri Highligter 

 

                                  Nars – Laguna Contour

 

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.