AYIN MEKANI: DOKU TIP MERKEZİ

Öyle bir yer düşünün ki kendinizin en iyi versiyonunu keşfetme ve olmanız konusunda size yardımcı. Konusunun uzmanı doktorlar ve güvenilir bir kadro kontrolünde ameliyatsız cilt gençleştirme yöntemlerinden lazer uygulamalarına dermotolojik hizmetlerden estetik cerrahi operasyonlarına kadar herşey elinizin altında…

2017 doğumlu olmasına rağmen Doku Tıp Merkezi aslına bakarsanız yılların tecrübesi ile ortaya çıkmış bir sağlık kuruluşu. Hem dermatoloji hem de farmakoloji alanında uzmanlığa sahip Doktor Serkan Aygın ve eşi Melda Aygın’ın ortak projesi olarak ortaya çıkan Doku, içerisinde saç-kaş ekimi, ameliyatsız yüz germe yöntemleri, dolgu-botox uygulamaları, lazer tedavileri, bölgesel zayıflama, yüz ve vücut estetiği aynı zamanda da dermatolojik hastalıklar üzerine bakım ve hizmet aldığınız tıbbi güvene ve doğru estetik görüşe sahip bir merkez.

Elbette merkezin alametifarikalarının başında doktor ve uzmanlardan oluşan güvenilir kadrosu geliyor. Doku’da Türkiye’nin lazer tedavileri konusunda en bilinen isimlerinden Dr. Şerafettin Saraçoğlu, Dr. Emre Kaynak ile birlikte ameliyatsız yüz-cilt gençleştirme uygulamaları ve lazerle cilt yenileme tedavilerinden sorumluyken, Prof. Dr. Aydın Saray yönetimindeki cerrahi kadro ise burun, göğüs, yüz ve vücut alanlarında estetik cerrahi hizmetler veriyorlar. 

Hatta cerrahi müdahele alacak hastaların bir anlamda konforunu sağlamak için merkezin kendi deneyimli anestizi uzmanı doktoru bile bulunuyor. 

Doku’da ayrıca kendi alanının başarılı ismi Uzman Dr. Dermatolog Ümmühan Kiremitçi tarafından tüm dermatolojik rahatsızlıklar konusunda da servis alabiliyorsunuz. 

Doku’yu diğer merkezlerden ayıran en büyük özelliği de ne olursa olsun gelen hastaların doktor onayı olmadan hiçbir işleme alınmaması. Anlayacağınız deneyim, güven ve estetik bakış açısına sahip uzman kadro ile emin ellerdesiniz. Bu arada bölgesel zayıflama konusunda da selülit tedavileri, yağ yakımı hatta çatlaklara kadar görsel anlamda şikayetlerinize çare olacak en yeni ve en etkili uygulamalar bulunuyor.

Her konuda estetik

Bu arada güzelliğin sanat ile ilişkisinin yadsınamaz gerçeğini tıp merkezinin  DNA’sını oluşturuyor. Zira Doku Tıp Merkezi ‘nde sadece yaptırdığınız uygulamalarla estetik açıdan memnun ayrılmakla kalmıyor aynı zamanda görsel ve kültürel olarak da besleniyorsunuz. 9 bin metrekarelik merkezde Daniele Sigalot’tan, Ahmet Güneştekin’e, Ahmet Elhan’dan Beatrice Gallori’ye uzanan birçok ünlü sanatçının eserlerini bizzat görmeniz mümkün. 

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.