BU AY BURÇLARI NELER BEKLİYOR?

Astrolog Filiz Özkol anlatıyor…

KOÇ

KADİR İNANIR

İçinize doğan her şeyin, garip bir şekilde önünüze çıktığını göreceksiniz. Sosyal yaşantınızda bozulan dostluklarınızı yeniden düzeltme imkanı buluyorsunuz,  derin bir çözülme devresine gireceksiniz.

BOĞA

AYHAN IŞIK

 Beraber olduğunuz kişileri gözünüzde büyütebilirsiniz. Birçoğunuz, ortak arkadaş gruplarında yeni tanıştığı kişilerle duygusal bağlar kuracak. . Kültür düzeyi yüksek arkadaşlarınızla bir araya gelecek ve önemli karar aşamalarında olacaksınız.

İKİZLER

MÜJDE AR

Yurt dışı planları önemli bir şekilde önünüze çıkıyor. Hiçbir konuyu kafanıza çok takmamaya bakın. Yaşamınız renklendirecek çalışmalara yöneleceksiniz. Verdiğiniz sözleri yerine getirme konusunda oldukça hassassınız. 

YENGEÇ

TÜRKAN ŞORAY

Bu ay maddi açıdan parlak bir dönemde olacaksınız. Ay ortasına doğru kendinizi yenilemenin keyfini çıkarabilirsiniz. Çabaladığınız konularda bir adım bile ilerleyememek sizi üzmesin evrenin engeli söz konusu. Sabredin.

ASLAN

GÖNÜL YAZAR

Eğer yeni başlayan bir ilişki içindeyseniz, çok dikkatli olun. Daha başlamadan biten bir durum yaşamak istemiyorsanız partnerinizi eleştirmekten vazgeçin. İnatçı tavırlarınızda ısrarcı olmayın. Tartışma ortamlarından uzak kalmaya çalışın. 

BAŞAK

CÜNEYT ARKIN

Süregelen bir ilişkiniz varsa, aşkınız testten geçecek. Ortak çalışmalarınız ve dostluklarınızda kendi düşüncelerinizi karşı tarafa dikte edeceksiniz. Öfkenize hakim olun, küçük sorunları abartmazsanız sağlığınız bir sorun yaratmayacak.

TERAZİ

YILDIZ KENTER

İlişkilerinizi gözden geçirerek, aksayan yönlerini açığa çıkaracaksınız. Partnerinizle aranızda sorun olan meseleler çözüme ulaşıyor. Eski bir tanıdıkla sosyal bir aktivite de karşılaşabilir ve geçmiş günlerden söz edebilirsiniz. 

AKREP

EMEL SAYIN

Satürn aile ve yuva evinizde ilerlerken eski beklentilerinizin bu hafta içinde kendiliğinden çözüldüğünü görmek sizi oldukça şaşırtacaktır. Köklü kararlar alacaksınız. Arkadaşlarınızın sağlık sorunları ile ilgilenebilirsiniz.

YAY

GÜLŞEN BUBİKOĞLU

Aşk hissinizin yoğun olması, sizi olumsuz bir aşka sürükleyebilir. Enerjiniz yükseliyor. Sürprizlere hazır olmalısınız. Karşılaştığınız kişilerin iç yüzünü görmek sizi rahatsız edebilir. Fakat aldırmayın ve olayları kendi akışına bırakın.

OĞLAK

FİLİZ AKIN

Mars 24 Nisanda karşıt evinize geçiyor.  Hayata enerjik fakat detaylı bakacaksın. Bazılarınız için kısa süreli aşklar da söz konusu olabilir. Bu flörtleri gözünüzde büyütmemeli ve olayları kendi akışına bırakmalısınız.  

KOVA

AJDA PEKKAN

Yardım almadan sorunlarınızla başa çıkmayı başarabileceğiniz ayın ilk günlerinde evren bir şekilde size yardım edecek. Cildinize gereken önemi göstermeli ve böbrekleriniz için bol su içmelisiniz.

BALIK

SUNA YILDIZOĞLU

Kariyerle ilgili sorunlarınız gündeme gelebilir. Yeni atılımlarınızı ve girişimlerinizi yavaşlatarak, eski işlerinizi tamamlamalısınız. Özelikle, bitiremediğiniz bir işiniz varsa onu hızlı bir şekilde tamamlamaya bakın.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.