ZAMAN GEÇSİN SİZ GENÇ KALIN!

Nasıl mı? Radyofrekans’la… Bilinen en kuvvetli yaşlılık karşıtı,non-invasiv yöntem radyofrekans (ve etkisi kanıtlanmış) Cildin altını belli bir dereceye kadar ısıtarak burada elastin,kolajen lifleri sıkılaştımaya yönelik çalışıyor. Yüz ovalinizde kayıplar yani sarkmalar varsa, gevşek bol deriyi toparlamaya ya da hiçbir sıkıntınız yoksa bile cilt yaşınızın olduğu yerde kalmasına yardımcı oluyor.

Uygulama sırasında ısı hissediyorsunuz, bu ısı makinenin başlığı yüzünüzde dolaştıkça hissedilmeye başlıyor, dayanılmaz bir ısı değil ama yine de az biraz rahatsız edebileceğinin altını çizelim.

Radyofrekans makinelerinden en yenisiyle geçtiğimiz hafta Ender Saraç’ın sahibi olduğu Hay Güzellik Merkezi’nde tanıştık.

Reaction isimli bu radyofrekans makinesini biraz daha yakından tanıyalım…

Farklı başlıklarıyla hem yüzünüz hem de vücudunuzda bulunan sarkık ve gevşek deri problemlerine çözüm sunuyor.
  1. Tedavi amacına göre radyofrekans enerjisini ve vakum gücünü beraber kullanan bir makine.
  2. Yüz bölgesinde, alın derisinin sıkılaşması, göz çevresi kırışıklıkları, göz altı derisinin sıkılaşması, yüz ovalinde gevşeklik, hafif sarkmaların toparlanması, çene altı ve boyun derisinde gevşeklik ve yağlanma sorunlarının giderilmesinde yardımcı oluyor.
  3. Vücutta da kullanılıyor, özellikle kollardaki deri sarkmasına ve i. bacaklardaki gevşek derinin toparlanmasında etkili sonuçlar veriyor. Ayrıca kilo verdiğimiz zaman karşılaşılan karın ve popo derisindeki gevşeklikler içinde öneriliyor.
  4. Selülit tedavisi için de faydalanabilirsiniz. Sıkılaşma sağladığı için
  5. Seans süreleri 30 dakika ve 1 saat aralığında.
  6. En az 3 en fazla 8 seanslık tedavi öneriliyor.
  7. Seans başı fiyatın 1000 TL olduğunu belirtelim.

Daha detaylı bilgi için Hay Güzellik Merkezi’ni arayıp aklınıza takılan sorularınızı sorabilirsiniz… 0212 283 10 80

Editör ne diyor? Radyofrekans enerjisi ile çalışan bir dolu makine var hayatımızda, Reaction’ın en büyük farklarından biri FDA onaylı olması ve Ender Saraç’ın merkezinde işini bilen personel tarafından uygulanacak olması. Zira bu makineler ne kadar iyi olursa olsun uygulama yapan kişinin önemi büyük, sonuçta elindeki makineden bir ısı çıkıyor, yanlış kullanım sonucu cildinizi yakması içten bile değil.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir