BÜYÜLÜ ÇİÇEKLER, ERDEM VE NARS

Erdem for NARS Strange Flowers koleksiyonu bizi çiçeklerle bezeli bir düşsel dünyaya davet ediyor.

Erdem deyince çoğumuzun aklına şüphesiz çiçekler geliyor. Podyumlarda yarattığı floral dünyayı uzun zamandır NARS ile renklendiren Erdem, şimdi de Erdem For NARS işbirliği ile karşımızda.

 

13 parçalık kapsül koleksiyon, sofistike ve soft dokunuşlu ambalajları ve üzerinde yer alan üç farklı Erdem imzalı çiçek desenleriyle daha ürünleri görmeden kalp ritmimizi hızlandırıyor.

Her bir ürün ismini vahşi, çok bilinmeyen ve güzellikleriyle büyüleyen çiçeklerden aldığını da duyduğumuzda heyecanımız biraz daha yükseliyor ne yalan söyleyelim.

Öncelikle altı farklı rengiyle kremsi formüllü rujlarıyla başlayalım. Yarı saydamdan yoğun renklere doğru giden renkler arasında mürdüm renkli WILD FLOWER favorimiz. Her ne kadar simsiyah görünse de dudakta yumuşak, kremsi ve mürdüm eriği tadında duruyor.

Allığa gelirsek, ipeksi bir doku ve sedefli bir bitişe sahip iki farklı renk seçeneği bulunuyor. Lavanta pembesi ve altın parıltılı pembe makyajınıza doğal ve taze bir dokunuş gibi.

 

 

 

Çok amaçlı aydınlatıcı kalem ise bir diğer favorimiz. Işıldayan lavanta rengiyle özellikle göz pınarlarına ve elmacık kemiklerine uygulanacak bu ürün yüzünüzde holografik bir etki bırakacak.

Gelelim far paletlerine; iki farklı altılı far paleti ışığı yansıtan kadifemsi mat renkleri barındırıyor. Fleur Fatale; kahverengi ve nude tonlarını bordo ve lacivertle desteklerken Night Garden sarı, yeşil ve lacivertle birleşiyor. Renkler kesinlikle cart, neon değil; sarısı, yeşili, bordosu olabilecek en cool halinde.

Kremsi dokulu yapılı ve hassas uçlu dudak fırçasıyla Lip Powder palet ise bu koleksiyon kapsamında ilk defa NARS tutkunlarıyla buluşuyor. İster balsamlı ister balsamsız dudaklarınızı pembe ve kırmızın göz alıcı tonlarıyla renklendirebilirsiniz. Hatta metalik ve mat pudraları birleştirip bambaşka bir ton yakalamak da serbest!

Erdem For NARS koleksiyonu kapsamında yine ilk kez NARS severlerle buluşacak olan serinin son ürünü ise Mattifying Blotting Paper- yağ emici kağıtlar, özellikle yaz aylarında parlama ve yağ kontrolü için birebir. Erdem For NARS, Mayıs ayının ortasından itibaren mağazalarda olacak. Heyecan ve sabırsızlıkla bekliyoruz! …

 

 

 

 

 

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.