DNA AŞISI MI DEDİNİZ?

Çok iyi bildiğimiz ve gördüğümüz üzere, yaş aldıkça ve çevresel faktörlerin etkisi ile cildimiz bozulmalar yaşamaya ve hücresel düzeyde kayıplar vermeye başlıyor.

İyi yaş almak artık estetik tıbbın belirlediği bir hedef. Medikal Estetik Hekimi Dr Cem Hamidi, yaşlanmayı yavaşlatma ve cilt kusurlarını azaltma amaçlı yeni tedavi yöntemi DNA aşısını anlattı…

Medikal Estetik Hekimi Dr Cem Hamidi Dna aşısının son derece güvenli ve yaşlanma karşıtı bakımda etkili bir uygulama olduğunu söylüyor.
Nucleofill, polinükleotitler içeren yenilikçi biyo-uyarıcı jel . Bu doğal saf jel; enjekte edilebilir, herhangi bir yan etkisi olmayan* ve tamamen emilebilir bir forma ve içeriğe sahip olmasıyla dikkat çekiyor.

Yeni nesil saf DNA içeriği çok etkili

Cildin yaşlanmasını azaltma söz konusu olunca DNA Işıltısı (Nucleofill) çok etkili bir seçenek. Cildin tonunu, elastikiyetini ve nemini arttırma konusunda etkinliği kanıtlanmış iyi bir tedavi seçeneği. Aynı zamanda yeni nesil saf DNA içeriği, alerji riskini minimize edecek şekilde formüle edilmiş, hasta ve doktor açısından son derece güvenli bir yöntem.

DNA Işıltısı tedavisi, nemlendirme, serbest radikal temizleme ve biyo-uyarıcı olmak üzere üç farklı sinerjik etkiye sahip, ve ciltte yaş almayla oluşan kayıpların hızlı ve doğal bir şekilde yerine konmasını sağlıyor. Ciltte bulanan ve son derece olumsuz etkileri olan serbest radikalleri hapsederek anında “temizleyici antioksidan’’ etki gösteriyor. Cilt canlılık ve parlaklık kazanıyor.

Tüm cilt tiplerine uygulanabiliyor

DNA Işıltısı uygulamasının en önemli ve diğer tedavilerden ayırıcı özelliği, ciltte yarattığı biyo-uyarıcı etkisi sayesinde, 48 saat içerisinde ciltteki hücreleri uyararak cildin yeniden canlanmasını ve kendi kolajenini üretmesini sağlaması. DNA Işıltısı’nın oluşturduğu fizyolojik ortam ve biyo-uyarım sayesinde aktive olan hücreler,ciltte eksilen kolajeni üreterek, elastikiyeti artırıyor ve tüm cilt tiplerinde uygulanabilen güçlü lifting ve canlandırıcı etki sağlıyor.

Yüz, boyun ve dekolte bölgesine de uygulanabiliyor

DNA Işıltısı tedavisi sadece yüzde değil, boyun ve dekolte bölgesinde de etkili. 10-15 gün ara ile 3-4  seans uygulandığında daha sağlıklı, pürüzsüz ve aydınlık bir cilde sahip olmak mümkün.

Nucleofill Eyes göz çevresindeki kırışıklıkları azaltıyor

Özellikle pandemi döneminde maske kullanımı nedeniyle göz çevresi daha da önem kazandı. Göz altı torbaları ve morlukları, göz kapağı sarkmaları ve kaz ayağı kırışıklıkları gibi çok sık karşılaşılan göz çevresi sorunları için artık yeni bir çözüm var.  Cildimizi gençleştirmek, sağlığını korumak ve iyileştirmek konusunda uzun süredir başarıyla uygulanan DNA Işıltısı, sadece göz çevresi sorunlarına özel yeni bir formül ile karşımızda.

Göz altı ışık dolgusuna yepyeni ve daha etkili bir aletrnatif!

DNA Işıltısı’nın göz çevresine özel geliştirilen yenilikçi ürünü Nucleofill Eyes, alerji riski olmadan göz çevresindeki cildin yapısını ve rengini düzenliyor, kırışıklıkları azaltıyor. Aynı zamanda sağlıklı ve aydınlık bir cilt oluşturma imkanı veriyor. ‘Nucleofill Eyes’ 15 günlük aralıklarla cilt ihtiyacı ve tipine bağlı olarak 2 ya da 4 seans uygulanıyor. Uygulamanın hemen sonrasında normal günlük yaşama devam edilebiliyor. Uygulama ilk etkisini yaklaşık 3 gün sonra göstermeye başlıyor ve seanslar tamamlandığında öncesi-sonrası fark net şekilde ortaya çıkıyor.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.