ŞUBAT AYI BURÇ YORUMLARI

Ünlü astrolog Filiz Özkol Şubat ayı burçlarını yorumladı …

K

Merkür geri gidiyor. Kendinize olan güveniniz sizi çok cüretkar yapıyor. Fakat, mantıklı olan yanınız ağır basıyor ve gereken adımı bir şekilde atıyorsunuz. Düşüncelerinizde karmaşanın hakim olduğu bir yoğunluk yaşanabilir. İyi niyetle yaklaşmış beklenmeyen aksiliklerin çıkması sizi üzmemeli. Aklınıza ve yeteneğinize güveniyorsunuz. Aşk yaşantınızda değişim yaşamaktan hoşlanıyor ve partnerinizin durgun yapısından sıkılıyorsunuz. Bu ay Venüs size olumlu bir motivasyon da sağlayacak. Çevrenize daha sabırlı olmayı denemelisiniz. Kendinize güveniyor, yaratıcılığınız ve girişimciliğinizi ortaya çıkarmaktan zevk alıyorsunuz. Aklınıza gelen ilginç düşünceler için fazla beklemeyin. Sevdiklerinizin size güven duygusu oldukça fazla… Bu ay bir sorumluk üstleneceksiniz. Karşılaştığınız olaylar karşısında alıngan bir tablo ile yaklaşabilirsiniz. Geniş kapsamlı olaylar için biraz daha beklemelisiniz.  

Boğa

Gigi Hadid

Maddi konularla ilgili düşüncelerinizde abartıya kaçmamalısınız. Duygusal güvene ihtiyacınız olduğu bir dönem içindesiniz. Fakat olay dışında olanların sizi rahatsız etmesine izin vermemeli ve olayların dışında kalmayı başarmalısınız. Sizin için yapılacak araştırmaların boyutunun sağlayacağı durumlar mevcut. İçinizde biriken enerjiyi bir yerlere kanalize etmek zorundasınız. Aşırı uç davranışlar gösterebilirsiniz. Arkadaşlarınızı tenkit etmeden önce düşünmeli ve kendi isteklerinizi gözden geçirmelisiniz. Merkür geri gidiyor. Sizin yanlış yargılarınız altında yaptığınız hatalar var. Katılacağınız toplantılarda duygularınızı sezgilerinizle birleştirerek sonuca varmanız. Duygusal ilişkilerinizi yargılamaktan vazgeçmelisiniz. Yaşadığınız her olayı farklı boyutlara taşıyor ve sonunda üzülen siz oluyorsunuz. Ailenizin eski olayları gündeme gelebilir ve sizin inatçı tavırlarınız karşısında sevdikleriniz üzebilirler. Karşınızdaki kişileri konuşmadan hissedebiliyorsunuz fakat kinci yönlerinizi törpülemelisiniz.

İkizler

Emily Ratajkowski

Finans konuların gündem kazanmasıyla satın alma duygunuz ortaya çıkıyor. Yüksek hedefleriniz var ve olaylara bakış açınızda hiçbir esneklik yok. İdeallerinizin peşinde koşarken bazı hatalara açıksınız. İş yaşantınızla ilgili sorunların üstesinden bir sorundan geleceksiniz. Çalıştığınız iş yerinde sabırlı davranışlarınızla ilgi çekiyorsunuz. Ortak çalışmalar içinde zaman, son derece huzursuzlaşıyorsunuz. Güvendiğinizi kişilerle yapacağınız iş birliği rahatlamanıza neden olacak. Kendi gücünüzü çevrenize ispat etmek isteyeceksiniz. Değişimlerin meydana getirdiği çatışmalardan oluşan bir yaşam tarzınız gündeme geliyor. Farklı olma duygusundan bir türlü kurtulmanız mümkün değil. Ailenizin aykırı düşünceleri ve düşünceleri karıştırabilir. Fikirlerinizi ateşli bir şekilde savunuyorsunuz. İkili ilişkilerinizde bir türlü performansını yakalayamadığınızı zannederek, huzursuzluk çekebilirsiniz. Hayalleriniz ile idealleriniz arasında belli bir kalite göze çarpıyor.

Yengeç

Gisele Bündchen

Birlikte çalıştığınız arkadaşlarınız da sizin yardımınızla birlikte varolabilir. Para durumu, iş ve çıkışlar yaşamanızı zorlaştırabilir. Sürekli güvende hissetme duygunuzdan bir türlü kurtulamıyorsunuz. Motivasyon gücünüzü istediğiniz alanda kullanın. Güvenli kişilerle çalışmayı tercih etmeyin. Ani değişimlerin boyut kazandıracağı hiçbir şey yok. Temkinli yapınızı her zamanki gibi ispat edeceksiniz. Sezgilerinizin sizi yanıltabileceğini düşünerek temkinli ve sistemli yapınızı bozmamalısınız. Bazen her şeyi çok fazla abartarak sorun haline getirebiliyorsunuz. Küçük bir seyahat planı sizi bekliyor. Partnerinizle aranızda derin derin sorular gündeme gelebilir. Siz olayların çok ötesinde düşünüyorsunuz. Sorunlarınızla başa çıkmasını becerebilen ender akıllı insanlardansınız, unutmayın! Duygusal yaşamınızla ilgili konular ailenizle paylaşmak zorunda kalabilirsiniz. Bu ay kalıcı değişimler yaşamaktan yanasınız ..

Aslan

Jennifer Lawrence

Öfkelerinizi de görsel yaşamaktan yanasınız. Yaşamı kendi yöntemlerine göre sorguluyor, olayları içinizde saklamaktan hoşlanmıyorsunuz. Sezgilerinizin yerini hareket etmek isteyebilirsiniz. Bilinçaltınız çok yoğun. Küçük detaylar size engel olmamalı. Alınganlıklarınızdan sıyrılmalısınız. Fikir birliği içinde kişilerle gereksiz bir tartışma ortamı yaratmamalısınız. Duygusal anlamda çok çabuk etkileniyor ve hızlı kararlar alıyorsunuz. Herkes sizinle aynı fikirde olmak zorunda değil. Geçmişle ilgili nostaljik anı paylaşabileceğiniz insanların sizi mutlu ediyor. Bulunduğunuz ortamlarda kişisel cazibenizle çevrelerken, uzun süren haber alamadığınız kişileri özleyebilirsiniz. Hassas anlar yaşayabileceğiniz günlerdesiniz. Bu zamanlarda daha da gergin oluyorsunuz. Duygusal karmaşalardan uzak kalmalısınız. Özellikle isteklerinizde belirleyici olmamalısınız. Uzun yollarla ilgili planlarınız şimdilik erteleyebilirsiniz. 

Başak

Kaia Gerber

Aktif yönlerinizin takdir edilmesiyle toplumsal hayatınız canlanıyor. Bu ay ön plan çıkmayı başarıyorsunuz. İyi bir plana ihtiyacınız var. Sezgilerinizi doğru kullanacağınız bir dönem. Merkür geri gidiyor. Maddesel kaygılarınızı yenmek için bütçenizi gözden geçirin ve gelirlerinizi hesaplayın. Kazançlarınızı arttıracak yeni bir performans hazırlığı içindesiniz. Öz türleri çalışma alanlarına kavuşmak için yeterli nedenleriniz var. Yakın dostlarınızla yapacağınız telefon konuşmaları sayesinde enerjiniz daha da olumlu etkilenecektir. Çevrenizden olumlu etkiler aldığınız zaman sosyal aktiviteniz daha da güçleniyor. Mesleğinizi kişiliğinizle birleştirmek ve fikirlerinizle ispat etmek istiyorsunuz. Kişisel olayları bir kenara bırakarak yaşantınızla ilgili özel kararlar almalısınız. Partnerinizin ve aşk hayatınızın size yaşattıklarını gurur meselesi yapabilirsiniz. İnatçı tavırlarınızla çevreniz kızdırabileceğiniz bir dönem .. 

Terazi

Gwyeneth Paltrow

Egonuzu ifade edemediğiniz zaman huzursuz ve kaprisli oluyorsunuz. Sabırsız fakat, kendinize güvenen tavırlarınızla başarıyı kucaklayacaksınız. Çevrenizdeki arkadaşlarınızın olumlu destekleri sayesinde bir çok problemlerinizin üstesinden gelebileceksiniz. Sosyal aktivitenizde canlanma söz konusu. Düşüncelerinizi gizleme gereği içindesiniz. Bazı olayları takibe alıp sessiz bir yorum geliştirmek isteyebilirsiniz. Yeni ve radikal düşüneler içindesiniz. Huzursuz ve alıngan bir dönem yaşıyorsunuz. Kendinizi daha kolay ifade etmenin yollarını bulmalısınız. Zaman kavramının önemli olduğunu çevrenize hatırlatmalısınız. Partnerinizle birlikte olmanız, kazançlarınızla ilgili kararlar almanıza neden olacaktır. Yaşamınızı kendi istekleriniz dahilinde yönlendirmek isteyebilir ve bu konuda yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz. Onun olayın arkasındaki farklı nedeni araştırırken sevdiğiniz kişiyle çatışabilirsiniz, aman dikkat! Eski zaman düşünceleri kafanızdan atarak bazı gerçeklere odaklanmanın zamanı geldi. Geçmişe teslim olmamalısınız. Gücünüzü arttırma yolunda yeni bir döneme giriyorsunuz. 

Akrep

Elsa Hosk

Kaygıları bir kenara bırakmalı ve başaracağınız işlerden kaçmamalısınız. Sorumluluklarınızın bilincinde olup çevrenizden iş tekliflerine karşı hazırlıklı olmalısınız. Seçici davranıyor ve yeniliklere karşı direnç gösteriyorsunuz. Bazı alışkanlıklarınızı aşmanın kolay olmadığının farkındasınız. Deneyimli kişilerden alacağınız destek sizin için çok önemli. Bu sizin çalışmalarınızı olumlu bir şekilde etkileyecektir. Bağlantılarınızı doğru bir şekilde yönlendireceksiniz. Aklınıza taktığınız olaylar için sessiz bir protesto davranışları içindesiniz. Sanatsal olayları takip etmekten zevk duyacak, bir çok davete katılacak ve mutlu olacaksınız. Değerlerinizin farkındasınız fakat bu özelliği karşı tarafa aktarma konusunda güçlük çekiyorsunuz. İnatçı yapınızı vurgulayıcı tavırlar, karşınızdaki kişiyi üzebilir ve onu zor durumda bırakabilir. Duygusal saplantılarınızda ileriye gidebilir, hatta onun adına kararlar bile verebilirsiniz. Arkadaş çevreniz genişledikçe tercihleriniz genişleyecek. Aşk ve iş hayatınızı birbirine karıştırmamalısınız. 

Yay

Hailey Baldwin

Maddi konuşmanızı gözden geçirmelisiniz.Yatırımlarınızı öncellikle ailenizi ön planda düşünerek yapmalısınız. Yaşam kalitenizde traj yükselmesi yaşayacak. Gücünüzün farkındasınız. İletişim konusunda zorluk çekmeyecek, görüşmek istediğiniz kişilere hızlı bir şekilde ulaşacaksınız. Beklemekten çok sıkılıyor ve girişimciliğinizi hızlandırmak istiyorsunuz. Uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınızla bir araya gelebileceksiniz. Çevreniz için zor bir kişi olarak tanınabilirsiniz. Aklınıza ve yeteneğinize güveniyorsunuz. Sosyal hayatınız oldukça renkli seyrederken, sade ortamlardan sıkılabilirsiniz. Duygularınızdaki artışlar yüzünden oto kontrol denetlemek zorunda kalacaksınız. Güç gösterisinde bulunabilir, partnerinize meydan okuyabilirsiniz. 

Oğlak

Kate Bosworth

Kariyerinize katkısı olacak araştırmaları sürdürmek için enerjinizi iyi kullanmalısınız. Mesleki başarınızı perçinleyici konumlar içindesiniz. Bu ay yüksek hedefleriniz var. Uzun zamandır planladığınız atılımları kolay bir şekilde gerçekleştirecek gücünüz var. Birlikte iş yaptığınız kişiler önemli olacak. Yeni ortaklıklar gündeme gelecek. İş başarınız arttıkça, başarılı işler ayağınıza gelecek. Kafanıza koyduğunuz şeyi yapma konusunda engel olacak kişilere karşı hırçın davranacaksınız. Duygulardan çok, akılcı ve çıkarlarınıza uygun kişilerle görüşmeyi tercih edeceksiniz. Grup arkadaşlarınızla fiziksel aktiviteler geçekleştirecek, onlarla daha çok vakit geçireceksiniz. Tartışma ortamlarından uzak kalmaya çalışın. Dostlarınızla güç gösterisine girmemelisiniz. Duygularınızı rahat bir şekilde kullanmak isteyeceksiniz. Güçlü bağların pekişeceği bir ay olacak…

KOVA

Jennifer Aniston

Çevrenizle işbirliği içinde çalışmak istiyorsunuz ama işler arzuladığınız şekilde gitmeyebilir. Karşı tarafın düşüncelerini öğrenmeden siz planlarınızı ortaya koymamalı ve fikirlerinizi hiç kimseyle paylaşmamalısınız. Sevdiklerinizle bir araya gelmeli ve onların dertlerini dinlemelisiniz. İş çevrenizde sizden destek bekleyecekler kişler olacak. Fikir çatışmaları yaşayabilirsiniz. Çevre bağlantılarınızı sistemli bir şekilde yürütmekten yanasınız. Partneriniz, değişen görüşünüze karşıt düşünceler geliştirebilir. İş hayatınızla ilgili gelişmeleri takip ederken, başarınızı garantileyerek ilerlemenizde fayda var. Dostlar arası aracılık yapabilirsiniz. Aşkın önemli olduğu bir dönemdesiniz. Sevdiğiniz kişinin eleştirici yönleri canınızı sıkabilir. İlişkinizi gözden geçirmeniz gerekebilir. Mükemmele kavuşmak zaman alacaktır. Kendinize sorduğunuz sorular çok önemli unutmayın. Sosyal amaçlarınızı doğru kullanacaksınız. Rejiminize ve diyetinizi dikkat edin ve yürüyüşler yapın. Bünyenizi fazla yormamalısınız

Balık

Olivia Palermo

Kariyerinizle ilgili planlarınızı doğru kullanmalısınız. Ertelediğiniz işler yeniden gündeme gelebilir. Kendinizle ilgili yapacağınız değişimlerde yaşayacağınız sorunları kafanıza takmamalısınız. Çalıştığınız iş yerinde farklı değişimler gündeme gelecektir. Kariyerinizi sorgulamak ve kendinizde kusur bulmak yerine değişen şartlara ayak uydurmaya çalışmalısınız. Lehinize gelişecek olaylar sizi sevindirecektir. Acele etmeden sabırlı davranırsanız mutlu olacaksınız. Duygusal aşırılıkların zararlı olduğunu bildiğiniz için, temkinli ve sakin hareket etmek istediğiniz bir hafta. Güvenilecek kişileri iyi seçmelisiniz. Yaşayacağınız olaylarda kendinizi içsel dalgalanmalardan korumalısınız. Yaşamın bir başka yönünü görüyor olmanız sizi olumlu etkileyecektir. Bilinçaltınızda yapılacak olaylara esneklik getireceksiniz. Ruhsal gelişiminiz için duygusal konulara gereksiniminiz var. Akıllı kişilerle yapacağınız fikir alışverişinden karlı çıkacaksınız. Sezgilerinizin sizi şekillendirmesine izin verin. Yeni tanışacağınız kişlerin fikirlerinden etkilenmeniz mümkün. Gizi olaylardan uzak durmakta faya var…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.