3 ADIMDA SİVİLCE KARŞITI BAKIM!

Türk kadınlarının büyük çoğunluğu yağlı ve sivilce oluşumuna yatkın ciltlere sahip. Sadece gençlik dönemine ait bir sıkıntı gibi de düşünmeyin bu sivilce olayını, yetişkin aknesi denilen bir gerçek var. 

Akneye eğilimli bir cildiniz varsa genelde  ne kullanacağınız, neyin cildinize iyi geleceği konusunda aklınız hep biraz karışıktır, çünkü çoğu ürün akneyle mücadele ederken cildi kurutur, daha hassas bir hale getirir, başka sorunlarla sizi karşı karşıya bırakır. 

İşte tüm bu sıkıntılardan yola çıkılarak yaratılan pratik ve etkili bir seriden bahsedeceğim sizlere. Propia;  ünlü dermatolog Doçent Dr. Yasemin Oram tarafından geliştirilmiş, Fransa’da yüksek kalite odağıyla da güvenilir bir şekilde de üretilmiş akne karşıtı bir bakım serisi. Türkiye’de bir dermatolog tarafından geliştirilmiş ilk akne seti olduğunun ekstra altını çizmek isterim. 

Bu 3 adımlı cilt bakım rutinini yaşınız kaç olursa olsun, yani 13 +’dan itibaren gönül rahatlığıyla kullanma lüksüne sahipsiniz. Anlayacağınız hem ergen hem de yetişkin aknesi için yaratılmış spesifik akne sorunu odaklı bir bakım serisi Propia. 

Gelelim nasıl etki ettiğine; Propia sivilce karşıtı bakım seti etkin formüllü ve ProperCare ™patenti sayesinde ciltteki sebum yapısını ve üretimini düzenleyerek çalışıyor. Cildi, akne oluşumunu yaratan gözenekleri tıkayan ölü hücrelerden, yağdan, kirden derinlemesine arındırmaya, siyah nokta görünümünü hafifletmeye yardımcı. Ayrıca cilt yüzeyinin yenilenmesine ve cildin kendi doğal ışığını tekrar kazanmasına da destek. Bir diğer önemli özelliği de sivilceler ortaya çıkmadan önce ciltte oluşan kızarıklık ve rahatsızlık hissi için yatıştırıcı içeriklere sahip olması. Ve belki de en önemlisi tüm bu sivilce karşıtı bakımı sunarken, doğal şekerlerden elde edilmiş patentli bir doğal şeker kompleksi olan Aquaxyl ile cildin nem dengesini ve seviyesini de korumaya yönelik çalışması.

Hangi ürünü nasıl kullanmalı? Bakım seti içerisinde 3 adet ürün bulunuyor. Bu da akıllar karışmadan net bir şekilde bir bakım rutini oluşturmanıza yardımcı oluyor. 

Sabahları

1. Adımda : Sivilce Karşıtı Yüz Yıkama Jeli;  Cildi uyku sırasında salgılanan sebum fazlalığından temizleyerek başlıyorsunuz. 

2. Adımda: Sivilce Karşıtı Günlük Nemlendiricisi SPF 15; Temizlik sonrası cildin nem seviyesini koruyacak, sebum dengesini sağlayacak, ayrıca SPF 15 faktörü ile güneşe karşı da koruyacak hafif dokulu bir nemlendirici sürüyorsunuz. 

Akşamları ise; 

1.Adımda : Sabah kullandığınız temizleyici jelinizi tekrar kullanıyorsunuz , bu sefer cildi tüm günün yarattığı kirden ve tozdan arındırıyorsunuz. 

3.Adımda: Sivilce Karşıtı Yoğun Bakım kremi ile daha konsantre bir akne bakımı sunan, aynı zamanda cilt yüzeyinin yenilenmesine yardımcı bir krem sürüyorsunuz.

3 üründen oluşan Propia Sivilce Karşıtı Bakım Seti  199TL TL olarak fiyatlandırılmış. 

İhtiyacınız varsa http://bit.ly/propia-_bakım_-seti adresini tıklayarak bu bakım setiyle mutlaka tanışamalısınız, bu arada yılbaşı dönemindeyiz , Propia 3 ürünü içeren kutusuyla akne sorunu yaşayan bir tanıdığınıza hediye olarak da alınabilecek harika bir alternatif…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.