Casa Nonna Bodrum’da Özel Bir Cilt Deneyimine Var Mısınız?

Bodrum’un saklı koylarından birinde yer alan Casa Nonna Bodrum’da iki unutulmaz gün geçirdik. İlkyazı karşılarken bir yandan da Comfort Zone markasının cilt bakımı ürünleriyle tanıştık, cildimizi yeniledik, enerji depoladık ve biriktirdiğimiz güzel anılar eşliğinde İstanbul’a döndük.

Casa Nonna: Sımsıcak Bir Mekan

Anneannenin evi anlamına gelen Casa Nonna gerçekten de bir anneanne evi sıcaklığında karşılıyor sizi. Otelden öte keşfedilmemiş bir güzelliğin, el değmemiş bir doğanın huzuru var burada. Mavi bayraklı denizi, kendine ait iskelesi, özel plajı, lüks ve konforun birleştiği yepyeni tasarımı, tümü deniz manzaralı 34 oda ve süitleri, tarladan sofraya yiyecek ve içecekleri, spa bakımları, doğaya olan saygısı ve misafir memnuniyetiyle fark yaratan sempatik ve sıcacık bir mekan Casa Nonna. Otel, konuklarına geleneksel (anneanne) ve yenilikçi bakış açısıyla (torun) sade lüks ve konforun mükemmel bir kombinasyonunu sunuyor.Sofistike bir atmosfere imza atan Olive Restaurant’ta yediğimiz lezzetli bir akşam yemeğiyle başlayan hafta sonu, Cumartesi sabahı yerel bir köy kahvaltısı deneyimiyle devam etti. Sırada Comfort Zone ürünleriyle tanışma vardı.

Casa Nonna Bodrum’un 180 derece kesintisiz deniz manzaralı odalarında, güne temiz havayı soluyarak başlamak ve Comfort Zone’un doğal ürünlerini keşfederek devam etmek mutluluk ve huzur kaynağı.

Comfort Zone Ürünleri Yaşlanmayı Yavaşlatıyor!

Comfort Zone’un yenilikçi ürünlerini keşfedip markanın cilt ve vücut bakımı sırlarını öğrenirken Casa Nonna’nın masalsı atmosferinde bulunmak yaşadığımız deneyimi daha da ayrıcalıklı kıldı. Modern hayatın getirdiği stres ve koşturmacanın cildimize uğrattığı zararlardan hepimiz haberdarız. Ama içinde sürüklendiğimiz hızlı hayatta bu döngüye müdahale edemiyor, cildimize gereken özeni göstermiyoruz. Hücresel düzeyde çalışan, güçlü organik bitkisel bileşenler ve yüksek teknoloji içeren içerikleriyle fark yaratan Comfort Zone ürünleri, cildin stres ve kirlilikle savaşmasına önayak oluyor. Yaşlanmayı yavaşlatan, cildin uzun ömürlülüğünü teşvik eden Comfort Zone ürünlerini tam da insanın ömrünü uzatacak cinsten harika bir mekanda deneyimlemekse çok daha anlamlı oldu.

Cilt Bakımı ve Gastronomi Keyfi

Bodrum’a yolunuz düşerse ve özellikle sakin, huzurlu birkaç gün geçirmek istiyorsanız İçmeler’deki bu gizli güzelliğe mutlaka uğrayın. Tüm odalardan görünen deniz manzarası, dalgaların sesi ve doğanın renkleri insana mutluluk veriyor. Cumartesi günü Comfort Zone ürünleriyle tanışıp şımartıldığımız bir gün oldu. Cilt bakımını deneyiminden sonra otelin spa’sında yine Comfort Zone ürünleriyle yaptırdığımız masajla sadece bedenimiz değil ruhumuz da dinlendi. Akşam batan güneşin nefes kesen manzarasında şarabımızı yudumlarken otelin lezzetlerini tatmaya devam ettik. Casa Nonna Bodrum Executive Chef’in hazırladığı trüf mantarlı özel imza yemeklerinin tadı hâlâ damağımda. Ayrıca dostlarla sohbet de çok güzeldi. İstanbul’a dönerken cildimde Comfort Zone ürünlerinin yarattığı yenileyici etki, ruhumda huzur, bedenimde dinginlik, aklımdaysa Casa Nonna’ya en kısa zamanda tekrar gitme fikri vardı.

Comfort Zone Hakkında

  • Comfort Zone ürünleri, yaşlanma düzeltme ve yeniden şekillendirme için yüksek teknolojili cihazlarla desteklenen çok çeşitli yüz ve vücut bakımları sunuyor.
  • Bunlar arasında yer alan Sublime Skin Pro-lift kırışıklık düzeltme, sınıfının en iyisi olarak biliniyor.  
  • En çok tercih edilen ürünlerden biri olan Sublime Skin Serum’da bulunan Achillea Millefolium; test edilmiş ve kolajen üretiminde yüzde 35 artış sağladığı kanıtlanmış bir içerik.
  • Comfort Zone formülleri bariyer rejenerasyonu ve optimum aktif bileşen emilimi için cildin doğal bileşimini taklit eden biyomimetik dokulara sahiptir. Yüzde 99’a varan oranlarda doğal kaynaklı bileşenler içerirler.
  • Silikon içermeyen Comfort Zone ürünleri, ciltte doğal olarak bulunan, dolayısıyla cildin onarılmasına ve esnek kalmasına yardımcı olan değerli bileşenler ve doğal yağlarla zenginleştirilmiştir.  
  • Comfort Zone çok etkili çünkü doğal!

Written By
More from Selin Milosyan
Sevgililer Günü İçin Yapılabilecekler Listesi
14 Şubat’ı kutlamayı sevenler grubuna dahilseniz sizler için hazırladığımız yapılabilecekler listesine göz...
Read More
Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir