Sürdürülebilirlik ve Döngüsel Moda Bir Davette Buluşursa…

Yeni Lüksün kodları

Moda dünyasının önemli isimlerini bir araya getiren “Yeni Lüksün Kodları” temalı yılbaşı etkinliği, PlumeMag ve Modaloop iş birliği ile 8 Aralık 2022 Perşembe günü Hilton İstanbul Bomonti’de gerçekleşti.

Türkiye’nin sürdürülebilirlik odaklı ilk lifestyle içerik platformu PlumeMag’in Modallop ile birlikte gerçekleştirdiği, Neslişah Aygören Şatıroğlu ve Bihter Ayyıldız ev sahipliğinde organize edilen davete; Müge Boz, Merve Boz, Asena Sarıbatur, Gamze Kantarcıoğlu, Enda Şengünler, İdil Demirel, Bediz Yıldırım, Göksemin Gökalp Özdemir, Kübra Demir, Ece Begüm Yücetan gibi isimler katılım sağladı.

Davetin Odağında: Sürdürülebilirlik ve Döngüsel Moda

Modaloop’un göz alıcı elbise seçkisi, yeni lüksün kodlarından biri olan zamansız tasarımlarıyla Longines’in çarpıcı saatleri ve sürdürülebilir ürünler geliştiren YSL Beauty’nin ışıltılı makyajları bu özel organizasyonda buluştu.

Boğaziçi Üniversitesi İş Dünyası Ödülleri’nde ‘’Sürdürülebilirlik Ödülü’’ne sahip Hilton İstanbul Bomonti’nin Bomonti Suite’inde gerçekleşen etkinlikte, sürdürülebilirlik anlayışına uygun olarak vegan menü ve sıfır atık kokteyller servis edildi.

Türkiye’nin sürdürülebilirlik üzerine yayın yapan ilk lifestyle platformu ve topluluğu PlumeMag’in kurucusu Bihter Ayyıldız, sürdürülebilirliğin ve duyarlı olmanın sıkıcı olmaktan ziyade faydalı olduğunu, seçim hakkımızı doğru markalardan yana kullanarak “Dünyayı kurtarmak imkansız” anlayışını yıkabileceğimizi belirtti. PlumeMag ekosisteminin duyarlı üyelerine teşekkür ederek, gücünü onlardan aldığını ekledi.

More from Gözde Atakoğlu
KALP, CİLT, KIRIK, ÇIKIK…KARA HAZIRLIK!
Eskiden hava durumunu önceden bu kadar doğru öngöremiyorduk ancak günümüzde neredeyse 1...
Read More
Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir